• 22 255 95 55
Logotypy

Produkty marki Office Products dystrybuowane są przez PBS Connect Polska. Bogaty wybór produktów oraz atrakcyjne ceny, niewątpliwie przyczyniły się do ogromnej popularności marki na terenie całej Europy. W ofercie Office Products znajdziemy między innymi takie produkty jak: segregatory, teczki, czy koszulki na dokumenty. Poznaj akcesoria biurowe, zaprojektowane z myślą o Twoim biurze! 

OFFICE PRODUCTS

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Office-Products biuro

Office Products – wszelkie produkty, których potrzebuje każde biuro 

Marka Office Products od wielu lat funkcjonuje na rynku jako marka własna PBS Connect Polska, stanowiącego oddział PBS Holding, czyli lidera w zakresie produkcji artykułów biurowych i szkolnych. Głównym celem marki jest zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie dostarczania wysokiej jakości produktów, charakteryzujących się jednocześnie atrakcyjną ceną. 

Bogata oferta Office Products sprawia, że każdy znajdzie wśród produktów marki artykuły spełniające jego własne oczekiwania. Gama artykułów oferowanych przez firmę Office Products obejmuje m.in. akcesoria do pisania i korygowania, produkty do archiwizacji dokumentów, fotele biurowe, galanterię papierniczą, artykuły do prezentacji dokumentów i wiele innych. 

 

Artykuły do prezentacji dokumentów Office Products 

 • Albumy ofertowe Office Products – przejrzysta prezentacja firmy: właściwy sposób prezentacji oferty jest jedną z kluczowych kwestii podczas sprzedaży produktów lub usług danej firmy. Właściwym rozwiązaniem jest tutaj z pewnością zastosowanie albumów ofertowych marki Office Products. Pozwalają one na wygodne zapoznanie się z ofertą, która prezentowana jest w sposób czytelny i przejrzysty. Albumy te są stworzone z wyjątkowo wytrzymałego materiału – sztywnego polipropylenu o odpowiedniej grubości. Takie elementy wpływają na postrzeganie danego przedsiębiorstwa jako firmę z profesjonalnym podejściem. Albumy ofertowe Office Products występują w kilku kolorach. Dobrać możemy również odpowiadającą nam ilość koszulek składających się na album. Wszystkie koszulki charakteryzują się wysoką przezroczystością oraz są rozcięte na górze, co umożliwia wyjątkowo łatwe rozmieszczanie zawsze czytelnej oferty. 
 • Skoroszyty Office Products: skoroszyty Office Products stanowią doskonałą alternatywę dla wspomnianych wyżej albumów ofertowych. Różnią się one jednak tym, że materiał, z którego zostały wyprodukowane charakteryzują się mniejszą sztywnością niż w przypadku albumów ofertowych. Występują również w dwóch wariantach. Jeden z nich pozwala na bezproblemowe wpięcie skoroszytu do segregatora i stworzenie ciekawej prezentacji oferty składającej się np. z kilku kategorii, działów lub produktów wymagających szerszego opisu. Przednia strona jest przezroczysta, zatem pierwsza kartka umieszczona w skoroszycie może pełnić funkcję strony tytułowej. Skoroszyty marki Office Products posiadają ponadto umieszczoną po lewej stronie kieszonkę, która pozwala na wsunięcie do niej paska brzegowego zawierającego opis zawartości skoroszytu. Produkty te występują w kilku kolorach, które bez problemu dobrać można do własnych preferencji. 
   

Organizacja dokumentów z marką Office Products 

 • Koszulki na dokumenty Office Products – gwarancja estetyki: oferta marki Office Products obejmuje zarówno koszulki krystaliczne, jak i groszkowe. Pierwsze posiadają gładką, lekko połyskliwą powierzchnię, natomiast w przypadku drugich wyczuwalna jest delikatna groszkowa faktura. Wszystkie wykonane są z wytrzymałej, a jednocześnie odpowiednio miękkiej folii polipropylenowej. Koszulki Office Products charakteryzują się wysokim poziomem przezroczystości, co pozwala na bezproblemowe odczytywanie treści dokumentów, stanowiących ich zawartość. Perforacja z dziurkami znajdująca się z boku koszulki umożliwia jej łatwe wpięcie do każdego dostępnego na rynku segregatora. Koszulki Office Products posiadają ponadto Zielony Punkt, co oznacza ich udział w systemie recyklingu i odzysku odpadów, który wynika zarówno z przepisów prawa polskiego, jak i Unii Europejskiej. 
Teczka z gumką Office-Products

 

 • Teczki z gumką Office Products – świetna ochrona dokumentów : istnieje kilka popularnych sposobów na właściwe przechowywanie dokumentów w sposób uporządkowany. Jednym z nich są teczki z gumką Office-Products, w których umieścić można większą ilość dokumentów bez obawy, że dokumenty z niej wypadną i pogubią się. Teczki z gumką marki Office Products dostępne są w kilku kolorach, a ich powierzchnia jest gładka dzięki lakierowaniu. Zastosowanie 3 wewnętrznych skrzydeł sprawia, że dokumenty z każdej strony są dobrze zabezpieczone. Największą zaletą tego produktu jest wysoka gramatura kartonu, dzięki której papierowe arkusze są doskonale usztywnione, więc nie ma ryzyka, że ważne dokumenty ulegną nieestetycznym zagnieceniom. Teczka z gumką Office Products świetnie chroni je również przed zabrudzeniami oraz zamoknięciem. 
   

Akcesoria biurowe Office Products 

 • Zszywacze Office Products – ręczne i elektryczne zszywanie dokumentów: marka Office Products oferuje kilka sposobów łączenia dokumentów z wykorzystaniem zszywacza. Oprócz zwykłych zszywaczy biurowych proponuje również zszywacze elektryczne oraz zszywacze długoramienne. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie modele dostępne są w atrakcyjnych cenach. Każdy z nich charakteryzują się jednak inną wydajnością, na którą należy zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru. Małe zszywacze biurowe znakomicie sprawdzą się podczas codziennego użytku w biurze i domu, ponieważ umożliwiają łatwe i sprawne spinanie większej ilości arkuszy. Zszywacze długoramienne to z kolei produkt, który pozwala na łączenie dokumentów w dowolnym miejscu, dzięki dużej głębokości zszywania. Interesującą pozycją na liście produktów marki Office Products jest zszywacz elektryczny, który umożliwia całkowicie bezwysiłkowe zszywanie i precyzyjne umieszczanie zszywek na papierze. 
   
 • Dziurkacze Office Products – ekonomiczna funkcjonalność: asortyment marki Office Products skupia się na produktach, które niezawodnie spełniają swoje funkcje, a jednocześnie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Świetnym przykładem takich artykułów są dziurkacze Office Products. Kilka zaprojektowanych przez markę modeli zróżnicowanych jest przede wszystkim ze względu na oferowaną wydajność. W zależności od wybranego wariantu maksymalna liczba dziurkowanych jednocześnie kartek wynosi bowiem od 10 do nawet 65. Prosty minimalistyczny design oraz klasyczna kolorystyka to z kolei elementy, dzięki którym dziurkacz będzie doskonale wyglądał w każdym biurze. Każdy wyprodukowany przez markę Office Products dziurkacz wyposażony jest w ogranicznik, który pozwala na równe dziurkowanie kartek. Dzięki solidnym i precyzyjnym ostrzom dziurkowanie przebiega natomiast bez żadnego problemu i zacinania mechanizmu. 

 

Galanteria papiernicza Office Products – wysokiej jakości artykuły papiernicze 

Zakreślacze Office-Products

Produkty marki Office Products składające się na galanterię papierniczą obejmują niezwykle przydatne w każdym biurze akcesoria. Wśród nich znaleźć można chociażby bloczki samoprzylepne, zakładki indeksujące, bruliony, kołonotatniki. Bloczki oraz zakładki to doskonały sposób na stworzenie niewielkich notatek dotyczących ważnych wydarzeń, istotnych obowiązków do wykonania i wielu 

innych kwestii, o których powinniśmy pamiętać. Zakładki indeksujące pozwalają natomiast na wyróżnienie szczególnie ważnych stron w książkach, katalogach, podręcznikach czy plikach dokumentów, a także oznaczenie ich zawartości. Bruliony i kołonotatniki to z kolei doskonałe miejsce na stworzenie obszerniejszych notatek. Twarde okładki umożliwiają zapisywanie bez konieczności korzystania z blatu biurka lub sztywnej podkładki. Wszystkie artykuły składające się na galanterię papierniczą marki Office Products idealnie nadają się do użytku w biurze, szkole, domu oraz w wielu innych miejscach, w których występuje potrzeba stworzenia mniejszych lub większych notatek. 

 

 • Zakreślacze Office Products – sposób na łatwe zapamiętywanie: tworzenie kolorowych notatek to najlepsze rozwiązanie w przypadku konieczności przyswojenia dużej ilości materiału. Dzięki nim zapamiętywanie najistotniejszych treści jest dużo łatwiejsze. Doskonałą metodą sporządzania barwnych zapisków jest wykorzystanie zakreślaczy, które umożliwiają zaznaczenie w tekście kluczowych słów i definicji. Zakreślacze marki Office Products to wydajne produkty, które dostępne są w kilku zwracających uwagę neonowych kolorach. W zależności od potrzeb możliwy jest zarówno zakup pojedynczych sztuk, jak i zestawów składających się z kilku zakreślaczy w różnych barwach. Wygodna ścięta końcówka pozwala na kreślenie linii o różnej grubości, co umożliwia estetyczne podkreślanie i zakreślanie ważnych informacji. Wykorzystany do produkcji tusz nie rozmazuje się i z tego względu pozwala na bezproblemowe zaznaczanie tekstu na drukach atramentowych i laserowych. Dopełnieniem wysokiej jakości zakreślacza jest jego prosty, lecz nowoczesny design. Zakreślacze to artykuły szczególnie doceniane przez uczniów i studentów, jednak znajdują również szerokie zastosowanie w biurze i domu, zatem warto zaopatrzyć się w nie już teraz. 
Fotel biurowy Office-Products

 

 • Fotele biurowe Office Products: oprócz mniejszych artykułów biurowych marka Office Products oferuje również fotele, bez których wygodna praca biurowa nie byłaby możliwa. Wygodne krzesła to sposób na ergonomiczną, komfortową pracę, która przekłada się na efektywność i najlepsze rezultaty podczas wykonywania obowiązków. Kilkugodzinne spędzanie czasu przy biurku może wiązać się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi, które odpowiedni fotel jest w stanie redukować. Fotele biurowe marki Office Products umożliwiają regulację wysokości siedziska, którą można dostosować do swojego wzrostu. Elementami, które również wpływają na wyjątkowy komfort podczas siedzenia, są ergonomiczne oparcia oraz podłokietniki. Zamontowane kółka umożliwiają natomiast szybkie i łatwe przestawianie fotela. Wszystkie produkty Office Products zaliczające się do omawianej kategorii charakteryzują się solidną, wytrzymałą konstrukcją oraz wykorzystaniem przyjemnych tkanin i materiałów. Ponadto zastosowany w ich przypadku design oraz kolorystyka doskonale wpiszą się w stylistykę każdego biura. 

Filtry

Cena