• 22 255 95 55
Logotypy

W dzisiejszych czasach produktywność odgrywa główną rolę. To stwierdzenie jest prawdziwe nie tylko dla Ciebie, ale również dla wszystkich obszarów, które prowadzą do sukcesu, takie jak papier biurowy i biznesowy, których używa Twoja firma. Plano to odpowiedź dla tych wymagań.

PLANO

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

PLANO

papier PLANO Superior

PLANO jest kolejną marką własną należącą do doskonale wszystkim znanej firmy papierniczej Papyrus, która funkcjonuje w branży już od 1991 roku. Od tego czasu Papyrus stale udoskonala swoje produkty, dzięki czemu PLANO,  szybko stała się papierem biurowym, stosowanym na szeroką skalę w wielu miejscach pracy. Aby wszystkim zobrazować, jak długą drogę przeszła marka warto, abyśmy zaobserwowali fakt, że artykułu papiernicze Papyrusa obejmują zarówno zakres poligrafii, segmentu biurowego, jak i materiałów opakowaniowych i higienicznych. Wieloletnie doświadczenie i praca, u której podstaw znajduje się pasja, miały ogromny i znaczący wpływ na zadowolenie klientów zarówno w Polsce, jak i w Europie. Wróćmy jednak do papieru PLANO i oferty Papyrusa, która jest zdecydowanie dużym konkurentem w branży. Dlaczego PLANO cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów biurowych? Główną zaletą produktu, jest korzystny stosunek jakości i ilości do ceny produktu. Jednak to tylko jeden z wielu aspektów, dla których papier PLANO zasługuje na szczególne wyróżnienie! Przyjrzyjmy się bliżej marce PLANO - zapraszamy!
 

PLANO - historia marki

Uważamy, że historia Papyrusa, pozwoli nam na zrozumienie tego, jak długą drogę musiała przebyć marka, aby stać się jednym z głównych liderów w branży papierniczej. 
 

Papyrus daty:

1991 rok

 Powstanie firmy PN Papier

1998 rok

Przejęcie udziałów PN Papier przez StoraEnso

2000 rok

Zmiana nazwy PN Papier na Papyrus

2005 rok 

Zmiana siedziby głównej oraz stworzenie magazynu centralnego

2008 rok

Zmiana właściciela (Altor przejmuje udziały od StoraEnso)

2012 rok

Przeniesienie do magazynu o większej powierzchni

2014 rok

Zmiana siedziby głównej

2016 rok 

Papyrus staje się częścią OptiGroup

Papyrus - „Twój sukces jest naszym sukcesem. Wspieramy Ciebie!”
 

Papier PLANO - aspekt ekologiczny 

Ekologiczna produkcja papieru, ma niewątpliwie duży wpływ na jakość i cenę papierów PLANO. Papyrus, jako firma doskonale zdaje sprawę z faktu, jak ważny jest aspekt ekologiczny w produkcji papieru, dlatego też w swoich działaniach wysuwa tę kwestię na pierwszy plan. 

 

Certyfikat FSC papier ekologiczny 80g

Produkcja papieru PLANO:

  • Papier PLANO został nagrodzony licznymi certyfikatami, w tym między innymi certyfikatem FSC. Marki, które go uzyskały, musiały przejść pozytywnie łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.
  • Drewno wykorzystywane do produkcji papieru PLANO pochodzi tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców, którzy przeszli pozytywnie każdy z etapów kontrolnych. 
     

Papyrus - „Papyrus czuje się odpowiedzialny za środowisko naturalne na każdym etapie swojej działalności gospodarczej. Nasi partnerzy to czołowi producenci papieru bardzo aktywnie wspierający działalność ekologiczną”.
 

 

Oprócz aspektu ekologicznego Papyrus kierował się w tworzeniu papieru PLANO myślą, że rynek europejski potrzebuje papieru biurowego, który doprowadzi każdą firmę do sukcesu poprzez najmniejsze działania, jak chociażby estetyczny i czytelny wydruk! Tak też powstały cztery różne warianty papierów PLANO, dzięki czemu każdy jest w stanie dostosować papier biurowy do rodzaju wydruków. 
 

Papiery PLANO - popularne kolekcje

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważną rolę w codziennej pracy, odgrywają estetyczne i czytelne wydruki. Znalezienie papieru o odpowiedniej gramaturze i skali bieli, wcale nie jest aż tak łatwym zadaniem, jak dla wielu z nas mogłoby się wydawać. Dlatego postanowiliśmy pokrótce omówić najpopularniejsze kolekcje papierów PLANO, które naszym skromnym zdaniem zasługują na wyróżnienie. 
 

Papier PLANO - jakie modele wyróżniamy?

  • Papier PLANO Superior - biel najwyższej jakości:

Ten rodzaj papieru sprawdzi się doskonale zarówno w korespondencji prywatnej, jak i firmowej. Przy jego użyciu, możemy być zawsze pewni, że nasze wydruki będą odzwierciedlały rzeczywisty tekst i obraz w stu procentach. Zastosowanie papieru PLANO Superior nie ma najmniejszych ograniczeń! Dokumenty firmowe, a może broszury reklamowe? PLANO sprawdzi się w każdej z tych ról. Warto również zauważyć, że PLANO Superior spełnia wszystkie najważniejsze wymagania ekologiczne, w związku z czym na jego opakowaniu znajdziemy najbardziej popularne certyfikaty z tej dziedziny.

Warianty: papier PLANO Superior dostępny jest w pięciu wariantach, jeśli chodzi o gramaturę papieru: 80g, 90g, 100g, 120g i 160g. Co więcej, oprócz tradycyjnego formatu A4, występuje on również w formacie A5.
 

papier PLANO UNIVERSAL
  • Papier PLANO Dynamic - perfekcyjny wydruk: wysoka skala nieprzezroczystości oraz podwyższona gramatura papieru PLANO Dynamic, są w stanie zagwarantować nam wydruki najwyższej jakości! Sztywność papieru umożliwia nam drukowanie tekstu i obrazu o wysokim kontraście, dzięki czemu każdy najmniejszy detal jest odzwierciedlony w sposób realistyczny. Papier PLANO Dynamic może być obsługiwany poprzez każde urządzenie drukujące, w tym nawet przez drukarki dwustronne. PLANO Dynamic jest niepodważalnym zwycięzcą w swojej kategorii. Warianty: papier PLANO Dynamic o formacie A3 i A4, dostępny jest w gramaturze 80g 
     
  • Papier PLANO Universal: PLANO Univesal będzie zawsze doskonałym wyborem. Jego właściwości drukarskie, pozwalają nam na wykonywanie wydruku za pomocą każdego urządzenia drukującego. Warto również zauważyć, że PLANO Universal jest naszym niepodważalnym faworytem, jeśli chodzi o wydruki wysokonakładowe. Podsumowując, produkt ten sprawdzi się doskonale każdego dnia, o każdej porze! Poznaj papier PLANO Universal - opłacalny i ekonomiczny! Warianty:  papier PLANO Universal o formacie A3 i A4, dostępny jest w gramaturze 80g

 

Filtry

Cena