• 22 255 95 55
Logotypy

Interdruk to powstała w 1991 roku polska marka skupiająca się na produkcji artykułów biurowych i szkolnych. Obecnie znana jest przede wszystkim jako lider wśród firm zajmujących się wytwarzaniem produktów papierniczych, takich jak zeszyty, bruliony, bloki szkolne, artykuły kreatywne itp. Cechą charakterystyczną marki Interdruk jest niebanalny design oraz wysoka jakość produktów. 

INTERDRUK

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Interdruk kołonotatnik

Interdruk – polski producent artykułów papierniczych

Polska marka Interdruk istnieje na polskim rynku poligraficznym od 1991 roku. Od tego czasu z niewielkiego lokalnego przedsiębiorstwa przekształciła się w dużą, nowoczesną i stale rozwijającą się firmę i największą drukarnię w Polsce. Jednym z głównych filarów, składających się na działalność marki jest produkcja artykułów biurowych i szkolnych. Zakład produkcyjny firmy Interdruk znajduje się w Garwolinie, 60 kilometrów od Warszawy. Duże zapotrzebowanie na artykuły marki Interdruk sprawia, że jej nowoczesny park maszynowy wyposażony jest już w ponad 250 maszyn i urządzeń. Podczas sezonu produkcyjnego każdego dnia marka wysyła nawet kilkaset palet produktów przygotowanych do codziennego użytku w pracy, szkole i domu.

Marka Interdruk podczas projektowania swoich produktów stawia nie tylko na jakość, ale także na atrakcyjny design, który stał się już jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki temu wszelkie produkowane przez nią zeszyty, notatniki, bloki czy inne wyroby papiernicze zachęcają do ich codziennego używania poprzez intensywne kolory oraz ciekawe wzornictwo. Oryginalne linie produktów przeznaczone do użytkowania w biurze, szkole oraz domu dostosowane są do potrzeb wszystkich grup klientów.

Podczas produkcji artykułów biurowych i szkolnych marka nie zapomina o ekologii. Z tego powodu stopniowo wprowadza do swojej oferty produkty wytwarzane z surowców pochodzących z gospodarki leśnej zarządzanej zgodnie z zasadami FSC i PEFC. Dzięki takim działaniom zwraca uwagę na występującą w dzisiejszych czasach konieczność dbałości o środowisko

Zeszyty Interdruk

 

Zeszyty Interdruk – doskonałe miejsce na Twoje notatki

Niezbędnym elementem szkolnej wyprawki ucznia tuż obok podręczników są zeszyty Interdruk. Produkty te pozwalają na spisywanie wszelkich notatek w sposób chronologiczny i trzymanie ich w jednym miejscu, do którego możemy sięgnąć w każdej chwili. Z tego względu sprawdzą się nie tylko w szkole czy na uczelni, ale również w biurze i w domu. Marka Interdruk dba o to, by produkowane przez nią zeszyty zachęcały do tworzenia notatek oraz do nauki, która dzięki kolorowym grafikom staje się dużo przyjemniejsza. Wykorzystanie wysokiej jakości papieru oraz materiałów, z których stworzone są okładki wpływa na wysoką trwałość zeszytów Interdruk. Dzięki odpowiedniej gładkości papieru tworzenie notatek za pomocą różnych narzędzi do pisania jest łatwe i wygodne. W ofercie marki znajdziemy zarówno zeszyty w kartkę, jak i w linię, cienkie oraz takie z większą ilością kartek. Sposób ich zszycia gwarantuje, że wszystkie kartki pozostaną na swoim miejscu.

 

Papier kancelaryjny Interdruk – profesjonalne sporządzanie pism

Sporządzanie ważnych pism rządzi się kilkoma istotnymi zasadami, których warto przestrzegać, by nasze podanie wyglądało profesjonalnie. Najlepszym sposobem na jego przygotowanie jest wykorzystanie papieru kancelaryjnego Interdruk, który dzięki zastosowaniu wzoru linii lub kratek pozwala na pisanie w sposób równy i prosty. Dzięki temu sporządzane ręcznie dokumenty wyglądają bardziej przejrzyście. 

Papier kancelaryjny marki Interdruk oprócz tego gwarantuje również wysoką jakość papieru, który dzięki odpowiedniej gramaturze przyczynia się do pozytywnego odbioru naszego pisma podaniowego. Właściwa grubość papieru to także oznaka większej trwałości i wytrzymałości. Gwarancją wygodnego prowadzenia długopisu czy pióra jest od razu wyczuwalna wyjątkowo gładka powierzchnia papieru. Wśród oferty papierów kancelaryjnych firmy Interdruk znaleźć można zarówno arkusze formatu A4, jak i A3, czyli w praktyce najczęściej wykorzystywane rozmiary papieru. Wszystkie dostępne są w mniejszych oraz większych opakowaniach, co pozwala na łatwe dostosowanie zakupu do własnych potrzeb.

 

Bloki rysunkowe Interdruk – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Do artykułów składających się na wyposażenie każdego dziecka z całą pewnością zaliczyć można blok rysunkowy, który umożliwia tworzenie kolorowych rysunków, pisanie, wycinanie oraz realizację innych kreatywnych form spędzania czasu. Marka Interdruk oferuje porządne bloki rysunkowe formatu A4 oraz A3, czyli tych najczęściej wykorzystywanych podczas tworzenia pomysłowych prac na lekcjach plastyki. Bloki zawierające białe kartki to doskonała baza do nanoszenia barw za pomocą kolorowych kredek, mazaków, farb i innych artykułów do rysowania i malowania. Zbiory kolorowych papierów to z kolei świetny sposób na tworzenie wycinanek, origami, sklejanych papierowych figurek oraz realizację wielu innych pomysłów, w przypadku których ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dzięki odpowiedniej grubości papier nie jest wiotki i umożliwia stworzenie wytrzymałych prac. Wysoka jakość białych i kolorowych bloków rysunkowych gwarantowana jest przez markę Interdruk.

bibuły Interdruk

 

Bibuły Interdruk – kolorowe bibuły do pracy kreatywnej

Stworzone ze specjalnego cienkiego, marszczonego papieru kolorowe bibuły to artykuł, który przydaje się szczególnie w szkole podczas tworzenia pomysłowego rękodzieła. Najczęściej wykorzystuje się ją do wykonywania ciekawych dekoracji, np. papierowych kwiatów czy ozdób świątecznych. Marszczona bibuła Interdruk to przede wszystkim wiele możliwości zapewnionych poprzez szeroką gamę kolorystyczną. Oferta marki obejmuje nie tylko jednolite kolory, ale również bibuły z wzorami, takimi jak gwiazdki, paski czy kratka. Dzięki tak różnorodnemu asortymentowi jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty. Wielkość płachty składającej się na jedną rolkę bibuły pozwala na stworzenie dużej ilości kreatywnych dzieł. Bibuła marszczona Interdruk to gwarancja przyjemnej pracy i zabawy na długie godziny.

 

Bloki biurowe Interdruk – prosty sposób na tworzenie szybkich notatek

Praca biurowa wiąże się z dużą ilością obowiązków, których czasami nie sposób zapamiętać. Duża ilość informacji, które powinniśmy mieć na uwadze może powodować dezorganizację oraz niepożądany w pracy chaos. Doskonałym sposobem w takim przypadku jest tworzenie przydatnych notatek, które pomogą nam w zachowaniu porządku. Blok biurowy Interdruk to przede wszystkim gwarancja jakości oraz wygody, która niezawodnie sprawdza się nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również szkolnej oraz domowej. 

Blok biurowy umożliwia tworzenie szybkich notatek oraz łatwe wyrywanie kartek, co jest bardzo przydatne np. w przypadku robienia list zakupów, spisów telefonów oraz zestawień obowiązków. Dzięki liniom oraz kratkom notatki są czytelne i równe. Bloki biurowe marki Interdruk dostępne są w kilku popularnych formatach, takich jak A6, A5, oraz A4. Ciekawym wyborem jest blok z mikroperforacją, dzięki której wyrywanie kartek jest jeszcze łatwiejsze. Tylna okładka bloków biurowych Interdruk jest stworzona ze sztywnego kartonu, co umożliwia łatwe pisanie nawet w przypadku nierównej faktury biurka. Bloki biurowe Interdruk to dosyć nieoczywisty artykuł, jednak ze względu na mnogość oferowanych zastosowań powinien znaleźć się w każdym biurze i domu, aby uczynić życie łatwiejszym i bardziej uporządkowanym.

 

kołonotatnik Interdruk

Kołonotatniki Interdruk – wygoda podczas notowania każdego dnia

Wygodne kołonotatniki marki Interdruk to wiele możliwości, które z pewnością doceni każdy pracownik biurowy, uczeń, student oraz wszystkie inne osoby tworzące dużą ilość notatek. Jest zdecydowanie bardziej praktycznym artykułem niż luźne arkusze papieru, które mogą się zgubić. Zawartość notatnika jest ponadto chroniona przez jego okładki, zapobiegające zagięciom oraz zabrudzeniom kartek. Dzięki mocowaniu na drucianej spirali kartki przekładają się niezwykle łatwo i wygodnie. Sztywne okładki to z kolei element, który pozwala na pisanie nawet w trudniejszych warunkach, kiedy biurko, na którym spisujemy istotne informacje, posiada przeszkadzającą w tym nierówną fakturę. Każdy z dostępnych notatników wyróżnia się ciekawym designem, który możemy dopasować do własnego gustu. Kołonotatniki Interdruk to najlepszy sposób na tworzenie codziennych zapisków, które pozwolą pracować i uczyć się w sposób uporządkowany.

 

Papier kolorowy Interdruk – sposób na pobudzenie kreatywności

Asortyment obejmujący artykuły do kreatywnej zabawy i tworzenia ciekawych dekoracji stale się poszerza. Marka Interdruk doskonale rozumie potrzeby występujące w tym zakresie, dlatego ciągle uzupełnia swoją ofertę kolorowymi, ciekawymi i innowacyjnymi produktami. Należą do nich m.in. papiery kolorowe, które doskonale sprawdzają się podczas tworzenia barwnych wycinanek, wyklejanek, różnych dekoracji i innych projektów plastycznych. Jedną z interesujących propozycji jest kolorowy papier samoprzylepny, który posiada zabezpieczoną klejącą warstwę. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musimy korzystać z kleju i brudzić tym samym rąk. 

 

Gwarantuje to wygodę oraz szybkość działania podczas tworzenia kreatywnych prac. Uwagę przykuwają także zeszyty papieru holograficznego, które są zbiorem arkuszy w kilku kolorach o błyszczącym wzorze, przyciągającym wzrok. Zastosowanie podczas ich produkcji nietypowej folii holograficznej sprawia, że to niekonwencjonalny i oryginalny artykuł, który doskonale sprawdzi się podczas zabawy z dziećmi, a także w trakcie kreowania pomysłowych dekoracji.

 

Bloki techniczne Interdruk – profesjonalne tworzenie rysunków

Marka Interdruk zajmuje się szeroko pojętą produkcją artykułów papierniczych, zatem w jej ofercie nie mogło również zabraknąć bloków technicznych. Bloki te pozwalają na przygotowywanie rysunków technicznych, tworzenie prac plastycznych i wiele innych zastosowań. Dzięki odpowiedniej grubości oraz gładkiej fakturze papieru tworzenie technicznych rysunków jest komfortowe i przyjemne. Z tego względu bloki techniczne Interdruk z powodzeniem wykorzystywane są podczas pracy oraz na uczelniach wyższych. Warto zauważyć, że występują one nie tylko w białym kolorze, ale również jako kolorowe arkusze, które mogą zostać wykorzystane podczas rysowania oraz tworzenia wycinanek i innych barwnych projektów. W ofercie marki Interdruk znajdziemy zarówno bloki formatu A4, jak i większe arkusze w rozmiarze A3. Bloki Interdruk to niezbędny element wyposażenia ucznia oraz studenta kierunków technicznych, z którego każdy użytkownik będzie zadowolony. Gwarantuje profesjonalizm oraz wysoką jakość tworzonych prac.

Filtry

Cena