• 22 255 95 55
Logotypy

Niemiecka firma EBA odpowiada za produkcje najwyższej jakości niszczarek biurowych i przemysłowych. Innowacyjne rozwiązania i niemieckie materiały najwyższej klasy - są definicją marki. EBA o swoich produktach mówi: „nie możesz zobaczyć naszej inteligentnej technologii, ale możesz to poczuć: produkty EBA są szczególnie łatwe i wygodne w użyciu oraz gwarantują oszczędność czasu pracy każdego dnia”. Poznajmy innowacyjne niszczarki marki EBA, stworzone z myślą o ochronie Twoich poufnych danych osobowych!

EBA

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Niszczarki do papieru Eba prezentacja marki

 

Eba – producent solidnych niszczarek biurowych

Eba to niemiecka marka, która została założona w 1951 roku. Wszystkie produkty wytwarza w swojej siedzibie w Balingen u podnóża Alp Szwabskich. Do oferty firmy Eba zaliczyć można przede wszystkim szeroką gamę niszczarek, które są gwarancją niezawodnego działania. Podczas wytwarzania produktów marki Eba wykorzystywane są zarówno nowoczesne maszyny, jak i niezbędna w przypadku wysokiej jakości urządzeń produkcja ręczna. 

Marka Eba oferuje produkty, które stworzone są z najlepszych materiałów oraz sprawdzonych surowców. Świadczy o tym chociażby wykorzystywanie wysokiej jakości stali nie tylko do produkcji ostrzy i zespołów tnących, ale także najmniejszych elementów urządzeń, takich jak śruby. Do cech charakterystycznych produktów marki Eba zaliczyć można również zastosowanie inteligentnej technologii oraz ich prostą i wygodną obsługę. Przekłada się to na możliwość zaoszczędzenia czasu i skupienia się na kluczowych podczas pracy biurowej kwestiach.

Jedną z kwestii, na którą marka Eba zwraca szczególną uwagę, jest ochrona środowiska. W związku z tym podczas produkcji swoich urządzeń wykorzystuje rozwiązania, które są ekologiczne i stanowią wyraz dbałości o środowisko naturalne. Należy do nich m.in. koncepcja zakupu jedynie wysokiej jakości materiałów, które pozyskiwane są w ramach zrównoważonej produkcji, stosowanie systemu mycia na bazie wody w centrum malowania proszkowego, a także wykorzystywanie części plastikowych wyraźnie oznaczonych jako nadające się do recyklingu. 

 

Niszczarki Eba – niemiecka jakość i bezpieczeństwo 

Niszczarki biurowe Eba mniejsze modele

Jednym z najużyteczniejszych w biurze urządzeń jest niszczarka, która pozwala na bezpiecznie i szybkie niszczenie dużej ilości papieru. Szeroka gama niszczarek Eba obejmuje kilka serii, które zróżnicowane są pod względem wielkości, wydajności, elementów budowy, a także dodatkowych funkcji i usprawnień. Wszystkie charakteryzują się wykorzystaniem solidnych, porządnych materiałów. Warto zwrócić uwagę, że każdy model należący do danej serii wyposażony jest w inny mechanizm tnący, który wpływa na wielkość powstających za pomocą niszczarki ścinków. Kwestia ta jest wyjątkowo istotna, jeśli niszczone dokumenty wymagają szczególnej ochrony.

 

 • Niszczarka Eba 1125: seria osobistych niszczarek Eba 1125 to doskonałe urządzenia, które sprawdzą się szczególnie w biurach małej wielkości. Ich nowoczesna konstrukcja to gwarancja wygody i wysokiego poziomu komfortu. Niszczarki 1125 posiadają osobną szczelinę i zespół tnący przeznaczony do niszczenia płyt CD oraz DVD. Dzięki takiemu rozwiązaniu niszczenie tego rodzaju nośników przebiega w sposób bezpieczny zarówno dla użytkownika, jak i noży tnących. Oprócz tego niszczarki Eba 1125 wyposażone są w oddzielne pojemniki, które umożliwiają oddzielenie ścinków papierowych od tych pochodzących z płyt CD. Przezroczyste okno w obudowie to z kolei możliwość stałej kontroli poziomu napełnienia kosza na ścinki. 
   
 • Niszczarka Eba 1126: kompaktowe niszczarki Eba 1126 dostosowane są do pełnienia funkcji urządzenia osobistego. Ich mniejsze rozmiary oraz niewielka waga sprawiają, że korzystanie z nich jest komfortowe, a przenoszenie oraz przechowywanie nie stanowi problemu. Dużą innowacją, w którą wyposażone są niszczarki 1126, jest wielofunkcyjny podświetlany przycisk Easy Switch, który umożliwia przełączanie trybu pracy oraz intuicyjną obsługę urządzenia. Elementem, na który należy również zwrócić uwagę, jest Safety Flap, czyli sterowana elektronicznie pokrywa, zapewniająca bezpieczeństwo podczas pracy niszczarki. Jest ona gwarancją, że noże tnące nie wciągną podczas niszczenia niepożądanych przedmiotów.
   
 • Niszczarka Eba 1128: seria niszczarek Eba 1128 to linia urządzeń, która łączy w sobie design charakterystyczny dla serii Eba 1125 oraz elementy budowy niszczarek Eba 1126. Jej prosta konstrukcja jest odzwierciedleniem niezwykle łatwej obsługi, którą z pewnością docenią osoby lubiące nieskomplikowane i komfortowe rozwiązania. Tak prostą i intuicyjną obsługę gwarantuje przede wszystkim wielofunkcyjny podświetlany przycisk Easy-Touch. Wysuwany kosz na ścinki to z kolei element budowy, dzięki któremu opróżnianie pojemnika przebiega w sposób szybki i wygodny.
   
 • Niszczarka Eba 1624: każda grupa niszczarek marki Eba wyróżnia się konkretnym elementem charakterystycznym dla danej serii. W przypadku urządzeń Eba 1624 jest nim funkcja Smart Shred Control, czyli inteligentna kontrola niszczenia, umożliwiająca bezpieczne i bezawaryjne niszczenie bez obawy o zacięcia papieru. Podobnie jak poprzednie modele, niszczarki z tej serii wyposażone są w wygodny przycisk Easy Switch. Gwarancją bezpieczeństwa jest z kolei Safety Protection System, czyli zespół zabezpieczeń ochronnych. W przypadku przepełnienia pojemnika na ścinki następuje automatyczne zatrzymanie procesu niszczenia, a w sytuacji zacięcia papieru – odcięcie zasilania. 
   
 • Niszczarka Eba 1824: niszczarka Eba 1824 to wygodne i niezwykle mocne urządzenie biznesowe, które doskonale nadaje się również dla małych grup roboczych. Podobnie jak seria 1624 niszczarki te wyposażone są w funkcję SSC (Smart Shred Control), która pozwala na niszczenie dokumentów bez zacięcia papieru. Dzięki temu nie musimy martwić się o awarie spowodowane przez zbyt dużą ilość arkuszy włożonych do szczeliny tnącej. Niszczarka posiada prostą, charakterystyczną dla urządzeń marki Eba budowę utrzymaną w ciemnej kolorystyce. Solidna obudowa odzwierciedla również wnętrze niszczarki, która wyposażona jest w jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące. 
Niszczarka biurowa Eba 2127 w przestrzeni biurowej
 • Niszczarka Eba 2127: nieco większym i bardziej profesjonalnym urządzeniem jest niszczarka 2127, która dostosowana jest do użytku przez duży zespół pracowników, a także świetnie sprawdzi się jako niszczarka centralna. Istotnymi elementami składającymi się na budowę niszczarki jest Safety Protection System, stanowiący „zaporę ochronną” oraz wielofunkcyjny przełącznik Easy Switch. Z pewnością ciekawą możliwością, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku serii 2127, jest magnetyczna ochrona zamknięcia drzwi i tryb oszczędzający energię. Jednofazowy, niezwykle cichy silnik 580 W to gwarancja niczym niezakłóconej pracy w pobliżu urządzenia. Szafkowa obudowa z płyty meblowej posiada kółka, pozwalające na łatwy i szybki transport niszczarki. 
   
 • Niszczarka Eba 2326: solidna niszczarka z serii 2326 dostosowana jest do pracy ciągłej i z tego względu znakomicie sprawdzi się jako urządzenie do scentralizowanej ochrony danych. Porządne noże tnące są na tyle mocne, że wykazują całkowitą odporność na zszywki i spinacze. Niszczarki z serii 2326 wyposażone są także w system elektronicznej kontroli wydajności oraz innowacyjny przełącznik Easy-Switch. Wszystkie komponenty, z których wykonane jest urządzenie (zarówno metalowe, jak i plastikowe) pochodzą z najwyższej jakości materiałów i surowców. Dzięki dbałości o nawet najmniejsze szczegóły niszczarka dopracowana jest w każdym calu i gwarantuje użytkownikowi wieloletnie, bezawaryjne działanie. 

 

Przybiurkowa niszczarka Eba 2331 w przestrzeni biurowej
 • Niszczarka Eba 2331: niszczarki Eba z serii 2331 to duże urządzenia, wyróżniające się szeroką szczeliną tnącą. Dzięki temu są w stanie niszczyć nie tylko papier formatu A4, ale również arkusze A3. Podobnie jak poprzednie modele niszczarka 2331 posiada niezwykle solidne stalowe noże tnące, które zapewniają bezawaryjną pracę i bezpieczne utylizowanie dokumentów, na których zawarto istotne dane. Przełącznik Easy-Switch oraz wskaźnik Electronic Capacity Control to z kolei elementy, które wpływają na wygodną i intuicyjną obsługę niszczarki. Wśród modeli niszczarek 2331 znajdziemy zarówno modele, które zapewniają niższy, jak i wyższy poziom bezpieczeństwa niszczonych danych. 
   
 • Niszczarka Eba 2339: duże i dostosowane do niszczenia dużej ilości dokumentów niszczarki z serii Eba 2339 to doskonałe urządzenia, które sprawdzą się w dużych biurach. Dzięki szerokiej szczelinie tnącej (400 mm) sprawdzą się podczas niszczenia nawet większych formatów papieru. Niszczarka wyposażona jest w komponenty, które pozwalają na wygodną obsługę oraz bezpieczne działanie. Jednym z nich jest opatentowana klapa bezpieczeństwa Safety Flap, która w odpowiedni sposób zabezpiecza niepożądane przedmioty przed zniszczeniem. Ekologiczny pojemnik na ścinki pozwala natomiast na jego łatwe opróżnianie. Niszczarki Eba 2339 to doskonały wybór dla biura, w którym istotna jest wygoda, funkcjonalność oraz sprawne niszczenie danych.

Filtry

Cena