• 22 255 95 55
Logotypy

Podstawową filozofią biznesową indyjskiej marki Kangaro jest ułatwianie wykonywania codziennych obowiązków dla pracowników biurowych na całym świecie. Dbałość o najmniejszy szczegół produktów to zdecydowanie jedna z mocniejszych stron firmy. Dodatkowo Kangaro dysponuje własnym centrum badawczo-rozwojowym, gdzie każdego dnia szereg specjalistów dokłada starań, aby artykuły biurowe, które do Was trafiają, spełniały jak najwyższe standardy jakości. Ponad 60 lat doświadczenia firmy Kangaro stale owocuje i przynosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Produkty tej marki to wyjątkowe kolory i design, które są poparte jakością i atrakcyjną ceną! 

KANGARO

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Kangaro – innowacyjne dziurkacze i zszywacze biurowe 

Założona w 1958 roku marka Kangaro w swojej ofercie posiada przede wszystkim szeroką gamę zszywaczy oraz dziurkaczy, które sprawdzą się zarówno podczas użytku profesjonalnego, jak i codziennego w domu czy w biurze. W ciągu 60 lat działalności marka Kangaro znacznie rozrosła się w wyniku pełnego zaangażowania w doskonalenie swoich produktów. Firma Kangaro może również poszczycić się szybkością w reagowaniu na potrzeby rynku i wprowadzaniem innowacyjnych produktów spełniających oczekiwania wszystkich klientów. 

Marka ta ma znaczący udział na rynku indyjskim, a jej produkty eksportowane są do ponad 100 krajów na całym świecie. Kangaro wytwarza produkty nie tylko we własnym zakresie, ale dostarcza je także w ramach segmentu OEM do wielu międzynarodowych marek. 

Podstawową filozofią marki Kangaro jest pomoc w organizowaniu życia ludzi oraz funkcjonowaniu firm za pomocą nowoczesnych produktów. Dumą marki jest zaawansowana inżynieria oraz wysoko rozwinięte centrum badawczo-rozwojowe, które wyposażone jest w najnowsze technologie, a także zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki takiemu przygotowaniu oraz dużemu doświadczeniu firma Kangaro jest w stanie opracowywać najwyższej jakości artykuły biurowe. 

zszywacz KANGARO

 

Zszywacze Kangaro – ergonomiczne zszywanie dokumentów 

Wśród flagowych produktów marki Kangaro z pewnością wymienić można szeroką ofertę zszywaczy biurowych. Gwarantują one łatwe i przyjemne łączenie większej ilości kartek w jeden plik dokumentów. Zszywacze Kangaro to nowoczesne i trwałe akcesoria, które dostępne są zarówno w plastikowej, jak i metalowej obudowie. Wszystkie wyposażone są w wysokiej jakości elementy stalowe oraz oferują zróżnicowaną wydajność zszywania. Wśród zszywaczy Kangaro znaleźć można bowiem produkty, które umożliwiają zszywanie kilkunastu, kilkudziesięciu lub nawet 100 arkuszy za pomocą jednej zszywki. Na podkreślenie zdecydowanie zasługuje wyjątkowo solidna budowa zszywacza, która zapewnia bezproblemowe zszywanie za każdym razem. Każdy z dostępnych modeli posiada ergonomiczną konstrukcję z wygodnym uchwytem, co umożliwia łatwe zszywanie bez konieczności używania dużej siły. Mniejsze modele mogą być bez problemu wykorzystywane jako urządzenia mobilne, które można zabrać ze sobą i zszywać kartki w każdych warunkach. Dzięki kilku wersjom kolorystycznym wybór konkretnego modelu można dostosować nie tylko do własnych potrzeb, ale również gustu oraz stylu panującego w danym biurze. 

 

 

 

Dziurkacze biurowe Kangaro – funkcjonalność i różnorodność 

dziurkacz KANGARO

Porządkowanie dokumentów za pomocą segregatora wiąże się z koniecznością stosowania koszulek do dokumentów z perforacją lub dziurkowanie arkuszy. Druga metoda jest jednak szybsza i bardziej ekologiczna. Szeroka gama trwałych i niezawodnych dziurkaczy Kangaro umożliwia łatwe tworzenie dziurek w papierowych arkuszach. Dzięki zróżnicowanej wydajności dziurkowania możliwy jest zakup dziurkacza, który w pełni odpowiada naszym indywidualnym potrzebom. W ofercie marki Kangaro znajdziemy bowiem dziurkacze biurowe, które są w stanie wykonać dziurki w dziesięciu, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu arkuszach jednocześnie. Dodatkowe funkcje w postaci prowadnicy formatu oraz wyjmowanej tacki na ścinki papieru pomagają w wygodnym i szybkim wykonywaniu pracy. Zaprojektowanie zarówno dziurkaczy w żywych, intensywnych kolorach, jak i w klasycznych, takich jak czerń oraz biel sprawia, że każdy znajdzie taki model, który dostosowany będzie do jego własnych 

preferencji. Marka Kangaro zawsze ma jednak przede wszystkim na uwadze wysoką jakość oraz wytrzymałość produkowanych artykułów, a dziurkacze nie stanowią od tej zasady wyjątku. 

 

Dziurkacze archiwizacyjne Kangaro 

Dziurkacze biurowe doskonale sprawdzają się w przypadku mniejszej ilości dokumentów, jednak w przypadku grubych plików dokumentów konieczne jest dzielenie arkuszy na mniejsze partie w celu bezproblemowego dziurkowania. Dziurkacze archiwizacyjne Kangaro umożliwiają tworzenie dziurek w 150, a nawet 300 kartkach za jednym razem. Dzięki temu proces przygotowywania dokumentów do wpięcia do segregatora przebiega wyjątkowo sprawnie. W ofercie marki Kangaro znajdziemy dziurkacze archiwizacyjne, które wykonują 2 dziurki, a także model dostosowany do tworzenia 4 dziurek. Dużym udogodnieniem jest także możliwość równego dziurkowania dokumentów większych formatów. Komfortowe dziurkowanie zapewnione jest przez wygodną, ergonomiczną dźwignię z antypoślizgowym uchwytem. Wysiłek potrzebny do bezproblemowego dziurkowania redukowany jest także poprzez solidne, precyzyjne ostrza. Mocny i wytrzymały dziurkacz archiwizacyjny Kangaro może pełnić rolę narzędzia dostępnego w dużej przestrzeni biurowej dla większej liczby pracowników. Sprawdzi się także jako element wyposażenia archiwum, firmy poligraficznej lub introligatorskiej. 

Filtry

Cena