• 22 255 95 55
Logotypy

Esselte to firma, która wyróżnia się ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych i efektywnych artykułów biurowych. Chociaż jej początki wiążą się z prowadzeniem szwedzkich drukarń, to lata 70. XX wieku przyniosły jej wielki sukces w zakresie dostarczania funkcjonalnych, ekonomicznych rozwiązań w różnych obszarach biznesowych. Po tym okresie właściciele marki postanowili skupić się na projektowaniu i wdrażaniu produktów, których celem będzie ułatwianie pracy biurowej. 

Obecnie marka Esselte jest liderem wśród producentów artykułów biurowych służących archiwizacji, przechowywaniu oraz organizacji dokumentów. Oferowane przez Esselte rozwiązania są innowacyjne, praktyczne, wygodne oraz oryginalne. Na wyróżnienie zasługuje również nowoczesne wzornictwo produktów marki Esselte, które zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również nietuzinkowym wyglądem.

ESSELTE

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Produkty marki Esselte – sposób na organizację Twojego biura

Marka Esselte powstała ponad 100 lat temu w Szwecji. Tak imponujące doświadczenie sprawia, że obecnie jest ona jednym z liderów wśród producentów nowoczesnych oraz efektywnych artykułów biurowych, które zachwycają klientów swoją funkcjonalnością. Początki działań firmy datuje się na 1913 rok. Opierały się one wtedy głównie na prowadzeniu drukarń o nazwie SLT. Późniejsze lata spowodowały, że marka stała się jedną z najszybciej rozwijających się szwedzkich firm. Dużym osiągnięciem, które miało wpływ na dalsze losy firmy Esselte, było wyprodukowanie w 1926 roku kultowego szwedzkiego segregatora o nazwie Jopa. Kluczowymi dla marki Esselte były jednak lata 70. XX wieku, kiedy zaczęła ona odgrywać coraz większą rolę nie tylko na rynku europejskim, ale także światowym.

Celem, jaki zaczął przyświecać właścicielom marki Esselte, stało się ułatwianie ludziom pracy biurowej na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu w realizację tej misji Esselte stała się jedną z najbardziej cenionych i zaufanych marek w zakresie artykułów biurowych, służących dobrej organizacji pracy. W 2010 roku firma wprowadziła do segregatora Esselte obecnie kultowy już mechanizm No. 1 Power. Wykreowała tym samym produkt, który zapewnia bezproblemowe i długotrwałe użytkowanie o wspaniałym designie, intensywnych kolorach oraz wyjątkowej jakości wykonania.

Wszystkie produkty marki Esselte zostały stworzone z myślą o wysokiej funkcjonalności oraz dostarczaniu innowacyjnych i efektywnych rozwiązań. Artykuły biurowe Esselte są skrupulatnie przemyślane pod kątem wygody użytkowania, a przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach. 
 

Segregatory Esselte No.1 6 kolorów

Uporządkuj dokumenty z segregatorami i akcesoriami Esselte!

 • Segregatory No. 1 – kultowy artykuł biurowy: jednym z klasyków wśród artykułów marki Esselte jest segregator No. 1, który został wprowadzony na rynek w 2010 roku. Od tego czasu stał się niezbędnym elementem każdego biura nie tylko w Europie, ale również na całym świecie. Porządna okładka oklejona została z dwóch stron folią polipropylenową, która gwarantuje odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz wykazuje działanie wodoodporne. Solidne metalowe okucia na rogach i otworach są nie tylko oznaką wyjątkowego i eleganckiego designu, ale przede wszystkim chronią brzegi segregatora przed niszczeniem i zagięciami. Otwory na palec oraz otwory, których zadaniem jest blokowanie przedniej okładki, przyczyniają się do zwiększenia niewątpliwego komfortu użytkowania artykułu, jakim jest segregator Esselte. Umożliwiają łatwe i bezpieczne przechowywanie dokumentów. Kluczowym jednak elementem budowy segregatora No. 1, który przyniósł mu tak wielki sukces, jest opatentowany mechanizm z ponadprzeciętną siłą docisku. Dzięki niemu segregator nawet po użyciu 10 000 razy zamyka się w sposób dokładny i solidny. Wszystkie wymienione elementy sprawiają, że segregator No. 1 niebezpodstawnie stał się dumą marki Esselte. 
   
Segregatory ofertowe Esselte w biurze
 • Segregatory ofertowe – profesjonalna prezentacja oferty: podczas prezentacji oferty branżowej liczy się odpowiednia estetyka, profesjonalizm, przejrzystość oraz każdy najmniejszy szczegół, który wpływa na postrzeganie danej firmy. Marka Esselte przygotowała artykuł, który spełnia w tej kwestii wszelkie wymagania. Dostępne w dwóch kolorach (białym i czarnym) segregatory ofertowe Panorama pozwalają na umieszczenie całej oferty w jednym miejscu. Posiadają one skóropodobne tłoczenie, które wygląda niezwykle elegancko i profesjonalnie. Segregatory ofertowe Esselte laminowane są po obu stronach ekologiczną folią polipropylenową, która zgrzewana jest na krawędziach, co zapewnia niezwykle gładką powierzchnię bez nieestetycznych pęcherzyków powietrza czy pofałdowań. Kieszenie znajdujące się na wewnętrznych okładkach umożliwiają wsunięcie spersonalizowanych projektów. Zastosowany przez markę Esselte mechanizm ringowy pozwala z kolei na łatwe umieszczenie we wnętrzu segregatora dużej ilości materiałów, a także wygodne zapoznawanie się z nimi przez klienta. Dzięki wymienionym elementom oferta firmy będzie prezentować się w sposób profesjonalny, czytelny i gustowny.

 

Koszulki na dokumenty Esselte w segregatorze
 • Koszulki na dokumenty Esselte – doskonała ochrona: artykułem, który niezawodnie sprawdza się w połączeniu z segregatorami, są koszulki na dokumenty Esselte. Koszulki groszkowe, koszulki krystaliczne oraz koszulki na suwak – wszystkie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają działanie wodoodporne oraz doskonale chronią dokumenty przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Wszystkie wymienione rodzaje koszulek stworzone są z folii niezwykle mocnej i wytrzymałej. Niewątpliwą zaletą artykułów biurowych, jakimi są koszulki na dokumenty Esselte, jest także fakt, że zmniejszają one ryzyko zagnieceń oraz uszkodzeń papieru. Dzięki nim wszelkie pisma są znakomicie zabezpieczone i wyglądają schludnie oraz estetycznie. Znajdująca się z boku koszulki perforacja w postaci dziurek pozwala z kolei na łatwe wpinanie dokumentów do segregatora, który staje się tym samym dodatkowym elementem ochrony. Koszulki na dokumenty marki Esselte to akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym biurze, ale dzięki swoim zaletom z całą pewnością znajdą również zastosowanie w przestrzeni domowej.
Przekładki do segregatora Esselte podczas pracy w biurze
 • Przekładki do segregatora Esselte – porządek i przejrzystość: jak utrzymać porządek w przypadku dużej ilości archiwizowanych dokumentów? Idealnym rozwiązaniem są tutaj przekładki do segregatora Esselte, które pozwalają na właściwe ułożenie i posegregowanie wszelkich druków według określonych kryteriów. Zastosowanie kolorowych rubryk wpływa korzystnie nie tylko na aspekt wizualny, ale sprawia również, że spis dokumentów lub ustalonych kategorii jest bardziej czytelny i przejrzysty. Wystarczy jedynie nadrukować lub zapisać określoną treść na karcie informacyjnej. Przekładki Esselte można bez problemu zastosować wielokrotnie, ponieważ dzięki laminowaniu oraz wykorzystaniu mocnego kartonu są bardzo wytrzymałe. Karty informacyjne umożliwiają z kolei korygowanie zapisków. Przekładki do segregatora Esselte są sposobem na sprawne przeglądanie archiwizowanych dokumentów i wyszukiwanie konkretnych pism. Marka Esselte projektując przekładki do segregatora, nie zapomniała oczywiście o charakterystycznej dla siebie wysokiej jakości, która przekłada się na ich niezwykłą trwałość i estetykę.

 

Inne sposoby na organizację biura z marką Esselte

Teczki zawieszkowe Esselte wygodne przechowywanie w szufladzie
 • Teczki zawieszane Esselte – wygodna metoda układania dokumentów: teczki zawieszkowe to przede wszystkim wygodne i komfortowe rozwiązanie w sytuacji, kiedy chcemy mieć łatwy i szybki wgląd w archiwizowane dokumenty. Technologia archiwizacji zawieszkowej sprawdza się szczególnie w przypadku dużej ilości danych, które wymagają odpowiedniego skatalogowania. Teczki zawieszkowe Esselte to kolejny produkt marki, który zachwyca swoją jakością wykonania oraz wykorzystaniem porządnych i trwałych materiałów.Laminowane krawędzie oraz dno gwarantują niezwykłą wytrzymałość, tak samo, jak karton o wyjątkowo wysokiej gramaturze. Dzięki zastosowaniu wymiennych identyfikatorów z etykietami wszystkie dokumenty możemy opisać w sposób łatwy i czytelny. Wyszukiwanie konkretnych dokumentów umieszczonych w teczkach zawieszkowych przebiega błyskawicznie. Archiwizacja zawieszkowa za pomocą produktów marki Esselte przyczynia się do utrzymania porządku, tak bardzo istotnego w biurach, urzędach, szkołach oraz innych instytucjach.
   
 • Półki na dokumenty Esselte – uporządkowana przestrzeń na biurku: kolorowe, solidne i funkcjonalne – takie właśnie są półki na dokumenty zaprojektowane przez markę Esselte. Możliwości oferowane przez półki Esselte Europost sprawiają, że doceni je z pewnością każdy fan porządku i właściwej organizacji. Największą zaletą produktów Esselte Europost jest fakt, że pojedyncze półki mogą zostać bez problemu złożone w jedną większą półkę. Możliwość nałożenia na siebie kilku półek pozwala na przechowywanie dokumentów zalegających na biurku i zabierających tym samym cenną przestrzeń roboczą. Przyjemne, wygodne i łatwe segregowanie to z kolei funkcjonalność gwarantowana przez użycie półek w różnych kolorach. Powierzchnia do umieszczenia kieszonki na etykiety umożliwia ponadto podpisanie półki. Dzięki wykorzystaniu żywych kolorów biuro wygląda przyjaźnie oraz nowocześnie. Półki na dokumenty Esselte wyprodukowane są z wytrzymałych materiałów, a ich konstrukcja zapewnia użytkownikowi komfort podczas rozmieszczania i wyjmowania dokumentów. Dzięki tym zaletom są jednymi z artykułów, które zdecydowanie powinny znaleźć się w każdym biurze.

 

Filtry

Cena