• 22 255 95 55
Logotypy

Historia marki HP sięga początków 1939 roku, gdzie dwóch absolwentów prestiżowej uczelni Stanford w USA - William Hewletta i Dave Packarda rozpoczęło pracę nad pierwszym innowacyjnym produktem marki HP (precyzyjny oscylator dźwiękowy, model 200A). Młodzi absolwenci początkowo rozwijali firmę w garażu, co stało się źródłem wielu interesujących i zabawnych historii. Co przyczyniło się do ogromnego rozwoju Hewlett Packard? Założyciele marki HP opierali sukces firmy na filozofii harmonijnego wzrostu, bezpośrednio powiązanego z najcenniejszym pierwiastkiem, jakim w każdym przedsiębiorstwie są ludzie. „The HP Way”, bo tak nazwali zbiór wartości, jakimi posługiwali się przy zarządzaniu przedsiębiorstwem, pokazywał inną, nowocześniejszą drogę budowania wartości firmy. W zróżnicowanej ofercie produktów marki HP możemy spotkać się z takimi produktami jak: niszczarki HP, laminatory, folie do laminacji dokumentów, czy tusze do drukarek. Poznaj HP - markę dostosowaną do Twojego środowiska pracy!

HP

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Hewlett Packard - HP technologia i innowacja

Niszczarka biurowa HP

Zapewne każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał się z produktami marki HP, która funkcjonuje na rynku już od 1939 roku. Hewlett Packard jest marką tworzoną od podstaw na tzw. własnym podwórku. Historia HP sięga czasów studenckich, gdzie dwóch znajomych z roku: William Hewletta i Dave Packarda rozpoczyna swoją pracę nad pierwszymi rozwiązaniami technologicznymi HP. Młodzi absolwenci uczelni Stanford w USA, początkowo prowadzili swoje badania i doświadczenia w garażu, co stało się źródłem wielu ciekawych i inspirujących historii. Dowiedzmy się jak to wszystko się zaczęło, oraz jak funkcjonuje po dziś. 

 

HP - rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Główna siedziba HP, aktualnie znajduje się w Palo Alto w Kalifornii. Centrala firmy jest mózgiem operacyjnym dla 170 oddziałów, które są rozmieszczone po całym świecie. Czym na co dzień zajmuje się firma HP? Jak łatwo możemy się domyślić, HP każdego dnia poświęca ogrom czasu i pracy na opracowywanie nowoczesnych i zaawansowanych technologii, które będą w stanie ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorstwom i firmom na całym świecie. Technologia Hp to nie tylko realizacja wspólnych marzeń i założeń, to przede wszystkim estetyka i dbałość o każdy najmniejszy deal, który ku końcowi prac tworzy spójną całość. 

HP jako firma w swojej działalności kieruje się wieloma zasadami, wizjami i misjami, dzięki czemu całokształt HP sprawia wrażenie nowoczesnej firmy, nastawionej na oczekiwania i potrzeby klientów. 

 

MISJA HP 

„Być najlepszym możliwym wsparciem dla naszych Klientów. Dostarczając im nowoczesne i bezpieczne rozwiązania, zawsze zachowywać najwyższą jakość oferowanych usług i produktów”.

 

WIZJA HP 

„Być uznanym ekspertem w dziedzinie tworzenia i wdrażania systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem, którego prawdziwie partnerska postawa jest wzorem dla innych”.

 

Oprócz ściśle ustalonej wizji i misji kolejną ważną kwestią, którą wyznaje HP to wartości. Tak powstało sześć złotych wartości marki, które każdego dnia są mottem przewodnim do działania dla pracowników HP na całym świecie.

 

 Wśród najważniejszych z nich całą pewnością powinniśmy wyróżnić takie wartości jak: 

 • Szacunek do ludzi i do ich pracy 
 • Odpowiedzialność za produkty i usługi 
 • Pasja do tworzenia i ciągłego ulepszania 
 • Ludzie, ponieważ bez nich nic nie byłoby możliwe 
 • Klienci i nowe wyzwania 
 • Produkty, jako wspólne dzieło wielu ekspertów

 

HP aktualnie

HP aktualnie pracuje nad udoskonaleniem obecnych technologii oraz nad stałym i ciągłym rozwojem powstających projektów. HP podobnie jak większość marek również mierzy się z obecnym kryzysem, spowodowanym światową pandemią. Jednak optymizm Enrique Loresa, CEO HP Inc. powinien być dla nas wszystkich motywacją i nadzieją na szybki powrót do moralności. W jego najnowszym wywiadzie słyszymy: 

 

“I am confident that if we work together to meet the challenges of this moment, we will emerge stronger and more connected than before”.

 

Łatwo możemy zaobserwować, że wizja partnerstwa i wspólnej pracy jest mocno zakorzeniona w systemie wartości HP. Enrique Loresa jasno zaznacza, że wspólnie wyjdziemy z tego silniejsi! 

 

Hewlett Packard - najpopularniejsze kolekcje

Poznanie historii i wartości marki, umożliwiło nam wykonanie jednego kroku do przodu i skupieniu się na głównej istocie marki, a mianowicie jej produktach. Każdy z nas z całą pewnością, kojarzy monitory, laptopy, drukarki oraz pozostałą gamę produktów z dziedziny technologii, którą przez lata tworzy dla nas firma HP. Jednak chcielibyśmy przyjrzeć się znacznie bliżej popularnym kolekcjom marki, które skupiają się stricte na branży biurowej, ponieważ w tej kwestii jesteśmy specjalistami! 

 

HP - popularne kolekcje: 

Niszczarka HP

Niszczarki do papieru HP są nowością na rynku w branży biurowej. Nowością, która przyjęła się w zaskakująco szybkim tempie! Co wyróżnia niszczarki HP na tle konkurencji? Zanim przyjrzymy się bliżej aspekcie funkcjonalności, nie moglibyśmy przejść obojętnie obok nowoczesnego i ponadczasowego designu, który z całą pewnością wysuwa się na pierwszy plan. Niszczarki HP występują w kolorze biało-szarym oraz czarnym, dzięki czemu w zależności od wystroju biura, jesteśmy w stanie idealnie dostosować kolorystykę. Jeśli chodzi o funkcjonalność urządzenia również mamy szerokie pole manewru. Każda niszczarka HP została wzbogacona o podświetlany, intuicyjny panel sterowania, który w dużym stopniu ułatwia nam obsługę i kontrolę pracy urządzenia. Dodatkowo wszystkie niszczarki HP charakteryzuje się niezwykle cichą pracą, dzięki czemu nasza uwaga i uwaga naszych pracowników nie ulegnie rozproszeniu podczas pracy. Jest to niezwykle ważny aspekt, który ma ogromne przełożenie na wydajność pracy. 


 

Niszczarka HP korzyści: 

 • Cicha praca 
 • Podświetlany panel sterowania 
 • Zgodność z normami RODO 
 • Wysoki poziom utajnienia dla niszczonych dokumentów 
 • Podnoszona głowica 
 • Podgląd kosza na ścinki 
 • Korzystny stosunek ceny do jakość urządzenia 
   

 

tusze i tonery HP

 

Wspomnieliśmy już pokrótce o drukarkach HP. Jednak nie moglibyśmy zapomnieć, że w parze z drukarkami powinny iść również akcesoria. Jeśli chodzi o najważniejszy dodatek do każdej drukarki, bez którego funkcjonowanie urządzenia byłoby niemożliwe, to z całą pewnością powinniśmy wspomnieć o tonerach i tuszach do drukarek HP. Każde urządzenie drukujące HP ma specjalnie dedykowany dla siebie odpowiednik w postaci tuszu, czy toneru. Co ciekawe, tusze i tonery HP cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem klientów, ze względu na wydajność i wyrazisty wydruk. W końcu każdy z nas doskonale wie, że w pracy perfekcyjny i czytelny wydruk jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Filtry

Cena