• 22 255 95 55
Logotypy

Rapid to szwedzki producent zszywaczy biurowych, elektrycznych oraz nożycowych. Ze względu na staranną konstrukcję oraz wyposażenie w inteligentne funkcje zszywacze marki Rapid są niezwykle solidne, niezawodne i spełniają wszelkie oczekiwania. Poddawane rygorystycznym testom gwarantują użytkownikom wysoką trwałość oraz skuteczność. To z kolei przekłada się na łatwą, efektywną i niewymagającą wielkiego wysiłku pracę z ich użyciem.

RAPID

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Zszywacz RAPID

Rapid – wysokiej jakości zszywacze biurowe, elektryczne i nożycowe

Założona w 1936 roku na terenie Szwecji marka Rapid stała się wiodącym specjalistą w zakresie mocowania w aż 120 krajach na całym świecie. Tak ogromny sukces osiągnęła dzięki produkcji wysokiej jakości bezpiecznych produktów sprawdzających się podczas zszywania, trwałego łączenia oraz klejenia. Szwedzkie pochodzenie marki jest gwarancją spełniania najbardziej restrykcyjnych wymagań w zakresie funkcjonalności oraz prostej, nieskomplikowanej obsługi. Jednocześnie produkty marki Rapid są wysoce efektywne oraz wyróżniają się swoją przyjazną dla użytkownika konstrukcją. Głównym celem marki Rapid jest wytwarzanie takich narzędzi do mocowania, które charakteryzują się dużą wydajnością oraz zastosowaniem inteligentnych rozwiązań. Szeroka oferta marki Rapid obejmuje zarówno tradycyjne zszywacze biurowe, jak i narzędzie przystosowane do bardziej profesjonalnego użytku.

 

Zszywacze biurowe Rapid – niezawodne działanie

Trwałe spinanie dokumentów za pomocą zszywek nie byłoby możliwe bez wykorzystania porządnego zszywacza biurowego. Marka Rapid jako specjalista w dziedzinie zszywaczy oferuje wyjątkowo solidne narzędzia, które świetnie sprawdzają się w przestrzeni biurowej, domowej oraz szkolnej. Każde narzędzie do zszywania dokumentów wyposażone jest w ergonomiczny uchwyt, który umożliwia łatwe zszywanie większej ilości kartek. W swoich projektach marka Rapid stawia przede wszystkim na solidny mechanizm oraz nieprzesadzony design utrzymany w klasycznej kolorystyce. Dzięki temu gwarantują one bezawaryjne działanie oraz niezawodne zszywanie w każdych warunkach. Wśród zszywaczy Rapid znajdziemy zarówno mniejsze narzędzia, które oferują mniejszą wydajność, jak i te większe, które doskonale sprawdzą się podczas zszywania ponad 100-stronicowych plików dokumentów. Tak duża różnorodność pozwala klientom na bezproblemowe dostosowanie wyboru do własnych potrzeb.

 

Zszywacze nożycowe Rapid – profesjonalne zszywanie grubych materiałów

Ogromne doświadczenie marki Rapid sprawia, że firma doskonale rozpoznaje potrzeby klientów w zakresie narzędzi służących do spinania, łączenia i zszywania. Rezultatem jej zaangażowania w zaspokajanie tych potrzeb jest produkcja zszywaczy nożycowych, które mają nieco inne zastosowanie niż wspomniane wyżej zszywacze biurowe. Wszystkie posiadają solidną metalową konstrukcję, która jest gwarancją wysokiej trwałości oraz wytrzymałości w zetknięciu z różnymi czynnikami zewnętrznymi. Zszywacze nożycowe charakteryzują się tym, że są w stanie zszywać grube i twarde materiały, takie jak tektura falista oraz niektóre tworzywa sztuczne. Z tego względu zszywacz świetnie sprawdza się jako narzędzie o przemysłowym zastosowaniu. Wyróżniają się one także wysoką wydajnością w zakresie zszywania kartek i nadają się do użytkowania w handlu, usługach i w domu. Oprócz tego zszywacz nożycowy Rapid oznacza wygodne użytkowanie dzięki poręcznej obudowie, a także wysoki poziom precyzji podczas wpinania zszywek w określony materiał.

Dziurkacze Rapid

 

Zszywacze elektryczne Rapid – automatyczne zszywanie

Szeroka oferta marki Rapid, na którą składają się zszywacze elektryczne, skupia w sobie wysoce funkcjonalne urządzenia. Pozwalają one na zautomatyzowanie procesu zszywania oraz łączenie

dokumentów całkowicie bezwysiłkowo. Są one elementem wyposażenia biura, który sprawia, że wykonywanie obowiązków jest przyjemne oraz przebiega w bardziej dynamiczny sposób. Dużą zaletą tak bogatego asortymentu jest fakt, że zszywacze dostępne są zarówno w wersji z zasilaczem, jak i na baterię. Dzięki zasilaniu z baterii możemy bez problemu przemieszczać się podczas używania urządzenia, które zapewnia nam mobilność. Nowoczesny design zszywaczy marki Rapid sprawia, że odświeżają one wygląd biura. Możliwość zasilania za pomocą zasilacza to z kolei pewność niezawodnego działania w każdym momencie. Wśród urządzeń oferowanych przez markę Rapid znaleźć można zszywacze o mniejszej oraz większej wydajności – mogą zszywać do 10 lub nawet do 80 kartek. Zszywacze elektryczne Rapid o większej wydajności mogą z powodzeniem stanowić urządzenie dostępne dla pracowników w większej przestrzeni biurowej.

Filtry

Cena