• 22 255 95 55
Logotypy

Niemiecka firma IDEAL swoje początki działalności szacuje na około 1951 rok. Marka w zaskakująco szybkim tempie zaczęła się rozwijać i odnosić sukcesy. Zaledwie 8 lat od rozpoczęcia działalności, IDEAL premierowo ukazał swój pierwszy model niszczarki. Niszczarki marki IDEAL cechuje niepodważalna jakość, która została ukryta pod elegancką i nowoczesną obudową. Poznajmy innowacyjne rozwiązania od IDEAL w atrakcyjnych cenach! 

IDEAL

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

IDEAL - nowe technologie

niszczarki ideal

IDEAL jest niemiecką marką, która powstała w 1951 roku. Początkowo marka była małym rodzinnym przedsięwzięciem, które w błyskawicznym tempie stało się prestiżową firmą, z produktami najwyższej jakości. Aktualnie IDEAL jest marką kojarzoną nie tylko na niemieckim podwórku, ale również na arenie międzynarodowej, w tym w Polsce. Marka IDEAL cieszy się wśród Polaków szczególnie dużym zainteresowaniem. Od zawsze wiedzieliśmy, że pojęcie niemieckiej jakości nie jest pochopnie rzuconym stwierdzeniem, a słowami, które mają duże przełożenie na rzeczywistość. Przyjrzyjmy się bliżej marce IDEAL - jej historii, pasji i doświadczeniu. Innowacyjna technologia niemieckiej jakości? Wiemy, gdzie jej szukać! 
 

IDEAL a aspekt ekologiczny 

Wiemy już, że marka IDEAL funkcjonuje w branży biurowej od ponad 65 lat. Kwestią, która zainteresowała nas w sposób szczególny, jest fakt, że IDEAL niemalże od samych początków istnienia firmy, przykuwał dużo uwagi do produkcji ekologicznej, która nie przyczynia się do degradacji środowiska. 
 

„Ochrona środowiska jest jedną z naszych wartości od momentu powstania firmy. Konsekwentnie to realizujemy poprzez wykorzystywanie najwyższej jakości surowców. Stworzyliśmy między innymi centrum malowania proszkowego z ekologiczną myjnią wodną i bezołowiową linię lutowniczą do produkcji platyn. Ponadto wyraźnie zaznaczamy w naszej firmie istotę recyklingu i sami przestrzegamy tych zasad.”


IDEAL, jako firma dokłada wszelkich starań w każdym najmniejszym aspekcie, jeśli chodzi o sprawne funkcjonowanie marki. Na sukces ogólny składa się wiele małych systematycznych działań i sukcesów. IDEAL bez dwóch zdań poznało już tę zasadę! 
 

„Nie możesz zobaczyć naszej technologii, ale możesz to poczuć” - popularne kolekcje 

Marka to nie tylko jej historia, ale przede wszystkim produkty, które są potwierdzeniem jakości i innowacyjności. W związku z tym postanowiliśmy wyróżnić najpopularniejsze kolekcje artykułów biurowych i urządzeń IDEAL, które cieszą się największym zainteresowaniem. 
 

 • Niszczarki biurowe IDEAL: niszczarki biurowe do cięcia papieru są wyjątkowo niezbędnym urządzeniem w każdym miejscu pracy. Każdemu z nas, mniej lub bardziej, znane jest rozporządzenie prawne RODO, które reguluje kwestie związane z ochroną danych osobowych. Jako pracodawcy mamy obowiązek dbać o dane osobowe nie tylko nasze, ale również i naszych pracowników. W związku z tym liczni producenci urządzeń biurowych postanowili wyprodukować szereg różnorodnych maszyn przystosowanych do niszczenia papieru i innych drobnych artykułów biurowych jak zszywki, czy spinacze. Marka IDEAL, jako główny producent urządzeń również nie mogła zapomnieć o niszczarkach biurowych. Tak też powstało około stu modeli niszczarek o różnych funkcjach! Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, jak wielkim krokiem w stronę postępu są niszczarki marki IDEAL. Przekonajcie się sami!
  Niszczarki IDEAL - popularne modele: niszczarka IDEAL SHREDCAT, niszczarka IDEAL 2245 CC, niszczarka IDEAL 2270, niszczarka IDEAL 2503CC, niszczarka IDEAL 3104 CC i wiele, wiele więcej! 
 • Falcerki IDEAL: czy ktoś jeszcze pamięta o falcerkach? Wbrew pozorom jest to urządzenie, które w dalszym ciągu cieszy się dużym zainteresowaniem przez wiele grup zawodowych. Falcerkę znajdziemy między innymi w drukarniach czy pracowniach poligraficznych. Do czego służy falcerka IDEAL? - do składania papieru! Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to maszyna zbędna, bo przecież każdy z nas może własnoręcznie składać papier. To prawda, jednak ludzkie możliwości w tym stopniu są mocno ograniczone. Spróbujmy sobie wyobrazić własnoręczne składanie magazynu wysokonakładowego, który ukazuje się co miesiąc. Złożenie ręczne tak dużej ilości egzemplarzy byłoby równoważne z poświęceniem na tę pracę całego miesiąca, co byłoby fizycznie niemożliwe, ponieważ samo napisanie magazynu trwa miesiąc. Falcerki IDEAL są doskonałym rozwiązaniem, które przyspieszą ten proces!
   
oczyszczacze powietrza IDEAL
 • Oczyszczacze powietrza IDEAL: oczyszczacz powietrza IDEAL z bardzo skutecznym systemem oczyszczania AEON Blue® czyści powietrze w pomieszczeniu tak skutecznie, jak żaden inny. IDEAL AP 30 posiada filtr wstępny, filtr dokładny True HEPA oraz plazmowe oczyszczanie powietrza w jednym kompaktowym urządzeniu. Filtry bardzo skuteczne usuwają 99,97% zanieczyszczeń. Zarówno drobne cząstki o wielkości 0,3 mikrona takie jak: zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość mikroorganizmów zawartych w powietrzu, alergeny, dym papierosowy, bakterie, jak również sierść zwierząt domowych, a nawet chemiczne opary i brzydkie lub uciążliwe zapachy. Ponadto, powietrze jest nasycane jonami naładowanymi ujemnie, a oczyszczone i zjonizowane powietrze to prosty i naturalny sposób na odświeżenie. Dodatkowo wzmacnia układ odpornościowy, zwiększa wydajność i koncentrację, a także chroni przed uszkodzeniem komórek i przedwczesnym starzeniem, zmęczeniem lub chorobami. Urządzenie cechuje energooszczędność oraz i cicha praca. IDEALne rozwiązanie dla Twojego biura, pokoju lub gabinetu lekarskiego! 

 

gilotyna do papieru IDEAL
 • Gilotyny i gilotyny elektryczno-hydrauliczne IDEAL: gilotyny do cięcia papieru IDEAL są artykułami biurowymi, które bez dwóch zdań powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie na co dzień lub okazjonalnie cięty jest papier. Gilotyna IDEAL umożliwi nam wykonanie perfekcyjnie równego cięcia na wymiar. Co więcej, oprócz tradycyjnych gilotyn biurowych o kompaktowych wymiarach, w ofercie IDEAL znajdziemy również takie maszyny jak profesjonalne gilotyny elektryczno-hydrauliczne IDEAL, które przystosowane są do wysokonakładowego cięcia papieru w fabrykach. Cięcie na wymiar nigdy nie było aż tak proste! Zapomnij o nożyczkach i wypróbuj innowacyjną technologię prosto z Niemiec! 
   
 • Obcinarki (trymery) krążkowe IDEAL: obcinarki krążkowe IDEAL są już ostatnim produktem, który postanowiliśmy wyróżnić w tak szerokiej i rozbudowanej ofercie. Często pojawiającym się pytaniem wśród klientów, jest to dotyczące różnić pomiędzy gilotyną i trymerem. Chcielibyśmy pokrótce omówić tą różnicę, ponieważ jej znajomość umożliwi nam podjęcie decyzji, który produkt będzie dla nas lepszy - gilotyna czy trymer IDEAL? Główną różnicą pomiędzy urządzeniami jest mechanizm. Gilotyny do cięcia papieru wykorzystują mechanizm nożycowy, z kolei trymery używają mechanizmu krążkowego. Jakie ma to przełożenie na ich pracę? Gilotyny IDEAL z reguły są w stanie ciąć większe ilości dokumentów niż trymery. Z kolei trymer, jako urządzenie jest z reguły bardziej precyzyjny i dokładny.

Obcinarki krążkowe - popularne modele: obcinarka krążkowa IDEAL 0055, obcinarka krążkowa IDEAL 0105, obcinarka krążkowa IDEAL 1030, obcinarka krążkowa IDEAL 1031

Filtry

Cena