• 22 255 95 55
Logotypy

Elba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim rynku produktów do archiwizacji i organizacji dokumentów. Misją marki jest przede wszystkim ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz poprawa już istniejących systemów. Wszystko po to, by porządkowanie dokumentów stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze - z segregatorami Urban oraz Pro+ jest to teraz możliwe. 

ELBA

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Segregatory Elba w biurze

ELBA - innowacyjne rozwiązania na miarę każdej potrzeby 

Marka Elba od lat dokłada wszelkich starań, aby jej produkty spełniały najwyższe z możliwych standardów. Innowacyjne rozwiązania proponowane przez ELBĘ znajdują swoich odbiorców w każdej grupie wiekowej i zawodowej. Co wpłynęło na niewątpliwy sukces firmy? Z całą pewnością pasja i wieloletnie doświadczenie w branży biurowej. ELBA od 1917 roku, na podstawie obserwacji otoczenia, tworzy rozwiązania, które mają za zadanie ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Tak też powstały między innymi, doskonale nam znane produkty, takie jak segregatory biurowe, słynne oczka RADO, które umożliwiają segregatorom z mechanizmem dźwigniowym na mocne zamknięcie i utrzymanie pozycji pionowej. Co więcej, czy kiedykolwiek słyszeliście, że marka ELBA była prekursorem, jeśli chodzi o opracowanie koncepcji teczek zawieszkowych? Aktualnie firma poszerzyła swoją ofertę teczek o nowe rozwiązania, jak chociażby kopertowe teczki na zatrzask, które zostały wykonane z kolorowego polipropylenu. ELBA nieustannie się rozwija w myśl hasła: FREE YOURSELF, GET ORGANISED! Poznajmy markę ELBA i jej popularne kolekcje.

 

ELBA - wartości marki 

Elba logo

ELBA, jako marka w swoich działaniach kieruje się niezwykle prostą i klarowną wizją. 

„Zorganizowanie prowadzi do spokoju ducha. Uważamy, że ludzie powinni przestać myśleć o archiwizowaniu i zacząć się organizować.”


W prosty sposób jesteśmy w stanie zinterpretować główne założenie firmy, które w uproszczeniu brzmi, że osiągnięcie stanu, kiedy nie postrzegamy procesu archiwizacji, jako obowiązku i bolesnego doświadczenia, a zaczynamy angażować się i projektować funkcjonalne rozwiązania, jest stanem porządnym i głównym mottem wobec którego funkcjonuje marka ELBA. 
 

„Nasze oszczędzające czas rozwiązania zapewniają modułowość, personalizację, przejrzystość i intuicyjność. Zawsze koncentrujemy się na zrozumieniu naszych konsumentów, wykazując głębokie poczucie empatii.”
 

 

 

 

ELBA - historia w datach

Aby zobrazować każdemu, jak wielkim doświadczeniem może pochwalić się marka ELBA, postanowiliśmy przedstawić pokrótce w datach, drzewo chronologiczne istnienia firmy. 
 

ELBA w datach:

  • 1917 rok: Erich Kraut otwiera mały warsztat w Niemczech, gdzie projektuje pierwsze segregatory z mechanizmem dźwigniowym
  • 1930 rok: produkcja przybiera formę przemysłową w nowootwartej fabryce
  • 1933 rok: marka projektuje pierwszy na świecie koncept teczki zawieszkowej na szynie
  • 1958 rok: odkrycie pierwszego w historii albumu ofertowego
  • 1967 rok: założyciel marki - Erich Kraut zostaje odznaczony medalem Diesel
  • 1989 rok: ELBA jako jedna z pierwszych firm z branży biurowej, zaczyna produkować artykuły pochodzące z recyklingu. Elba zostaje odznaczona nagrodą Blue Engel
  • 1999 rok: ELBA dołącza do europejskiej grupy Hamelin i staje otworem przed nowymi perspektywami

W następnych latach marka stale się rozwija i zostaje nagradzana nowymi, licznymi nagrodami. Nieustannie tworzy nowe koncepcje i rozwiązania, przez co staje się nie do dogonienia dla konkurencji. 
 

Artykuły biurowe ELBA - popularne kolekcje

Segregatory Elba

Wprowadzenie do sprzedaży wszystkich artykułów biurowych marki ELBA byłoby wręcz niemożliwe ze względu na dużą i zróżnicowaną ofertę producenta. W związku z tym postanowiliśmy wyselekcjonować najpopularniejsze produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

 

ELBA - produkty cieszące się dużym zainteresowaniem klientów:

1. Segregatory dźwigniowe ELBA PRO+: segregatory dźwigniowe ELBA PRO+ są jednym z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych modeli, który zyskał szczególne zainteresowanie klientów na całym świecie. Na sukces tej kolekcji złożyło się wiele czynników. Oprócz ciekawych i oryginalnych kolorów, segregatory ELBA PRO+ cechują się solidnym mechanizmem oraz konstrukcją. Przyjrzymy się z bliska tej unikatowej budowie. 

  • Ergonomiczny otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego ELBA PRO+ jest otwór na palec, który umożliwia szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatora na półce. Co więcej, za pomocą otworu na palec możemy ustawić segregatory na regałach ciasno obok siebie, dzięki czemu skutecznie redukujemy przestrzeń potrzebną do archiwizacji 
     
  • Wymienna, dwustronna etykieta: etykieta umożliwia dwukrotne opisanie zawartości segregatora. W momencie, gdy popełnilibyśmy błąd, unikniemy nieestetycznego kreślenia. 
     
  • Innowacyjny mechanizm dźwigniowy wykonany ze stali nierdzewnej: mechanizm ELBA to rodzaj bardzo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, dodatkowo został wzbogacony w dźwignie. Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem z logo firmowym, który wkłada się na ringi. Tego rodzaju rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwia nam archiwizowanie dużej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. 
     

2. Segregatory miękkie ringowe ELBA URBAN: jak sugeruje nam sama nazwa produktu, z łatwością możemy domyślić się, że kolekcja UBRAN niesie za sobą powiew świeżości i nowoczesności. Tak też rzeczywiście jest! Segregatory ringowe z tej kolekcji odbiegają wyglądem od klasycznego segregatora biurowego. W tym modelu okładka została wykonana z kolorowej folii pp, która występuje aż w 10 różnych wariantach kolorystycznych oraz dwóch wariantach, jeśli chodzi o szerokość grzbietu segregatora. Segregator ringowy ELBA URBAN to powiew świeżości, który stał się faworytem dla wielu europejskich pracowników biurowych.
 

Segregatory Elba czarne

Segregator ELBA URBAN - cechy szczególne:

  • Segregatory UBRAN ELBA mimo niewielkich rozmiarów, charakteryzują się dużą pojemnością
  • Każdy model został wzbogacony o cztery solidne ringi w kształcie litery O
  • Na grzbiecie segregatora znajduje się etykieta z logo marki, służąca do opisywania zawartości
  • Miękka okładka jest cienka i lekka, dzięki czemu przechowywanie tego typu segregatora nie zajmuje wiele miejsca.

Ostatni produkt, który chcielibyśmy umieścić na naszej top liście to teczki kopertowe na zatrzask. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał okazję korzystać z tego innowacyjnego rozwiązania, które zostało stworzone na wzór czegoś pomiędzy segregatorem na dokumenty a koszulką biurową. Dlaczego pomiędzy? Ponieważ przy użyciu tego niewielkiego artykułu biurowego, jakim jest teczka na rzep, możemy jednakowo archiwizować, przechowywać i chronić najważniejsze dla nas dokumenty. Co więcej, transport dokumentów przy użyciu teczki kopertowej ELBA jest wyjątkowo prosty i praktyczny.
 

Teczka kopertowa ELBA - cechy szczególne:

  • Zapięcie na zatrzask umożliwia łatwe i szybkie zamykanie i ponowne otwieranie teczki
  • Zaokrąglone rogi nie rysują innych przedmiotów znajdujących się w pobliżu
  • Format A3 doskonale sprawdzi się w transporcie prac plastycznych, ulotek, czy broszur reklamowych

Filtry

Cena