• 22 255 95 55
Logotypy

Schneider to niemiecka marka, która może poszczycić się ponad 80-letnim doświadczeniem w procesie doskonalenia przyborów piśmienniczych. \\\"Każda myśl jest warta zapisania\\\" - słowa stanowiące motto marki odnoszą się do ogromnych możliwości człowieka w zakresie zdolności komunikacyjnych oraz jego kreatywności. Celem produktów marki Schneider jest przede wszystkim wydobywanie oraz rozwijanie tych zdolności. Rodzinna firma Schneider wyróżnia się spośród innych marek świadomością wspólnej odpowiedzialności wobec społeczeństwa oraz przyszłych pokoleń, której wynikiem jest ulokowanie działań rozwojowych oraz produkcyjnych na terenie Niemiec. Zapewnia to zgodność produktów z surowymi normami ekologicznymi i społecznymi oraz charakterystyczną niemiecką jakość. 

SCHNEIDER

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Schneider zakreślacze

Schneider – wysokiej klasy artykuły do pisania

Niemiecka marka Schneider narodziła się w 1938 roku w Schwarzwaldzie. Na początku funkcjonowała jednak jako fabryka śrub i części toczonych. Co ciekawe, w tym samym roku w Ameryce wynaleziono długopis. Dzięki jego zaletom właściciel marki Schneider zainteresował się tym produktem i postanowił rozpocząć produkcję własnych wkładów. Dzięki ich wyróżniającej się jakości marka w 1954 roku dokonała przełomu na rynku, wybijając się na pozycję wiodącego producenta wkładów do długopisu. Kolejne lata spowodowały, że asortyment marki Schneider wzbogacił się o długopisy, zestawy długopisów biurowych i nieustannie się poszerzał.

Obecnie marka Schneider posiada w swojej ofercie wysokiej jakości akcesoria do pisania, w tym wspomniane już długopisy, zakreślacze pióra kulkowe, markery permanentne i wiele innych. Jej zaangażowanie w kreowanie rynku artykułów piśmienniczych to wyraz uznania dla zdolności człowieka w zakresie komunikacji i kreatywności.

Szczególną wartością, na którą marka Schneider zwraca uwagę, jest jakość wytwarzanych produktów. Jej celem jest tworzenie takich artykułów, które pozwalają na zintegrowanie ich z codziennym życiem wszystkich użytkowników w taki sposób, by korzystanie z nich było jak najbardziej komfortowe. Firma Schneider stale pracuje nad innowacjami technicznymi, które wpływają na poprawę działania jej produktów, a także ciągle monitoruje proces produkcyjny, mający miejsce wyłącznie na terenie Niemiec.

cienkopisy Schneider
  • Długopisy Schneider – podstawowy

Długopisy stanowią podstawowy artykuł do pisania, bez którego ciężko byłoby się obyć podczas codziennego życia. To niezbędny element wyposażania każdego biura, szkoły, urzędu oraz wszelkich miejsc, w których występuje potrzeba tworzenia zapisków czy chociażby jedynie złożenia własnoręcznego podpisu. Marka Schneider oferuje takie długopisy, które doskonale sprawdzają się zarówno podczas długotrwałego użytkowania, jak i w przypadku pojedynczych sytuacji, w których występuje konieczność zapisania kilku słów. Każdy oferowany przez firmę Schneider długopis zapewnia gładkość i lekkość pisania oraz szybkie schnięcie tuszu. Dlatego też zostanie doceniony przez każdego użytkownika – młodszego, starszego, mniej oraz bardziej wymagającego.

  • Markery permanentne Schneider

Marka Schneider oferuje szeroką gamę kolorystyczną markerów permanentnych, które dostępne są zarówno w jasnych, jak i ciemniejszych kolorach. Sprawdzą się szczególnie w przypadku konieczności podpisania lub oznaczenia danego przedmiotu w sposób trwały. Zastosowany do ich produkcji tusz jest bowiem światło- i wodoodporny. Za pomocą markera Schneider jesteśmy w stanie pisać po takich materiałach, jak drewno, plastik, szkło, metal i wielu innych. Ścięta końcówka to z kolei element, który pozwala na kreślenie cieńszych oraz grubszych linii w zależności od preferencji użytkownika. Na wspomnienie zasługuje także proekologiczne opakowanie, które pozwala na uzupełnienie tuszu, a tym samym przywrócenie markerowi gotowości do pracy i eliminację potrzeby zakupu nowego markera.

  • Zakreślacze Schneider

Zakreślanie najważniejszych treści w tekście to czynność, która pozytywnie wpływa na proces uczenia, przyspieszając przyswajanie danego materiału. Marka Schneider doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przygotowała szeroką ofertę kolorowych zakreślaczy. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach neonowych oraz pastelowych. Neonowe zakreślacze Schneider są wyjątkowo intensywne i zwracają uwagę, natomiast pastelowe oferują nieco bardziej delikatny efekt. Stanowiący ich wypełnienie tusz nie rozmazuje się i dlatego tak znakomicie sprawdza się podczas zakreślania tekstu na różnego rodzaju wydrukach. Klasyczna ścięta końcówka to z kolei możliwość podkreślania cienkimi liniami oraz zakreślania tymi nieco grubszymi.

Zakreślacze Schneider
  • Markery olejowe Schneider

Markery olejowe produkowane przez markę Schneider przypominają nieco markery permanentne. Różnią się od nich rodzajem tuszu, bowiem do stworzenia markerów olejowych wykorzystano farbę. Jej wypływ kontrolowany jest specjalnym zaworem. Dzięki właściwościom farby olejnej oznaczenia wykonane za pomocą markera olejnego są odporne na procesy technologiczne takie jak ścieranie, mycie czy niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wypływająca z grubej okrągłej końcówki farba umożliwia ponadto pisanie na chropowatych powierzchniach. Markery olejne Schneider występują w wielu kolorach, z których bez problemu złożyć można swój ulubiony zestaw.

  • Cienkopisy i foliopisy Schneider

Wśród produktów składających się na ofertę marki Schneider znaleźć można wysokiej jakości cienkopisy i foliopisy. Mnogość dostępnych barw i kolorów cienkopisów Schneider sprawia, że mogą stanowić one doskonały element wyposażenia rysowników oraz osób zajmujących się projektowaniem. Tak szeroka gama kolorystyczna inspiruje oraz motywuje do twórczego kreatywnego działania. Ciekawym produktem są również foliopisy Schneider, które umożliwiają pisanie po folii, plastiku, płytach CD oraz wielu innych materiałach. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że są szybkoschnące, bezzapachowe oraz nietoksycznie, ponieważ nie zawierają ksylenu oraz toluenu. Podobnie jak markery permanentne pozwalają na ekologiczne uzupełnienie tuszu.

  • Flamastry Schneider

Innowacyjne produkty to coś, w co marka Schneider bardzo lubi inwestować. Za przykład zdecydowanie mogą tutaj posłużyć flamastry Schneider, które wyposażone są w modułowy system umożliwiający swobodne łączenie dwóch piszących połówek. Możemy zatem wybrać ulubione kolory oraz ich grubości. Kolorowe flamastry Schneider to artykuł, który z pewnością zostanie doceniony przez dzieci podczas kolorowania, pisania oraz zaznaczania. Zastosowań mają jednak zdecydowanie więcej, ponieważ świetnie nadają się do oznaczania istotnych fragmentów tekstu czy podpisywania teczek i segregatorów. Flamastry marki Schneider charakteryzują się nietypową obudową, posiadającą ergonomiczny, trójkątny kształt, który pozwala na naturalny chwyt. Z tego względu korzystanie z nich jest wysoce komfortowe.

  • Pióra kulkowe Schneider

Tuż obok długopisów pióra kulkowe stanowią najczęściej wykorzystywane produkty podczas pisania ręcznego. Pióra kulkowe Schneider posiadają elegancką obudowę, która wpływa na ich profesjonalny wygląd. Wyposażone są również w duże zbiorniki na tusz, gładko piszące końcówki oraz ergonomiczne obudowy z antypoślizgowymi, gumowanymi elementami. Elementy te w znaczący sposób wpływają na komfort pisania nawet przez dłuższy czas. Marka Schneider oferuje wiele dostępnych modeli oraz kolorów, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Filtry

Cena