• 22 255 95 55
Logotypy

Grand jest marką własną KW Trade zajmującą się produkcją artykułów niezbędnych w każdym biurze. Codziennie produkty marki Grand przyczyniają się do optymalizacji działania tysięcy pracowników biurowych. Dzięki artykułom Grand takim jak zszywki, spinacze, nożyczki oraz długopisy praca staje się bardziej dynamiczna i usystematyzowana.

GRAND

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Grand

Grand – szeroka gama artykułów biurowych i szkolnych

Grand to marka własna firmy KW Trade, jednego z największych w Polsce dystrybutorów artykułów biurowych. Znana od lat marka Grand posiada szeroką ofertę produktów, składających się na wyposażenie biur, urzędów, szkół i wielu innych miejsc. Gama artykułów marki Grand obejmuje przede wszystkim niewielkie akcesoria, które mimo swoich niewielkich rozmiarów znaczenie wpływają na komfort pracy w biurze i wykonywania swoich obowiązków.

Wśród produktów marki Grand znajdziemy m.in. artykuły doskonale przystosowane do wygodnego łączenia ze sobą kartek w większe pliki dokumentów, akcesoria przydatne podczas pisania oraz korygowania, a także zestawy przeznaczone do malowania oraz tworzenia kreatywnych kolorowych projektów. Rozwiązania proponowane przez markę Grand są funkcjonalne, efektywne, a także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Artykuły do spinania i łączenia marki Grand

spinacze biurowe Grand
 • Spinacze Grand – szybkie i łatwe łączenie arkuszy: niektóre artykuły są niezbędnymi elementami wyposażenia biura i od razu kojarzą się właśnie z użytkowaniem w przestrzeni biurowej. Należą do nich m.in. spinacze, które pozwalają na sprawne i łatwe połączenie kilku kartek w jeden plik dokumentów. Marka Grand oferuje zarówno spinacze o okrągłym kształcie, jak i trójkątnym. Dzięki różnym rozmiarom możliwe jest dopasowanie spinacza do danego pliku kartek, który może składać się z mniejszej lub większej ilości arkuszy. Dzięki wygodnym opakowaniom przechowywanie spinaczy jest łatwe i zajmuje minimalną ilość miejsca, zatem możemy mieć je zawsze pod ręką. Spinacze marki Grand są wysokiej jakości produktami, które nie wyginają się tak łatwo, jak inne spinacze. Dzięki temu doskonale utrzymują się na dokumentach.
   
 • Zszywki Grand – trwałe spinanie kartek: nieodłącznym elementem wszelkiego rodzaju zszywaczy biurowych są zszywki. Bez nich łączenie dokumentów z wykorzystaniem tego narzędzia nie byłoby możliwe. Zszywki marki Grand występują w kilku najpopularniejszych rozmiarach, które dopasować można do konkretnego modelu zszywacza. Łączenie dokumentów za pomocą zszywek to jedna z najbardziej niezawodnych metod, która pozwala na szybkie spięcie kartek w jeden plik arkuszy. Ich rozłączenie możliwe jest dopiero po usunięciu zszywki, np. za pomocą przeznaczonego w tym celu rozszywacza. Dzięki temu mamy pewność, że kartki pozostaną spięte przez cały czas i nie pogubią się. Zszywki Grand pakowane są w ekonomiczne opakowania, zawierające 1000 sztuk, co jest niewątpliwie ogromną zaletą łączenia dokumentów w ten sposób.
   
 • Klipy do papieru Grand – wyjątkowo mocny sposób łączenia dokumentów: w przypadku grubych plików dokumentów spinacze lub zszywki mogą nie dać sobie rady. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie solidnych klipów do papieru. Jest to artykuł, który wyjątkowo mocno ściska arkusze papieru, dzięki czemu nie ma ryzyka, że kartki wypadną i pogubią się. Klipy do papieru marki Grand są wykonane z metalu oraz galwanizowane, co zapewnia im dużą odporność na wszelkie odkształcenia. Produkt ten wykorzystywany jest nie tylko w biurach, ale również w wielu innych miejscach. Klipy do papieru mają bowiem znacznie więcej zastosowań niż tylko łączenie papieru. Mogą być chociażby wykorzystane jako sposób zawieszania dekoracji, podczas mocowania płótna na ramie, a także jako uchwyt na materiały tekstylne. Klipy do papieru marki Grand mają jednak zdecydowanie więcej funkcji, dlatego warto zaopatrzyć się w nie już dziś.
   

Kolorowe artykuły szkolne Grand – radość kreatywnego tworzenia

 • Artykuły do malowania Grand – kolorowe kredki i flamastry: wśród asortymentu marki Grand znaleźć można produkty, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie składające się na szkolną wyprawkę dziecka. Kolorowe kredki oraz flamastry mogą być jednak również wykorzystane jako sposób zabawy w przestrzeni domowej. Doskonałe kredki ołówkowe oraz kredki świecowe Grand o idealnym poziomie miękkości są produktami, z którego każde dziecko będzie w pełni zadowolone. Flamastry to z kolei artykuł, który łatwo uwalnia trwały tusz i z tego względu sprawdzi się nie tylko podczas malowania na kartce, ale również na kartonie, tekturze oraz materiałach tekstylnych. Każdy zestaw oferowany przez markę Grand zawiera kilka lub kilkanaście różnych kolorów, co gwarantuje wiele możliwości podczas tworzenia rysunków oraz zabawę na długie godziny.
nożyczki biurowe Grand

 

 • Nożyczki Grand – podręczny sposób cięcia papieru: niezbędnym artykułem stanowiącym wyposażenie biura oraz domu są nożyczki. Produkt ten wykorzystuje prosty mechanizm cięcia, który świetnie sprawdza się podczas nadawania odpowiedniego kształtu oraz rozmiaru papierowym arkuszom. Nożyczki marki Grand posiadają wygodne ergonomiczne uchwyty, dzięki którym nasze dłonie nie męczą się nawet podczas cięcia większej ilości papieru. Ponadto wykonane są z odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego, co gwarantuje długie użytkowanie nożyczek. Klasyczne nożyczki z bursztynowym uchwytem dostępne są w kilku rozmiarach, uwzględniających różne długości ostrzy. Funkcjonalnym akcesorium jest także nożyk do papieru Grand, który opiera się na nieco innym mechanizmie cięcia niż nożyczki. Jego cechą charakterystyczną jest to, że posiada ostrza ze stali nierdzewnej, które można wymieniać poprzez odłamywanie zużytej już końcówki. Bezpieczeństwo zapewnia natomiast przycisk blokujący pozycję ostrza oraz metalowa prowadnica. Nożyczki biurowe Grand to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze oraz domu, ponieważ jest on gwarancją wygody, ergonomii oraz komfortowego cięcia pojedynczych arkuszy papieru.
   
 • Artykuły kreatywne Grand – tworzenie kolorowych projektów i dekoracji: produkty kreatywne marki Grand obejmują przede wszystkim artykuły na bazie brokatu, a także nożyczki dekoracyjne. Dzięki brokatowym klejom oraz sypkim brokatom możliwe jest stworzenie kolorowych laurek, kartek urodzinowych, świątecznych oraz innych kreatywnych projektów tworzonych zarówno w domu, jak i w szkole. Szeroka gama kolorów oferowanych przez markę Grand sprawia, że praca z wykorzystaniem brokatowych artykułów jest przyjemna i ograniczona jedynie naszą wyobraźnią. Jedną z najbardziej ciekawych pozycji na liście wyrobów marki Grand są nożyczki dekoracyjne, które umożliwiają tworzenie ozdobnych krawędzi, np. fal, ząbków, falbanek i innych nieregularnych wzorów. Dzięki temu nożyczki dekoracyjne Grand doskonale sprawdzą się podczas cięcia zdjęć, tworzenia zaproszeń, biletów, ulotek i wielu innych rodzajów ozdobnych kartek, w przypadku których szczególnie istotny jest aspekt wizualny oraz kreatywność.
   
 • Artykuły do pisania i korygowania Grand: prawidłowe funkcjonowanie biura bez artykułów do pisania nie byłoby możliwe. Marka Grand pomyślała również o tej kwestii i zaprojektowała długopisy i cienkopisy, które znakomicie sprawdzają się podczas codziennego użytku. Niewątpliwą zaletą artykułów do pisania Grand jest ich atrakcyjna cena, która pozwala na ekonomiczny zakup większej ilości. Długopisy Grand posiadają ponadto wymienne wkłady, co dodatkowo wpływa na wiążącą się z nimi oszczędność. Wygodę podczas pisania zapewnia natomiast ergonomiczny podgumowany uchwyt. Wśród łatwo uwalniających tusz cienkopisów znajdziemy klasyczne kolory, takie jak czarny oraz niebieski oraz bardziej niestandardowe – czerwony oraz zielony. Mogą być one wykorzystane podczas pisania, oznaczania oraz rysowania. Wygodne korygowanie umożliwiają natomiast korektory Grand, które dostępne są w trzech wersjach: korektor w płynie, korektor w piórze oraz korektor w taśmie. Dzięki temu możemy wybrać ten rodzaj, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Wszystkie wymienione korektory pozwalają jednak na estetyczne zakrycie zapisanych omyłkowo błędów. Artykuły do pisania i korygowania marki Grand to gwarancja jakości oraz przyjemnego procesu pisania.
   
taśma klejąca Grand
 • Taśmy Grand – wysoki poziom przylepności: podczas pracy biurowej często zdarza się konieczność wykorzystania taśmy, kleju lub innego artykułu pozwalającego na szybkie łączenie ze sobą przynajmniej dwóch elementów. Taśmy klejące Grand to wyjątkowo przydatny artykuł i prosty sposób sklejania oraz przyklejania papieru do innych powierzchni. Przezroczyste taśmy Grand świetnie sprawdzają się jako element wyposażenia biura, ponieważ umożliwiają dyskretne sklejenie papieru, a wszystko dzięki wysokiej przejrzystości. Wykonane z polipropylenu i pokryte emulsyjnym klejem akrylowym gwarantują wyjątkowo mocne łączenie i przylepność. Taśmy Grand dostępne są w kilku rozmiarach, które z pewnością spełnią potrzeby każdego biura. Możliwy jest także zakup taśmy klejącej z uchwytem - wygodny podajnik zapewnia łatwe odrywanie potrzebnego nam kawałka taśmy. W ofercie marki Grand znajdziemy również kolorową taśmę, która posiada wzmocnioną powłokę odporną na starzenie i może być używana w szerokim zakresie temperatur. Warto również wspomnieć, że taśmy Grand są przyjazne dla środowiska i nietoksyczne i z tego względu mogą być stosowane bez ograniczeń.

Filtry

Cena