• 22 255 95 55
Logotypy

Kolorowe kartki do druku marki Rainbow od producenta Papyrus, charakteryzują się szeroką dostępnością kolorów i gramatur. Jeśli poszukujesz kolorowych kartek do specjalnych wydruków marka Rainbow, zdecydowanie sprosta Twoim oczekiwaniom. Poznaj unikatowe odcienie kolorowego papieru do druku od firmy Rainbow! 

RAINBOW

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

RAINBOW - papier marki PAPYRUS

Rainbow papiery kolorowe Papyrus

RAINBOW jest jedną z wielu marek, doskonale wszystkim znanej firmy Papyrus. Firma to od 1991 roku stale rozwija swoje działania. Aktualnie z całą pewnością możemy przypisać jej miano głównego producenta papieru na rynku polskim. W asortymencie Papyrus dostępna jest cała europejska oferta zarówno w zakresie poligrafii, segmentu biurowego, jak i materiałów opakowaniowych i higienicznych. Wysoki poziom obsługi logistycznej firmy oraz niepodważalna jakość, która jest charakterystyczna dla papierów Papyrus, miały decydujący wpływ na rozwój marki zarówno na terenie Polski, jak i w sąsiadujących krajach europejskich. Przyjrzyjmy się jednak bliżej marce papierów kolorowych RAINBOW. To zaskakujące jak wiele odcieni i gramatur papieru była w stanie wytworzyć marka Papyrus. Z całą pewnością oferta kolorystyczna jest tak rozbudowana, że każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie wybrać kolor, doskonale dostosowane do indywidualnych oczekiwań. 
 

Papier kolorowy RAINBOW - Papyrus w datach 

Postanowiliśmy pokrótce przedstawić historię marki w datach, ponieważ uważamy, że proces rozwój firmy jest wyjątkowo istotny i ma duże przełożenie na późniejszą produkcję i jakość artykułów papierniczych. 
 

1991 rok: powstanie firmy PN Papier

1998 rok: przejęcie udziałów PN Papier przez StoraEnso

2000 rok: zmiana nazwy PN Papier na Papyrus

2005 rok: zmiana siedziby głównej oraz stworzenie magazynu centralnego

2008 rok: zmiana właściciela (Altor przejmuje udziały od StoraEnso)

2012 rok: przeniesienie do magazynu o większej powierzchni

2014 rok: zmiana siedziby głównej

2016 rok: Papyrus staje się częścią OptiGroup
 

Znając historię marki w datach, będzie nam znacznie łatwiej mówić o wartościach, którymi w codziennej pracy kieruje się firma Papyrus. Według firmy, to przestrzeganie podstawowych wartości kształtuje fundamenty codziennego działania. 

Wśród głównych haseł które wyznaje RAINBOW znajdziemy między innymi: zaufanie, przyjaźń, profesjonalizm, odpowiedzialność oraz inspiracje do codziennego działania.

 Papyrus - „Twój sukces jest naszym sukcesem. Wspieramy Ciebie!”

Rainbow papiery kolorowe Papyrus

 

Papier RAINBOW a ekologia

Papyrus w swojej działalności przestrzega wszystkich zasad prowadzenia ekologicznej działalności gospodarczej. Zaczynając od zasad etycznych, a kończąc na normach regulujących bezpieczeństwo i higienę pracy. Papier RAINBOW od producenta Papyrus pochodzi od sprawdzonych dostawców, którym nie obce są zasady ekologii. Świadczą o tym między innymi liczne certyfikaty, którymi stale nagradzane są wszystkie papiery marki Papyrus. Wśród ważnych certyfikatów, które zostały przyznane marce, jesteśmy w stanie wyróżnić: ISO 14001, EMAS, FSC, EU flower, Blue Angel, FSC i inne!
 

FSC - jeden z najbardziej cenionych certyfikatów: 

Marki, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Papyrus - „Papyrus czuje się odpowiedzialny za środowisko naturalne na każdym etapie swojej działalności gospodarczej. Nasi partnerzy to czołowi producenci papieru bardzo aktywnie wspierający działalność ekologiczną”.


RAINBOW - kolorowe wydruki nigdy nie były tak proste!

Papiery RAINBOW zasługują na szczególne wyróżnienie w branży biurowej. Każdy z nas doskonale wie, jak trudne jest znalezienie papieru o doskonałej gramaturze oraz intensywnej barwie. Jednocześnie musimy pamiętać, że nasze wydruki mimo wszystko w dalszym ciągu powinny pozostać czytelne i estetyczne. Papier RAINBOW spełnia wszystkie z tych wymagań, za co my - klienci jesteśmy szczególnie wdzięczni!
 

Jakie warianty kolorystyczne możemy znaleźć w ofercie papierów RAINBOW? 

Dostępność kolorów jest naprawdę bardzo zróżnicowana. W naszej ofercie mamy średnio 47 propozycji różnych wariantów, co niewątpliwie ma ogromny wpływ na zadowolenie klientów. 
 

ryza papieru kolorowego Rainbow papier kolorowy

Papiery RAINBOW występują między innymi w następujących kolorach:

 • Papier RAINBOW kolor kości słoniowej
 • Papier RAINBOW kolor jasno-żółty
 • Papier RAINBOW kolor pomarańczowy
 • Papier RAINBOW kolor czerwony
 • Papier RAINBOW kolor jasno-fioletowy
 • Papier RAINBOW kolor zielony
 • Papier RAINBOW kolor niebieski
 • Papier RAINBOW kolor jasno- szary
 • I wiele, wiele więcej 
   

W jakiej gramaturze dostępne są papiery RAINBOW? 

Papiery RAINBOW występują w dwóch wariantach, jeśli chodzi o gramaturę. Pierwszą opcją są papiery kolorowe o uniwersalnej gramaturze - 80g. Papier tego typu, doskonale sprawdzi się w tradycyjnych wydrukach. Z kolei drugim dostępnym wariantem jest papier o gramaturze 160g, którego zastosowanie jest szczególnie doceniane, jeśli chodzi o wydruki specjalne, takie jak broszury reklamowe, ulotki, czy wizytówki. 

 

Filtry

Cena