• 22 255 95 55
Logotypy

Rexel jest jednym z liderów wśród producentów urządzeń i artykułów biurowych. Niszczarki marki Rexel dają się poznać swoim użytkownikom przede wszystkim jako funkcjonalne produkty wysokiej jakości. Urządzenia tej marki działają bezawaryjnie i dzięki temu pomagają w codziennej pracy biurowej oraz realizacji założonych celów. Zadbaj o bezpieczeństwo wrażliwych danych osobowych z niszczarkami Rexel.

REXEL

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Rexel – produkty niezbędne podczas pracy z papierem

Niszczarka do papieru Rexel w przestrzeni biurowej

Historia marki Rexel rozpoczęła się w 1939 roku, kiedy jej założyciel George Drexler pożyczył 100 funtów, aby otworzyć własną firmę – grupę spółek Ofrex. George Drexler nie musiał długo czekać na swój sukces. Grupa Ofrex z roku na rok zatrudniała coraz większą ilość pracowników i bardzo szybko odnotowywała rozwój, skupiając się na produkcji artykułów biurowych. Dzisiaj marka znana już pod nazwą Rexel, posiada szeroką gamę produktów biurowych, które wpływają na poprawę codziennej produktywności i efektywności pracy biurowej. Firma Rexel jest niezwykle dumna ze swojego dziedzictwa, które pozwoliło jej zdobyć ekspercką wiedzę potrzebną do opracowania produktów o wielu zastosowaniach zarówno w biurze, szkole, jak i domu. 80-letnie doświadczenie marki przyczyniło się do tego, że Rexel może poszczycić się mianem lidera w zakresie produkcji niszczarek Auto Feed. Oprócz tego firma Rexel posiada w swojej ofercie takie serie niszczarek, jak Momentum, Mercury oraz Promax, gilotyny, trymery oraz wiele innych produktów, które dostępne są w krajach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Wizja firmy Rexel opiera się na dostarczaniu rozwiązań, które pomagają każdemu pracownikowi biurowemu wykonywać obowiązki w sposób wydajny i efektywny. Drogą do spełnienia tej misji są artykuły, urządzenia oraz narzędzia biurowe marki Rexel, które w inteligentny sposób wspierają użytkownika podczas realizacji określonych zadań.

 

Niszczarki – zadbaj o ochronę danych z urządzeniami marki Rexel!

Niszczarka do papieru Rexel z automatycznym podajnikiem
 • Niszczarki Rexel Auto Feed – bezpieczeństwo i wygoda: niszczenie dużej ilości dokumentów nie jest już problemem. Niszczarki z automatycznym podajnikiem to doskonały sposób na utylizowanie większej liczby arkuszy oraz zaoszczędzenie cennego czasu. Dzięki zastosowaniu technologii Auto Feed możliwe jest włożenie do urządzenia kilkudziesięciu lub nawet kilkuset arkuszy bez konieczności kontrolowania procesu niszczenia. Takie rozwiązanie pozwala na zrezygnowanie z konieczności ręcznego podawania dokumentów. Wystarczy jedynie zamknąć pokrywę zabezpieczającą i spokojnie przejść do wykonywania innych czynności – niszczarka sama wykona swoją pracę. Funkcja automatycznego podawania papieru jest bezpieczna i eliminuje ryzyko przedostania się danych osobowych poza teren firmy. Niszczarki Rexel są doskonałym sposobem na spełnienie odpowiednich wymagań co do bezpieczeństwa danych zgodnych z RODO. Gama niszczarek Rexel z automatycznym podajnikiem oferuje opcje niszczenia dokumentów gwarantujących poziomy P-3, P-4 oraz P-5 według normy DIN 66399.
   

 

 

Niszczarka do papieru Rexel Mercury umieszczanie dokumentów w urządzeniu
 • Niszczarki Rexel Mercury – niszczenie bez zacięć papieru: właściwe niszczenie dokumentów zawierających informacje na temat danej firmy oraz jej klientów jest kluczem do przeciwdziałania oszustwom oraz kradzieżom danych osobowych. To również doskonały sposób na wspieranie działań zgodnych z rozporządzeniem RODO. Mimo postępującego procesu informatyzacji ważne umowy, dane osobowe oraz inne poufne informacje są ciągle drukowane i przechowywane w formie papierowej. Niszczarki Rexel z podajnikiem ręcznym to niezwykle prosta metoda właściwego przetwarzania i ochrony różnego rodzaju danych, która sprawdza się nie tylko w biurze, ale także w przestrzeni domowej. Seria Mercury dostosowana jest w szczególności do niszczenia dokumentów w sposób, który minimalizuje ryzyko zacięć papieru. Technologia zastosowana w gamie produktów Rexel Mercury opiera się na stałym kontrolowaniu poprawności przebiegu procesu niszczenia. Zapewnia to bezawaryjne działanie nawet przy większej ilości niszczonych kartek. Urządzenia Rexel Mercury to praktyczne, łatwe w obsłudze i poręczne niszczarki, które są gwarancją wygody zapewnionej przez odpowiednią konstrukcję. Wyposażone zostały również w różne elementy wpływające na ich wysoką funkcjonalność oraz wydajność.

   
 • Niszczarki Rexel Promax – komfort i długi czas pracy: wygodne użytkowanie urządzeń biurowych jest aspektem, który ma istotny wpływ na samopoczucie pracownika oraz komfort pracy w biurze. Wykorzystywanie produktów ułatwiających codzienne wykonywanie obowiązków przyczynia się także do efektywności i wydajności pracy. Problemem, który często występuje w przypadku niszczarek, jest konieczność stygnięcia silnika po kilku minutach pracy, co w znacznym stopniu przyczynia się do wydłużenia czasu potrzebnego do zniszczenia większej ilości dokumentów. Seria Promax przystosowana jest do dłuższej pracy bez przegrzewania urządzenia. Wszystko za sprawą wykorzystania zaawansowanej technologii chłodzenia wentylatorem, dzięki której niska temperatura silnika niszczarki utrzymuje się przez dłuższy czas. W przypadku zbyt dużego nagrzania silnika o tym fakcie informuje kontrolka LED. Najistotniejszą kwestią w przypadku niszczenia dokumentów jest jednak oferowany przez urządzenie poziom bezpieczeństwa. Niszczarki Promax w zależności od modelu spełniają poziom P-2 lub P-4 według normy DIN 66399. Pozwala to na właściwą ochronę danych znajdujących się zwykle w firmach, urzędach i innych instytucjach.
   
Niszczarka do papieru Rexel Momentum
 • Niszczarki Rexel Momentum – wygodne i proste w obsłudze: wbrew pozorom niszczarka nie musi być jedynie urządzeniem biurowym. Codziennie również w przestrzeni domowej korzysta się z dokumentów, które zawierają dane wrażliwe, nazwiska, numery telefonów, adresy, a czasami nawet ważne hasła. Najlepszym oraz najbezpieczniejszym sposobem na ochronę tego typu danych jest zakup niszczarki do papieru Rexel. Dzięki nim dokumenty niszczone są w sposób nieodwracalny – odczytanie danych po pocięciu dokumentu na małe ścinki nie jest już możliwe. Gama niszczarek Momentum skupia urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno w biurze, jak i w domu. Każda z nich wyposażona jest w kosz na ścinki, którego pojemność warto dostosować do ilości niszczonych dokumentów. Wśród niszczarek Momentum znajdziemy bowiem mniejsze kompaktowe urządzenia osobiste oraz te bardziej rozbudowane, które są w stanie niszczyć więcej i dłużej. Wszystkie z nich charakteryzują się jednak tym, że ich obsługa jest niezwykle prosta, a samo użytkowanie bardzo wygodne. Na uwagę zasługuje również fakt, że niszczarki z serii Momentum dostępne są w atrakcyjnych cenach, zatem stanowią najlepszy wybór w przypadku mniejszych potrzeb w zakresie niszczenia papieru.

 

Wygodne cięcie papieru z gilotynami i trymerami marki Rexel!

Gilotyna nożycowa Rexel
 • Gilotyny Rexel – oryginalny design i bezpieczne cięcie: oprócz ułatwiających pracę biurową niszczarek marka Rexel posiada w swojej ofercie również gilotyny, czyli urządzenia, które pozwalają na szybkie cięcie większej ilości papieru. Dzięki nim nie jest już konieczne korzystanie z niewygodnych nożyczek, które nie są dostosowane do cięcia kilku arkuszy jednocześnie. Gilotyny Rexel Classiccut zapewniają natomiast precyzyjne cięcie, które wygląda wyjątkowo schludnie i estetycznie na ważnych dokumentach, zdjęciach czy materiałach reklamowych. Dzięki urządzeniom do cięcia papieru marki Rexel krawędzie arkuszy nie są poszarpane, lecz proste i niezwykle równe. Wszystko za sprawą nadrukowanych linii cięcia, miarek oraz formatów, które umożliwiają odpowiednie przygotowanie i ułożenie dokumentów na podstawie gilotyny. Oprócz tego gilotyny Rexel gwarantują również wysoki poziom bezpieczeństwa podczas cięcia dzięki zastosowaniu blokad i plastikowych osłon ostrza, chroniących palce przed zranieniem. Są to urządzenia o lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej i ergonomicznej konstrukcji, które sprawdzą się w biurach, szkołach i urzędach. Na wspomnienie zasługuje także ich oryginalny design, który doskonale prezentuje się w przestrzeni biurowej.
   
Trymer do cięcia papieru Rexel
 • Trymery Rexel – sposób na pobudzenie kreatywności: urządzenia biurowe nie muszą być nudne i przewidywalne. Doskonałym dowodem na to są trymery marki Rexel. To nie tylko narzędzia do precyzyjnego i równego cięcia papieru, ale również sposób na kreatywne spędzenie czasu oraz stworzenie zaproszeń, kartek z życzeniami, ulotek oraz wielu innych rodzajów niestandardowych druków, w przypadku których istotny jest aspekt wizualny. Niektóre modele trymerów marki Rexel wyposażone są bowiem w ostrza umożliwiające nie tylko cięcie proste, ale także falowane, tworzenie perforacji czy bigowanie. Użytkowanie ich jest wyjątkowo bezpieczne ze względu na zastosowanie odpowiednio zabudowanego ostrza tnącego. Z tego względu trymery Rexel doskonale sprawdzą się nie tylko we wszelkiego rodzaju biurach, ale także w domach oraz szkołach, gdzie zapewnienie użytkownikowi bezpieczeństwa jest wyjątkowo istotną kwestią. Nietuzinkowy, oryginalny design trymerów marki Rexel jest elementem podkreślającym ich innowacyjność oraz funkcjonalność.

Filtry

Cena