• 22 255 95 55
Logotypy

Leitz to innowacyjna marka posiadająca 140-letnią tradycję. Z produktami Leitz kojarzą się przede wszystkim wygodne rozwiązania oraz oryginalne wzornictwo. W ofercie marki znaleźć można m.in. zszywacze, dziurkacze czy pudła archiwizacyjne. Dzięki wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnej, intensywnej kolorystyce kolekcje takie jak Leitz WOW, Leitz Style czy zszywacze Softpress stały się już biurowymi klasykami oraz znakiem rozpoznawczym marki Leitz.

LEITZ

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
pudła archiwizacyjne Leitz

Leitz – innowacyjne artykuły biurowe 

Marka Leitz swoją działalność rozpoczęła jeszcze w XIX wieku. W 1896 roku jej założyciel, Louis Leitz jako pierwszy zaprojektował znany obecnie na całym świecie segregator z mechanizmem dźwigniowym. Był to przełomowy moment, w którym marka Leitz zaczęła kształtować swoją wizję. Dzięki temu dzisiaj jest już wiodącym producentem artykułów biurowych klasy premium. Głównym założeniem firmy jest projektowanie takich akcesoriów biurowych, które spełniają najwyższe niemieckie standardy. Dlatego też wszystkie produkty Leitz, zarówno te tradycyjne, jak i zaawansowane technologicznie są opracowywane z dbałością o najmniejsze szczegóły, czego rezultatem jest najwyższy poziom wydajności. Ciągłe dążenie do innowacyjności jest jednym z celów marki Leitz. Dzięki temu produkty wchodzące w skład jej oferty są stale poprawiane i doskonalone pod względem funkcjonalności. Charakterystyczne dla marki Leitz jest wzornictwo jej produktów, które nie jest przesadzone, ale jednocześnie zachwyca pięknymi, nowoczesnymi i przemyślanymi projektami. Dzięki temu atrakcyjne pod względem wizualnym kolekcje takie jak Leitz WOW, Leitz Style oraz Leitz CI stały się już kultowe. Marka Leitz dba również o to, by proces produkcji oraz wytwarzane przez nią artykuły miały jak najmniejszy wpływ na środowisko. Dowodem na to są otrzymywane przez nią certyfikaty środowiskowe, takie jak Blue Angel oraz FSC (Forest Stewardship Council). 

 

Kolekcja Leitz WOW – siła koloru 

pudła archiwizacyjne Leitz

Jedną z najbardziej charakterystycznych serii produktów marki Leitz jest kolekcja WOW. Wyróżnia się ona przede wszystkim intensywnymi kolorami, które doskonale wpisują się we wzornictwo marki Leitz. Kolekcja ta obejmuje wiele różnych rodzajów produktów, takich jak zszywacze (zarówno ręczne, jak i elektryczne), dziurkacze, bruliony, zestawy szuflad i wiele innych. Są to najbardziej przydatne produkty, które wyróżniają się wyjątkowym stylem oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Dzięki możliwości wyboru koloru spośród wielu dostępnych wariantów możemy przekształcić biuro w taki sposób, by stało się odzwierciedleniem naszego stylu i osobowości. Wśród kolorów akcesoriów z tej serii znaleźć można zarówno ciepłe, jak i chłodniejsze barwy, a także klasyczną biel i czerń. Szeroka oferta produktów z kolekcji WOW umożliwia skompletowanie całego niezbędnego wyposażenia biurka przy jednoczesnym zachowaniu harmonii w zakresie kolorystyki danych akcesoriów. Istotną kwestią jest fakt, że wszystkie produkty z serii WOW charakteryzują się wysoką jakością oraz wykorzystaniem do ich produkcji materiałów pierwszej klasy. Dzięki temu są one w stanie służyć przez długi czas. 

Segregator Leitz

 

Segregatory Leitz Active Style – styl i wielofunkcyjność 

Proces archiwizacji bez wykorzystania odpowiedniego segregatora jest niemal niemożliwy. Właściwy artykuł, który spełnia wszelkie istotne w tej kwestii wymagania jest szczególnie wytrzymały i funkcjonalny. Marka Leitz posiada w swoim asortymencie takie segregatory, które w stu procentach odpowiadają tym potrzebom, a nawet przewyższają wszelkie oczekiwania. Segregatory Leitz z serii Active Style to przede wszystkim jakość premium, która widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Wszystkie modele wykonane zostały z lekkiego, a jednocześnie trwałego i solidnego materiału, polyfoamu. Funkcjonalność zapewniają natomiast takie elementy, jak unikalny opatentowany mechanizm, wewnętrzna kieszeń na różnego rodzaju dokumenty, a także ozdobne zamknięcie, które doskonale zabezpiecza dokumenty podczas przenoszenia i gwarantuje, że nie wysuną się one z segregatora. Ponadto segregatory Active Style posiadają to, co wszystkie inne produkty marki Leitz – wyjątkowy, nowoczesny design, który świetnie sprawdza się w przestrzeni biurowej i w sytuacjach, w których szczególnie istotny jest profesjonalizm. 

 

 

 

Zszywacz automatyczny do papieru LEITZ

Kolekcja Leitz NeXXt – stylowe zszywacze i dziurkacze biurowe 

Seria produktów Leitz NeXXt to kolejna gama akcesoriów biurowych, która wyróżnia się niesamowitym wzornictwem oraz wspaniałą jakością. Obejmuje przede wszystkim dziurkacze oraz kilka rodzajów zszywaczy, które świetnie sprawdzają się podczas użytku w biurze i domu. Zarówno dziurkacze, jak i zszywacze dostępne są w kilku wariantach zróżnicowanych pod względem kolorystyki oraz wydajności. Wśród dostępnych modeli zszywaczy znaleźć można ręczne zszywacze biurowe, które są doskonałym podręcznym narzędziem, umożliwiającym łatwe spięcie od kilku do kilkudziesięciu kartek za pomocą jednej zszywki. Solidny zszywacz długoramienny to z kolei niezwykle przydatny artykuł, jeśli zależy nam na zszywaniu kartek w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Skala długości do kilku formatów papieru oraz ogranicznik głębokości zszywania do 300 mm pozwalają na precyzyjne wpinanie zszywek. Kolekcja produktów NeXXt wzbogacona jest również o zszywacze elektryczne, których główną zaletą jest możliwość bezwysiłkowego zszywania. Wystarczy jedynie wsunąć kartki do szczeliny zszywacza, a urządzenie samo wykona swoją pracę. Innowacyjny, a jednocześnie minimalistyczny kształt produktów z serii Leitz NeXXt stanowi znakomite dopełnienie każdego biura utrzymanego w nowoczesnej stylistyce. 

 

Kolekcja Leitz Plus – odpowiednia organizacja biura 

Seria produktów Plus marki Leitz koncentruje się na artykułach, których głównym zadaniem jest pomoc we właściwej organizacji biura i utrzymaniu porządku na biurku. Wyjątkowo przydatnymi akcesoriami są tutaj półki oraz stojaki na dokumenty, a także kartoteki z teczkami. Marka Leitz zadbała o to, by były to produkty wyjątkowo wytrzymałe, funkcjonalne, a jednocześnie stylowe. Dominującymi barwami wśród elementów wyposażenia z tej serii jest biel, czerń, czerwień oraz kolor niebieski. Gwarantujące wygodę półki na dokumenty Leitz Plus wykonane są z wytrzymałego polistyrenu z efektem połysku. Za ich pomocą możliwe jest złożenie wysokiej półki składającej się z kilku poziomów i posegregowanie dokumentów według określonych kryteriów. Produkt ten występuje w kilku wariantach: klasycznym, Slim oraz Jumbo. Półki Leitz Plus Slim są wyjątkowo niskie, a z kolei seria Jumbo charakteryzuje się dużą wysokością i możliwością umieszczenia w jeden półce większej ilości papierowych arkuszy. Ciekawą alternatywą dla półek Leitz jest stojak na dokumenty, który ustawiać można w pozycji stojącej na dłuższym oraz na krótszym boku. Kartoteki Leitz Plus to z kolei produkty, które pozwalają na przechowywanie dokumentów w zawieszanych teczkach, zapewniających wygodę podczas przeglądania i wyszukiwania konkretnych danych. Wszystkie artykuły z kolekcji Plus to gwarancja archiwizowania oraz organizacji dokumentów w sposób wygodny i usystematyzowany. 

Koszulki na katalogi Leitz

 

Koszulki na katalogi Leitz – wysoka pojemność i wytrzymałość 

Odpowiednie przechowywanie dokumentów to nie tylko gwarancja tego, że ważne dokumenty nie zgubią się wśród wielu innych papierowych arkuszy, ale również ochrona przez uszkodzeniami, takimi jak nieestetyczne zagięcie, naruszenie struktury papieru lub zabrudzenia. Jednym z najczęściej stosowanych sposób zabezpieczania dokumentów jest stosowanie koszulek. Marka Leitz w swojej ofercie posiada specjalne koszulki na katalogi, których poszerzane boki umożliwiają przechowywanie 

nawet tych grubszych plików dokumentów. Koszulki te dostosowane są do zawartości o większej wadze, a wszystko dzięki wykorzystaniu mocnej folii o dużej gramaturze. Ciekawą innowacją, w którą wyposażone są koszulki na dokumenty marki Leitz jest klapka, która skutecznie zapobiega wypadaniu dokumentów z ich wnętrza. Dzięki perforacji składającej się z wielu dziurek utworzonych z boku koszulki możliwe jest umieszczenie jej w każdym segregatorze dostępnym na rynku artykułów biurowych. 
 

Archiwizacja zawieszkowa Leitz 

Jedną z najwygodniejszych metod przechowywania i organizacji dokumentów jest archiwizacja zawieszkowa. Marka Leitz posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów niezbędnych do archiwizacji zawieszkowej. Obejmuje ona różnorodne teczki zawieszane, kartoteki z teczkami, pudła archiwizacyjne na teczki zawieszane, a także solidne walizki. Interesującą pozycją na tej liście są teczki zawieszane Alpha Active z gumką wyposażone w unikalny system chowanych zawieszek oraz identyfikatorów, który pozwala na wygodne przenoszenie i przechowywanie dokumentów bez konieczności ich przekładania. Na wysoki komfort ich użytkowania wpływa również elastyczna gumka umożliwiająca łatwe zamykanie. Łatwe segregowanie dokumentów gwarantowane jest z kolei przez pudła archiwizacyjne Leitz Click&Store. Wykonane są z wyjątkowo mocnego kartonu pokrytego laminowanym papierem, chroniącym je przed działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto charakteryzują się niezwykle wysoką stabilnością dzięki udoskonalonej konstrukcji, a sam ich montaż jest bardzo łatwy. Wszystkie umówione zalety wspomnianych produktów dowodzą, że organizacja dokumentów za pomocą marki Leitz to najlepszy sposób na utrzymanie porządku w dokumentach. 

 

Akcesoria komputerowe Leitz 

Niepodważalną kwestią jest fakt, że marka Leitz zawsze idzie z duchem czasu. Świadczy o tym ciągłe doskonalenie tradycyjnych produktów istniejących na rynku od wielu lat oraz wprowadzanie nowych akcesoriów dostosowanych do współczesnych technologii. Do artykułów należących do tej drugiej grupy zaliczyć można innowacyjne akcesoria komputerowe. Marka Leitz oferuje bowiem wysokiej jakości etui oraz podstawki na tablety oraz telefony. Każdy produkt z tej kategorii wykonany jest z bezpiecznych, nierysujących powierzchni urządzeń materiałów. Etui na tablet marki Leitz znakomicie zabezpiecza urządzenie przed mikrouszkodzeniami, kurzem oraz brudem. Ciekawą opcją jest tutaj etui z klawiaturą, które łączy się z iPadem za pomocą technologii bluetooth oraz etui z podstawką oraz filtrem prywatyzującym. Wspomniana podstawka umożliwia swobodne ustawienie urządzenia w celu wygodnego pisania lub czytania. Filtr prywatyzujący to z kolei element zapewniający bezpieczne przeglądanie zawartości na tablecie. Innowacyjne podstawki obrotowe na tablet gwarantują natomiast komfortowe prezentowanie informacji na ekranie. 

Filtry

Cena