• 22 255 95 55
Logotypy

Durable to ceniona wśród klientów marka posiadająca ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów biurowych. Do produktów marki Durable należą m.in. akcesoria do spinania oraz łączenia, półki na dokumenty, skoroszyty, tablice oraz identyfikatory. Oferowane przez Durable rozwiązania wpływają na znaczną poprawę jakości pracy - dzięki nim staje się ona dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

DURABLE

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Durable - o producencie

Wizytownik obrotowy Durable

Durable to ceniona na całym świecie marka Premium, w której skład wchodzą różnego rodzaju artykuły biurowe i ergonomiczne. Oferowane przez Durable rozwiązania znacząco wpływają na poprawę jakości pracy - dzięki nim staje się ona dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Nie bez powodu marka Durable oraz jej produkty określane są mianem premium. Wszystko to ze względu na wysoką jakość produktów i precyzję wykonania, którą pokochali użytkownicy na całym świecie. Aby chociaż w niewielkim stopniu przybliżyć Wam wizerunek marki, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej historii, wizji działania oraz najciekawszym produktom, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

 

Durable - historia marki 

Historia powstania marki Durable sięga czasów przedwojennych, kiedy to w 1920 rok Karl Hunke i Wilhelm Jochheim założyli firmę produkującą metalowe fiszki. Przez kolejne 7 lat firma prężnie się rozwijała. W tym okresie założyciele nabyli przestrzeń produkcyjną i biurowa oraz zatrudnili około 50 pracowników. Kolejne lata są dla Durable czasem wzlotów i upadków, mimo to marka nieustannie się rozwijała, powiększała swoje magazyny oraz zatrudniała coraz większe ilości osób. Rok 2001 był dla Durable przełomowym okresem, w którym to zostały założone filie spółki w Austrii i USA. W tym okresie postało również wiele nowych produktów, były to między innymi systemy archiwizacyjne płyt CD, kasety na pieniądze, czy teczka z zaciskiem. W 2004 roku Durable nabyło pierwszy zakład w Polsce, rok później we Włoszech i zaledwie kilka lat poźniej w Holandii. W 2020 roku Durable obchodziło 100 rocznicę istnienia - przez tak długi okres funkcjonowania firmy wiele się zmieniało i w dalszym ciągu wiele się zmienia. Jednak z całą pewnością możemy stwierdzić, że każda z zachodzących zmian miała pozytywny wpływ na ostateczny wizerunek niemieckiego producenta Durable. 
 

Durable - wizja marki

Przybornik na biurko Durable

„Durale postawiło sobie za cel rozwinięcie systemów organizacji biura oraz systemów prezentacyjnych, które dzięki perfekcyjnej funkcjonalności, idealnemu wzornictwu oraz materiałom wysokiej jakości optymalizują profesjonalną prezentację, a tym samym sukces osób, które ich używają”. - motto przewodnie marki. Durable stanowczo podkreśla, że jest firmą wyznaczająca kierunki i trendy. Wszystko to, dzięki rozbudowanej ofercie, która obejmuje zarówno artykuły biurowe, jak i produkty ergonomiczne. 
 

Durable Premium - popularne kolekcje

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, oferta marki Durable jest szczególnie rozbudowana. Dlatego, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu, obowiązkowo powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań, które ułatwią nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. Przede wszystkim musimy wiedzieć, że artykuły biurowe Durable dzielą się ze względu na konkretne kategorie, są to: organizacja dokumentów, ergonomia stanowiska pracy, organizacja biura i inne. W związku z dużym zainteresowaniem produktami marki Durable postanowiliśmy wyselekcjonować artykuły Durable, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

Durable - popularne kolekcje:

  • Organizacja dokumentów: ta kategoria produktów Durable obejmuje wszystkie artykuły, które zostały zaprojektowane z myślą o przechowywaniu i archiwizowaniu dokumentów. Wśród najpopularniejszych produktów z tej kategorii produktów śmiało możemy wyróżnić: koszulki na dokumenty Durable, pojemniki na czasopisma, czy szuflady na dokumenty. Innymi artykułami biurowymi, z którymi możemy się spotkać, są między innymi skoroszyty, półki ścienne na dokumenty i stojaki na dokumenty.
Pojemniki na dokumenty Durable
  • Organizacja stanowiska pracy: inną kategorią produktów, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, są produkty zaprojektowane z myślą o organizacji stanowiska pracy. Artykuły biurowe tego typu są szczególnie doceniane, jeśli chodzi o sprawne funkcjonowanie w pracy. Jakie produkty wykorzystujemy w organizacji stanowiska pracy? Z całą pewnością nie moglibyśmy nie wspomnieć o takich artykułach biurowych jak przyborniki na biurko, podajniki do taśmy, pojemniki na karteczki, pojemniki na spinacze, szafki na klucze, wizytowniki obrotowe na biurko Durable, panele prezentacyjne i wiele innych! Każdy z tych produktów został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu pracownikom wykonywania rodzinnych obowiązków zawodowych. Dobrze zorganizowane miejsce pracy ma znaczący wpływ na jakość wykonywanych obowiązków zawodowych oraz znacząco wpływa na skrócenie czasu pracy. Uporządkowane biuro to funkcjonalne biuro!
  • Ergonomia stanowiska pracy: kolejną kategorią produktów, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, są artykuły ergonomiczne. Już na wstępie należy podkreślić, że przestrzeganie podstawowych zasad ergonomii ma znaczący wpływ na jakość pracy oraz samopoczucie pracowników. Ergonomiczne biuro to przede wszystkim miejsce, w którym przestrzeń pracy została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wśród produktów cieszących się dużą popularnością śmiało możemy wyróżnić: uchwyty do tabletów Durable, ramiona do monitora Durable, filtry prywatyzujące i wiele więcej!
  • Prezentacja dokumentów: kolejną kategorią produktów, która cieszy się dużym zainteresowaniem, są artykuły biurowe przystosowane do eleganckiej i skutecznej prezentacji dokumentów. Wśród najpopularniejszych produktów spotkamy się między innymi z takimi przedmiotami jak panele informacyjne, panele prezentacyjne, tablice informacyjne, podkładki na biurko z kalendarzem Durable i inne. 
     

Durable - ceny

Niemiecka marka Durable cieszy się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. Zanim przyjrzymy się bliżej ogólnemu kosztorysowi produktów Durable, już na wstępie powinniśmy zaznaczyć, że Durable określane jest mianem marki Premium. Artykuły biurowe Durable zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Jeśli chodzi o cenę produktów Durable, może być ona nieznacznie wyższa niż przeciętnej, nierozpoznawalnej marki. Jednak mimo wszystko średni koszt produktu nie jest mocno zawyżony. 

Filtry

Cena