• 22 255 95 55
Logotypy

Marka Navigator jest jednym z głównych producentów papieru na rynku Europejskim. Artykuły papiernicze od Navigatora otrzymały certyfikaty EU Eco Label oraz FSC, które oznaczają, że są one produktami, pozyskanymi z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych.

Wizja marki: „Nasz program rozwoju eukaliptusa gałkowego (Eucalyptus Globulus Improvement Program) ma na celu rozwój nowych technik uprawy, a równocześnie poszukiwanie bardziej skutecznych biologicznych środków zwalczania szkodników i chorób”. 

Navigator

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Navigator – ekologiczny papier wysokiej jakości

Marka Navigator znana jest na całym świecie jako lider wśród producentów wysokiej jakości papieru doskonałego do różnego rodzaju wydruków. Dzięki nieustannemu rozwojowi marki jest on dostępny w ponad 110 krajach na 5 kontynentach. Marka Navigator oferuje klientom szeroki zakres rozwiązań sprawdzających się niezależnie od zastosowania.

Istotną podczas produkcji papieru kwestią jest zawsze ekologiczne podejście oraz dbałość o zasoby środowiska naturalnego. Marka Navigator jest świadoma takiej konieczności, dlatego każdy oferowany przez nią papier może poszczycić się ekologicznym charakterem potwierdzonym przez certyfikaty FSC lub PEFC oraz EU Ecolabel. Navigator stara się zarządzać zasobami leśnymi w sposób odpowiedzialny i dlatego jest również częścią przemysłu, który sadzi największą liczbę drzew w Portugalii i w ten sposób przyczynia się do zrównoważonego rozwoju portugalskich lasów.

 

Papier Navigator – czysta biel i wysoka wydajność

papier ekologiczny world bestseller

Ideą przyświecającą marce Navigator podczas produkcji papieru jest przede wszystkim zapewnianie wyjątkowej wydajności, która sprawdza się w przypadku każdego rodzaju sprzętu biurowego. Przeprowadzane regularnie testy wydajności dowodzą, że papier Navigator gwarantuje perfekcyjne rezultaty podczas wykorzystania takich urządzeń, jak drukarki atramentowe, laserowe, kopiarki. Druki wyglądają doskonale zarówno w przypadku bieli i czerni, jak i kolorowych zdjęć i grafik.

Marka Navigator wykorzystuje najnowocześniejszą technologię podczas produkcji niepowlekanego papieru bezdrzewnego. Zaawansowane maszyny pozwalają na zoptymalizowanie wydajności produkcji oraz zagwarantowanie najwyższych parametrów papieru. Surowiec, z którego produkowany jest papier Navigator to włókna pozyskiwane z eukaliptusa gałkowego. Roślina ta wyróżnia się większą liczbą włókien na jednostkę wagi, co gwarantuje wyższy poziom porowatości, mniejszą przejrzystość oraz lepsze formowanie papieru.

Papier Navigator charakteryzuje się wyjątkową gładkością, która zapewnia lepsze przyleganie tonera oraz absorpcję tuszu, co z kolei maksymalizuje wydajność druku. Gładka powierzchnia oznacza również większą żywotność sprzętu biurowego, co skutkuje mniejszymi kosztami konserwacji. Dzięki odpowiedniej jakości papieru jeden wkład jest w stanie umożliwić większą liczbę zadrukowanych arkuszu lub lepszą jakość wydruku. Dzięki temu produkty Navigator tak znakomicie sprawdzają się podczas użytku w biurze.

 

papier do drukarki Navigator ryza papieru 80g

Papier Navigator Expression – idealnie wyraziste wydruki

Seria Navigator Expression posiada kilka charakterystycznych cech, które sprawiają, że papier ten zapewnia odpowiednią rozdzielczość wydruków. Pierwszą z nich jest wyjątkowo czysta biel, która doskonale podkreśla kontrast druku oraz kolorowe barwy w przypadku dokumentów wysokiej jakości. Papier do drukarki Navigator Expression to również świetna gładkość, która gwarantuje szybkie schnięcie tuszu. Wyjątkowa grubość i nieprzejrzystość, to z kolei cechy, które skutecznie zapobiegają prześwitywaniu oraz marszczeniu się arkuszy. Kupując papier ksero Navigator Expression, możemy mieć pewność, że zapisana na nim czcionka będzie idealnie odwzorowana, a kolory intensywne i wyraziste.

 

Papier Navigator Colour Documents – doskonały do kolorowych wydruków

Marka Navigator stworzyła papier, który doskonale nadaje się do kolorowych wydruków – jest nim seria Navigator Colour Documents. Dostosowany jest on do drukowania wszelkich dokumentów o dużej rozdzielczości oraz wykorzystujących wiele barw. Papier ksero Navigator Colour Documents gwarantuje przede wszystkim świetny kontrast oraz wysoce nasycone kolory, co widocznie wpływa na lepszą jakość druku. Obrazy nadrukowane na papierze z tej serii zachwycają żywym kolorem oraz szczególnie ostrymi krawędziami. Dzięki większej sztywności i grubości papier Navigator Colour Documents może być zadrukowywany zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie bez obawy o efekt przebijania tuszu.

 

Papier Navigator Office Card – znakomita baza dokumentów

Papier Navigator Office Card to produkt, który najlepiej sprawdzi się podczas użytku w biurze. Jest on przystosowany do wszelkich urządzeń biurowych, których zadaniem jest przygotowywanie profesjonalnych projektów wysokiej jakości. Papier ten zapewnia doskonałą jakość wielobarwnych druków cyfrowych płynącą z dużego kontrastu oraz wysokiej rozdzielczości obrazów. Dzięki wykorzystaniu papieru Navigator Office Card możemy mieć pewność, że dokumenty zostaną wysoko ocenione w oczach odbiorcy ze względu na świetne kolory oraz wyrazistą grafikę.
 

papier do drukarek biurowy Navigator ryza papieru A4
  • Papier Navigator Presentation: papier ten przeznaczony jest przede wszystkim do tworzenia idealnych druków dwustronnych. Wysoka gramatura przekłada się na większą grubość oraz gładkość. Elementy te w znaczący sposób podnoszą wartość dokumentów przygotowywanych za pomocą papieru Navigator Presentation. Dzięki nim dwustronny zadruk wygląda doskonale i nie prześwituje nawet w przypadku wykorzystania wyjątkowo intensywnych kolorów. Papier Navigator Presentation może być ponadto stosowany w przypadku wszelkich drukarek atramentowych, laserowych oraz kopiarek kolorowych.
     
  • Papier Navigator Eco-logical: marka Navigator znana jest z dbałości o środowisko podczas całego procesu produkcji papieru, dlatego też nie dziwi fakt stworzenia serii, która jest wysoce ekologiczna. Papier Navigator Eco-Logical stanowi ekologiczny wybór przede wszystkim ze względu na fakt, że do jego produkcji zużyto mniejszą ilość surowców naturalnych. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na gorszą jakość produktu. Wydruki wykonane za pomocą papieru Navigator Eco-logical wyglądają doskonale. Papier ten przyczynia się również do zwiększenia efektywności kosztów, dlatego jego zakup to wysoce ekonomiczna inwestycja.
     
  • Papier Navigator Universal – świetny papier do codziennego użytku: uniwersalny papier, który dostępny jest w dwóch formatach, A4 oraz A3. Dzięki swojej strukturze sprawdzi się w przypadku wielu zastosowań. Seria Navigator Universal nadaje się do druku wszelkiego rodzaju dokumentów i z tego względu powinna znaleźć się w każdym miejscu, gdzie drukuje się dokumenty, pisma, zdjęcia, grafiki i inne projekty. Papier ksero Navigator Universal gwarantuje ponadto zwiększoną wydajność, a wszystko dzięki wyraźnie zmniejszonemu ryzyku zacięć. Dokumenty nie muszą być zatem drukowane kilkukrotnie, co wpływa na oszczędność tuszu lub tonera oraz papieru. Podobnie jak inne papiery oferowane przez markę Navigator jest odpowiednio gładki i doskonale wchłania tusz.

Filtry

Cena