• 22 255 95 55
Logotypy

Oxford to marka z bogatą tradycją zajmująca się produkcją artykułów klasy premium. Na przestrzeni ponad 100 lat wypracowała sobie pozycję europejskiego lidera w produkcji notatników, zeszytów oraz segregatorów. Takie osiągnięcie marki Oxford jest przede wszystkim rezultatem ciągłego zorientowania na potrzeby klientów oraz szczególnej dbałości o jakość wytwarzanych produktów.

OXFORD

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Artykuły biurowe Oxford prezentacja marki

 

Oxford – lider branży papierniczej

Marka Oxford to europejski lider wśród producentów notatników, zeszytów, brulionów oraz innych artykułów niezbędnych do tworzenia zapisków, list oraz notatek. Jej ponad 100-letnie dążenie do doskonałości w zakresie produkcji notatników przyczynia się do efektywnej realizacji misji marki. Celem firmy Oxford jest przekształcenie zwykłego papieru w artykuł inteligentny, który pozwoli na kreatywny proces twórczy obecnych i przyszłych pokoleń. 

Oxford należy do grupy marek Hamelin – rodzinnej spółki z siedzibą w Caen, która początki swojej działalności datuje na 1864 rok. Dzięki swojemu zaangażowanie w czynne kreowanie rynku artykułów papierniczych marka Oxford stała się jedną z flagowych marek Hamelin oraz producentem rozpoznawalnym w całej Europie. 

Jednym z sukcesów marki Oxford jest fakt, że obecnie jest ona uznawana za największego producenta zeszytów w Europie, a wszystko dzięki sprzedaży ponad 60 milionów notatników rocznie. Na wspomnienie zasługuje również ekologiczne podejście marki do produkcji papieru. 100% produktów marki Oxford jest bowiem wytwarzanych za pomocą certyfikowanego papieru FSC lub PEFC, a ponadto marka zdobyła oficjalny certyfikat EU Ecolabel.

Głównym celem marki jest zapewnienie jak najwyższej jakości wszystkim użytkownikom zeszytów i notatników na całym świecie. Nieodłącznym elementem szerokiej gamy produktów marki Oxford jest innowacyjność, do której kluczem jest stała obserwacja i analiza potrzeb klientów w zakresie tworzenia zapisków. Takie podejście marki Oxford sprawia, że jej oferta składa się z wielu produktów, które dopasować można bez problemu do własnych preferencji.

 

Notatniki Oxford – elegancki sposób na profesjonalne notatki 

Bruliony i notatniki Oxford doskonałe do szkoły

Szkoła, biuro, recepcja, dom… W każdym z tych miejsc nie można obejść się bez potrzeby zapisywania istotnych treści, danych, list, spisów telefonów i wielu innych informacji niezbędnych do właściwej organizacji oraz funkcjonowania podczas nauki i pracy. Marka Oxford wychodzi tej potrzebie naprzeciw. Zaprojektowane przez nią notatniki to doskonały sposób na stworzenie zbioru najpotrzebniejszych informacji, przygotowanie materiałów potrzebnych do nauki, czy sporządzenie kreatywnej mapy myśli. Ich elegancki design jest elementem, dzięki któremu bez problemu możemy podkreślić nasz profesjonalizm oraz rzetelne podejście do własnych celów i wykonywanych obowiązków. 

Bruliony Oxford oferują niebywałą trwałość oraz wytrzymałość. Wszystko dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości papieru oraz niezawodnej metodzie zszywania grzbietów. Do solidnej budowy notatników Oxford przyczyniają się także ich porządne, twarde, a jednocześnie lekkie okładki, które są gwarancją długoletniego użytkowania. Na wspomnienie zasługuje śnieżnobiały kolor papieru, zapewniający wysoki poziom kontrastu nawet w przypadku korzystania z artykułów do pisania w kolorach jaśniejszych niż niebieski lub czarny. Niezwykła gładkość przekłada się natomiast na maksimum komfortu podczas tworzenia nawet tych najdłuższych notatek.

 

Segregatory ringowe Oxford – dobra organizacja każdego dnia

Oprócz szerokiej gamy zeszytów i notatników, marka Oxford ma także do zaoferowania wysokiej jakości segregatory. Artykuły te pozwalają na utrzymanie porządku w dokumentach oraz ich posegregowanie według dowolnie wyznaczonych kryteriów. Z pewnością ciekawą i rzadko spotykaną możliwością jest wybór segregatora o orientacji poziomej, który jest w stanie zmieścić arkusze formatu A3. Pozwala to m.in. na stworzenie kreatywnego albumu ze zdjęciami oraz może być dobrym sposobem na przedstawienie oferty danej firmy. Utrzymane w klasycznej kolorystyce sprawiają, że zbiór dokumentów prezentuje się w sposób elegancki i profesjonalny. 

Warto także wspomnieć, że segregatory Oxford nie odbiegają jakością od reszty asortymentu oferowanego przez tę markę. Dzięki mocnym okładkom, wykonanym z solidnego materiału oraz zewnętrznemu i wewnętrznemu oklejeniu folią PVC stanowią znakomite zabezpieczenie papierowych dokumentów, podatnych na zagniecenia. Gwarancją utrzymania wszystkich papierowych arkuszy w jednym miejscu jest natomiast 4-ringowy, wygodny podczas otwierania oraz zamykania mechanizm. Znajdująca się na grzbiecie etykieta pozwala na podpisanie zawartości segregatora. Wszystkie te elementy sprawiają, że segregator Oxford to innowacyjny, nieszablonowy oraz awangardowy produkt, który z pewnością polubią osoby kreatywne oraz ceniące sobie porządek i harmonię. 

 

Koszulki na dokumenty Oxford – zadbaj o estetykę swoich dokumentów

Niezmienną wadą papierowych dokumentów jest fakt, że są one wyjątkowo nietrwałe, podatne na zagniecenia i nieodporne zabrudzenia. Właśnie z tego powodu jednym z najczęściej kupowanych artykułów biurowych są koszulki na dokumenty, które stanowią doskonałą ochronę papierowych arkuszy. Koszulki na dokumenty marki Oxford to wysoka jakość połączona z niezawodną technologią, wprowadzoną dzięki wykorzystaniu grubej przezroczystej folii polipropylenowej. 

Koszulki groszkowe poszerzane Oxford to najlepszy sposób na ochronę katalogów oraz grubszych plików dokumentów. Dzięki dużej pojemności są wyjątkowo ekonomiczne, ponieważ eliminują konieczność dzielenia dużej ilości dokumentów na mniejsze partie i korzystanie z większej liczby koszulek. Ciekawą opcją dla osób ceniących sobie porządek są koszulki Oxford z przekładkami. Na brzegach koszulek umieszczone zostały kolorowe przekładki, które umożliwiają łatwe posegregowanie wszelkich papierowych arkuszy. Dzięki nim identyfikacja konkretnych dokumentów będzie przebiegać w sposób błyskawiczny, ponieważ każdy kolor może być oznaczeniem innej kategorii. To kolejny artykuł, w przypadku którego firma Oxford zadbała zarówno o potrzeby klientów, jak i wysoką jakość wpisaną już na stałe w specyfikę produktów marki.

Filtry

Cena