• 22 255 95 55
Logotypy

Galeria Papieru to marka należąca do grupy Argo. Produkowane przez Galerię Papieru koperty ozdobne oraz dyplomy są stworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cieszą się wyjątkowo przychylnymi opiniami klientów. Na tak pozytywny odbiór produktów marki Galeria Papieru wpływa również wzornictwo, które w przypadku dyplomów zachwyca oryginalnym designem, a w przypadku kopert minimalistyczną elegancją.

GALERIA PAPIERU

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Galeria Papieru – eleganckie koperty i papiery ozdobne 

Galeria Papieru prezentacja marki koperty ozdobne papier dyplomowy

Galeria Papieru to marka, która powstała w 1997 roku, dołączając tym samym do grupy marek należących do firmy Argo S.A. Głównym założeniem jej powstania było stworzenie systemu barwnej wizualizacji dla mniejszych oraz średnich przedsiębiorstw, a także dla klientów indywidualnych. Argo S.A. to natomiast wiodący dystrybutor artykułów i urządzeń biurowych, których celem jest poprawa jakości i efektywności pracy w biurze. 

Artykuły produkowane przez markę Galeria Papieru są doceniane i lubiane przez klientów, dlatego też jej asortyment stale się rozwija. Obecnie oferta marki obejmuje m.in. szeroką gamę kopert ozdobnych, papierów kolorowych, dyplomów, a także wiele innych produktów umożliwiających kreatywną pracę. Galeria Papieru ciągle jednak wprowadza do niej nowe artykuły, natomiast te znajdujące się już w ofercie udoskonala tak, by praca z papierem była jak najbardziej twórcza, inspirująca i przyjemna.

Dzięki marce Galeria Papieru wspomniany w jej nazwie papier to już nie tylko zwykła biała kartka, lecz doskonały materiał do kreowania atrakcyjnych wizualnie projektów. Poprzez wprowadzenie ciekawych faktur, kolorów oraz nadruków twórcy marki całkowicie zmieniają oblicze papieru, który dzięki jej zaangażowaniu jest akcesorium pozwalającym na uwolnienie drzemiących w każdym pokładów kreatywności. Produkty marki Galeria Papieru umożliwiają również stworzenie oryginalnych dekoracji według własnego gustu i preferencji. 

 

Koperty ozdobne Galeria Papieru – gwarancja ochrony i elegancji

koperty ozdobne Galeria Papieru metaliczne

Koperty i inne opakowania wysyłkowe wykorzystywane są codziennie na całym świecie. Stanowią doskonałe zabezpieczenie listów, dokumentów i innego rodzaju korespondencji. Chronią je przed zabrudzeniami, zagnieceniami, a także uniemożliwiają osobom trzecim zapoznanie się z ich treścią. Koperty ozdobne Galeria Papieru to najlepszy sposób na zapakowanie korespondencji o szczególnym znaczeniu. Doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie takich materiałów, jak zaproszenia na ważne uroczystości, kartki z życzeniami, dyplomy, a także prezenty w papierowej postaci, takie jak pieniądze lub vouchery. 

Oprócz szerokiej gamy kolorów, obejmujących zarówno barwy pastelowe, jak i ciemną elegancką kolorystykę, niektóre modele kopert ozdobnych posiadają również delikatne, gustowne nadruki oraz nietypową fakturę. Wybór zależy wyłącznie od gustu nadawcy oraz od treści, którą chce on przekazać adresatowi. Wszystkie kolorowe opakowania marki Galeria Papieru są trwałe, a ich wysoka jakość widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Dostępne są w kilku rozmiarach, które bez problemu dopasować można do przeznaczonej do nich zawartości. 

 

 

 

 

Dyplomy Galeria Papieru – papier ozdobny na specjalne okazje

dyplomy Galeria Papieru dla szkół i przedszkoli

W ofercie marki Galeria Papieru znajdują się piękne papiery ozdobne, które dostosowane są do drukowania dyplomów i certyfikatów. Dzięki dużej ilości wzorów oferowanych przez markę możliwe jest dobranie motywu odpowiedniego do sytuacji. Wśród dyplomów Galerii Papieru znajdziemy bowiem zarówno szablony skierowane do młodszych, jak i dorosłych odbiorców. 

Oprócz interesującej szaty graficznej papiery ozdobne do drukowania dyplomów posiadają także wysoką gramaturę, która wpływa na kilka istotnych zalet. Dzięki niej papier jest bardziej trwały, wytrzymały oraz odporny na wszelkie zagięcia, które mogłyby wyglądać nieestetycznie. Grubszy papier to także oznaka profesjonalizmu oraz podkreślenie wagi dyplomu lub certyfikatu, co wpływa na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, szkoły lub innej instytucji. Dzięki odpowiedniej gładkości papieru każdy arkusz może zostać bez problemu zadrukowany lub opisany. Dyplomy oferowane przez markę Galeria Papieru to gwarancja najwyższej jakości i oryginalnego designu. 

Filtry

Cena