• 22 255 95 55
Logotypy

Eagle jest uznaną, funkcjonującą od wielu lat marką artykułów biurowych, z których korzystają użytkownicy na całym świecie. Kluczową wartością cenioną przez markę jest zaangażowanie w ciągłe doskonalenie akcesoriów biurowych. Produkty marki Eagle, takie jak zszywacze czy dziurkacze łączą w sobie funkcjonalność, niezawodność oraz prosty, ale wciąż wysoce atrakcyjny design. Artykuły biurowe Eagle gwarantują bezpieczne codzienne użytkowanie zarówno w biurze, szkole, jak i w domu. 

EAGLE

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Eagle – funkcjonalne wyposażenie biura 

Powstała w 1962 roku marka Eagle znana jest jako producent funkcjonalnych artykułów biurowych. Nie od samego początku jednak firma zajmowała się projektowaniem akcesoriów ułatwiających pracę biurową. Początki jej działalności skupiały się na sprzedaży nieruchomości w Azji. Dopiero po pewnym czasie właściciele marki postanowili zająć się produkcją zszywaczy, dziurkaczy, długopisów oraz innych artykułów biurowych. 

Logo marki zawiera w sobie element pociągnięcia pędzla, które symbolizuje jednocześnie skrzydła orła, znajdującego się w nazwie marki. Logo utrzymane zostało w ciepłych barwach – czerwonej i pomarańczowej. Cały projekt oznaczać ma bezgraniczną energię oraz optymizm, czyli wartości uznawane przez markę Eagle za wyjątkowo istotne. Marka może również poszczycić się stałym zaangażowaniem w doskonalenie swojej oferty. 

Głównym celem marki Eagle jest tworzenie produktów wysokiej jakości, które nie tylko spełniają potrzeby klientów, ale również przekraczają ich oczekiwania. Rezultatem respektowania takich założeń jest produkcja trwałych, wytrzymałych i przynoszących najlepsze efekty artykułów biurowych. Wśród nich znaleźć można doskonałe narzędzia, takie jak zszywacze oraz dziurkacze, a także wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo, czyli solidne kasetki na pieniądze. 
 

Zszywacz EAGLE

 

Zszywacze Eagle – łatwe i szybkie spinanie kartek 

Jednymi z niezbędnych w biurze elementów wyposażenia są zszywacze EAGLE, które pozwalają na spięcie większej ilości kartek. Dzięki temu narzędziu możemy złożyć plik dokumentów i połączyć go za pomocą metalowej zszywki. Metoda ta jest nieco bardziej pewna niż popularne spinacze, które mogą w łatwy sposób zsunąć się z arkuszy. Zszywki przebijają kartki i doskonale dociskają do siebie kartki. Marka Eagle w swojej ofercie posiada zarówno małe zszywacze, jak i większe, bardziej profesjonalne modele. Zaletą mniejszych zszywaczy jest możliwość ich łatwego przenoszenia i mobilnego użytkowania. Duże zszywacze dają natomiast więcej możliwości w zakresie łączenia kartek, ponieważ często są w stanie zszywać nawet kilkadziesiąt arkuszy jednocześnie. Dzięki długim uchwytom zszywanie nawet tak dużej ilości arkuszy jest łatwe i nie wymaga użycia dużej siły. Marka Eagle zadbała o to, by projektowane przez nią zszywacze były funkcjonalne, a także ozdobione prostym, minimalistycznym designem. Artykułem niezwykle przydatnym, który warto posiadać razem ze zszywaczem, jest rozszywacz, który pozwala na szybkie i łatwe usunięcie zszywki. Zszywacze marki Eagle to narzędzia, którym zdecydowanie warto zaufać. 

 

Dziurkacz EAGLE

 

Dziurkacze Eagle – szybkie dziurkowanie 

Tuż obok zszywaczy stanowią artykuł biurowy, bez którego trudno obejść się w przestrzeni biurowej. Umożliwiają tworzenie w arkuszach dziurek, pozwalających na wpięcie uporządkowanych dokumentów do segregatora. Różnorodność oferty marki Eagle sprawia, że każdy znajdzie wśród jej produktów artykuł spełniający wszelkie potrzeby danego biura, domu czy szkoły. Mniejszej wielkości dziurkacze to doskonałe, funkcjonalne narzędzia osobiste, które sprawdzą się w przypadku mniejszej ilości dokumentów. Dzięki dużym dziurkaczom Eagle jesteśmy natomiast w stanie wykonać dziurki nawet w kilkuset kartkach jednocześnie. Mogą one zatem pełnić rolę urządzenia dostępnego w większej przestrzeni biurowej. Ciekawą propozycją jest również dziurkacz 1-otworowy, który sprawdza się nie tylko w biurach, ale również m.in. w przestrzeni domowej, w kwiaciarniach czy miejscach, w 

których dziurkowane są bilety. Dziurkacze Eagle pokazują, że marka zdecydowanie stawia w swoich produktach na funkcjonalność, traktując design jako dodatek, dopełniający projekt. 

 

Kasetki na pieniądze Eagle – bezpieczeństwo 

Oprócz klasycznych artykułów biurowych marka Eagle oferuje również bardziej niestandardowe produkty, które mogą stanowić wyposażenie firmy, sklepu, biura czy recepcji. Jednym z nich jest kasetka na pieniądze Eagle, która występuje w kilku rozmiarach – zarówno mniejszych, bardziej kompaktowych, jak i większych, które są w stanie pomieścić większą ilość monet, banknotów i cennych przedmiotów. Kasetki na pieniądze Eagle dzięki swojej budowie są wygodne, a ma to miejsce m.in. z uwagi na fakt, że posiadają one zaokrąglone krawędzie i rogi. Komfort zapewnia również uchwyt zamontowany na pokrywie kasetki, który pozwala na jej łatwe przenoszenie. Każda kasetka zamykana jest na klucz, co umożliwia z kolei bezpieczne przechowywanie pieniędzy oraz innych cennych rzeczy w jednym miejscu. Funkcjonalnym elementem wyposażenia kasetki jest plastikowa tacka na bilon, która pozwala utrzymać w kasetce porządek. Dzięki niej możemy ułożyć monety według nominałów. Marka Eagle zadbała o to, by przechowywanie banknotów i monet za pomocą kasetki było wyjątkowo bezpieczne, dlatego jest ona niezwykle solidna i wykonana z wytrzymałego materiału. 

Filtry

Cena