• 22 255 95 55
Logotypy

Drescher należy do najpopularniejszych w Europie marek branży poligraficznej. Papier komputerowy oraz rolki termiczne marki Drescher to wysokiej klasy produkty doceniane w szczególności za niezwykłą gładkość i wytrzymałość. Jako producent marka Drescher ceni sobie przede wszystkim dynamiczny rozwój przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej jakości wyrobów poligraficznych.

DRESCHER

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Drescher – producent składanek komputerowych oraz rolek termicznych

Rolki termiczne Drescher drukowanie w terminalu

Marka Drescher należy do jednych z najpopularniejszych firm zajmujących się wytwarzaniem produktów z branży poligraficznej. Firma została założona przez Samindruk z Brodnicy oraz spółki Eppe i Eppe-Drescher, będące częścią francuskiej grupy Eppe. Obecnie grupa ta określana jest mianem unijnego potentata na europejskim rynku drukarskim. 

Siedziba firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, jednak obszar działania marki obejmuje nie tylko Polskę, ale rozszerza się także na rynek europejski. Firma Drescher od momentu jej powstania stale angażuje się w swój rozwój oraz doskonalenie produktów składających się na ofertę marki, co przekłada się na niesłabnącą dynamikę sprzedaży oraz wysoki poziom zadowolenia klientów.

Do najważniejszych produktów marki Drescher należą między innymi składanki komputerowe, druki, rolki oraz papier do faksów. Ich wysoka jakość gwarantowana jest poprzez zastosowanie podczas produkcji surowców offsetowych, samokopiujących, powlekanych, termicznych oraz samoprzylepnych o szerokim zakresie gramatury (od 39 do 250 g/m2).

 

Składanka komputerowa Drescher – ekonomiczne rozwiązanie dla Twojej firmy

Papier komputerowy Drescher

Papierem dedykowanym w przypadku drukarek igłowych jest składanka komputerowa. Druk igłowy za pomocą papieru komputerowego stanowi wyjątkowo ekonomiczne i sprawne rozwiązanie. Umożliwia ono między innymi wykonanie wielu kopii wydruku podczas jednego przebiegu. Papier do drukarki igłowej Drescher wykonywany jest przy wykorzystaniu bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego oraz zastosowaniu wysokowydajnych specjalistycznych maszyn rotacyjnych. 

Składanka komputerowa składa się zwykle z 3 rodzajów warstw, które obejmują warstwę górną, środkową oraz dolną. Pierwsza z nich od spodu pokryta jest kapsułkami z barwnikiem, niezbędnym do kopiowania. Środkowe warstwy zawierają wywoływacz oraz mikrokapsułki, natomiast dolna – jedynie wywoływacz. Taka technologia pozwala na szybkie i łatwe uzyskanie oryginału oraz nawet do 4 kopii. Papier komputerowy znajdzie zastosowanie szczególnie tam, gdzie wyjątkowo liczy się czas podczas druku kopii danych dokumentów, takich jak faktury, czy zestawienia księgowe. 

 

 

Rolki termiczne Drescher – doskonałe materiały eksploatacyjne do kas fiskalnych

Rolki do kas i terminali Drescher wydrukowany paragon

Korzystanie z kas fiskalnych oraz terminali płatniczych wiąże się z koniecznością zakupu odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, umożliwiających wydruk paragonów, potwierdzeń płatności oraz innych dokumentów wydawanych podczas sprzedaży. Rolki termiczne Drescher to optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. 

Zasada działania rolek termicznych marki Drescher opiera się na wywoływaniu nadruku pod wpływem ciepła. Proces ten możliwy jest dzięki zastosowaniu chemicznej warstwy, którą pokryty jest papier. Wydruki za pomocą termoczułego papieru Drescher certyfikowanego normą ISO 9001 są wyraźne oraz bardzo trwałe – rolki termiczne tej marki posiadają 5-letnią gwarancję na trwałość wydruku. Ponadto, zapewniają również bezawaryjną pracę urządzeń. Produkty te dostępne są w wielu rozmiarach, które dopasować można do posiadanego modelu kasy fiskalnej. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie rolki termiczne oferowane przez markę Drescher nie zawierają substancji Bisfenol-A, która jest szkodliwa dla zdrowia.

Filtry

Cena