• 22 255 95 55
Logotypy

Stabilo to rodzinne przedsiębiorstwo, które stało się jednym ze światowych liderów rynku artykułów piśmienniczych. Cechą charakterystyczną produktów Stabilo jest niemiecka jakość, różnorodność barw oraz przełomowe rozwiązania technologiczne. Dzięki temu długopisy, zakreślacze i cienkopisy Stabilo wykazują długą żywotność i zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki szerokiej gamie produktów marka Stabilo jest znana na całym świecie, a kolekcje takie jak Stabilo swing cool, Stabilo Boss oraz Stabilo Point stały się już klasykami znajdującymi się w każdym piórniku, przyborniku oraz organizerze.

STABILO

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Zakreślacze Stabilo Boss pastel

Stabilo - grupa Schwan Stabilo

Artykułów piśmienniczych marki Stabilo z całą pewnością nikomu nie musimy przedstawiać. Te unikatowe przybory biurowe znane są na całym świecie. Mimo iż historia marki Stabilo nie sięga bardzo odległych dla nas czasów, to skala, na jaką rozwinęło się przedsiębiorstwo w tak krótkim czasie, budzi w nas pełen podziw i uznanie. Jesteśmy w stanie wyróżnić wiele produktów piśmienniczych, które automatycznie przypisywane są do marki Stabilo. Jednym z nich, z całą pewnością są zakreślacze biurowe Stabilo Boss, które jako jedne z pierwszych zapoczątkowały erę zakreślaczy biurowych. Cała wizja produktu, kształt oraz zastosowanie są wizjonerską inicjatywą marki Stabilo. Skupmy się jednak na historii powstania, ponieważ to często u jej podstaw znajduje się przepis na sukces marki. 
 

Stabilo, jako marka 

Stabilo to niemiecka marka, która od lat kojarzona jest z podwyższonymi standardami jakości i estetyki. Małe rodzinne przedsiębiorstwo w zaskakująco szybkim tempie urosło na skalę światowego lidera artykułów piśmienniczych. Imponujące palety barw, innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość i trwałość artykułów piśmienniczych od Stabilo, miały decydujący wpływ na sukces firmy w środowisku między narodowym. Wielką sztuką jest stworzenie artykułów biurowych, które po dziś cieszą się zadowoleniem uczniów i pracowników biurowych w ponad 180 krajach. Ilość krajów, w których dostępne są produkty Stabilo, przełożyło się bezpośrednio na poprawę zatrudnienia. Marka Stabilo, aktualnie posiada ponad 1500 pracowników na całym świecie. Pasja i 106-letnie doświadczenie Stabilo, wyprowadziły markę na wyżyny w branży biurowej, gdzie po dziś zajmuje jedno z czołowych miejsc.

 

Stabilo - wartości firmy 

Zakreślacze Stabilo Boss neon

 

Nie każda firma ma swój własny system wartości, jednak każda dobrze funkcjonująca firma już tak. Stabilo od lat wyznaje zasadę, w której to zespół, a nie indywidualna jednostka jest najważniejszą wartością. Zaufanie i wspólna ciężka praca były fundamentem, na którym wybudowana została światowa marka - Stabilo. 

 

Wśród najważniejszych wartości, które kierują działaniami firmy, należy wyróżnić: 

 • Zgoda co do zamierzonych celów
 • Siła płynąca z wzajemnego zaufania
 • Praca zespołowa
 • Praktyka
 • Równość

 

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! Czym byłyby wartości, gdyby nie zespół, który każdego dnia stosuje je w codziennej pracy? Pracownicy Stabilo wiedzą, jak ważny jest zespół, który sprawia, że marka od lat znajduje się w czołówce producentów artykułów piśmienniczych. 

Stabilo - popularne kolekcje warte uwagi

Marka Stabilo w swojej ofercie posiada szereg artykułów biurowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wyróżnienie najciekawszych i najlepszych z nich nie należało do najłatwiejszych zadań. Mimo wszystko dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze wybory w jak najwyższym stopniu pokrywały się z wyborami klientów.

 

Artykuły piśmiennicze Stabilo - najchętniej wybierane produkty:

Cienkopisy Stabilo pastel
 • Foliopisy niezmywalne Stabilo: foliopisy niezmywalne są obowiązkowym wyposażeniem każdego miejsca pracy. Artykuł ten znajduje swoje zastosowanie u wielu grup zawodowych. Foliopis jest szczególnie ważnym dodatkiem, jeśli chodzi o pracę magazynierów i kurierów. Przedmioty zapakowane w folię, niejednokrotnie wymagają od nas umieszczenia na folii dodatkowych informacji. Jak wiemy, warunki atmosferyczne nie zawsze są korzystne, toteż powinniśmy szczególnie zadbać o czytelność informacji umieszczanych na folii. W tym wypadku konieczne okaże się użycie foliopisów. Marka Stabilo charakteryzuje się bogatym wyborem foliopisów, w ofercie producenta znajdziemy między innymi takie kolory jak: czarny, czerwony, niebieski i zielony. Co więcej, oprócz różnorodnej kolorystyki każdy z kolorów występuje w kilku wariantach, jeśli chodzi o grubość linii pisania, dzięki czemu bez najmniejszego problemu będziemy w stanie spersonalizować nasz wybór ze względu na potrzeby. 
   
 • Zakreślacze biurowe Stabilo: zakreślacze biurowe Stabilo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów. Od lat udoskonalany model Stabilo Boss, przeszedł innowacyjne zmiany nie tylko ze względu na budowę, ale i również kolorystykę. Początkowo zakreślacze były stworzone z myślą o wyrazistym i intensywnym zakreślaniu. Szybko jednak zrozumiano, że estetyka w notatkach również odgrywa kluczową rolę. Tak też powstały liczne wersje zakreślaczy Stabilo Boss Pastel. Jeśli chodzi o zmiany w budowie, to pierwotna wersja zakreślaczy Stabilo Boss była ogromną inspiracją do stworzenia każdej kolejnej wersji zakreślaczy. W związku, z czym aktualnie w ofercie Stabilo możemy znaleźć między innymi takie produkty jak: zakreślacze Stabilo Boss mini, niezwykle mała i poręczna alternatywa dla dużych zakreślaczy oraz Stabilo Swing Cool, które budową przypominają bardziej długopis lub marker, niż zakreślacz. Tak bogata i zróżnicowana oferta stała się ogromną inspiracją nie tylko dla Stabilo, ale i również innych konkurencyjnych firm.
   
 • Ołówki Stabilo: ołówek jest artykułem piśmienniczym, który jest szczególnie doceniany nie tylko przez pracowników biurowych, ale również przez grupę odbiorców z dziedziny artystycznej. Za pomocą ołówka Stabilo jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowe prace artystyczne, które będą charakteryzowały się dużą trwałością i odpornością na blaknięcie. Poznaj ołówki Stabilo, dostępne w konkurencyjnych cenach! 
   
 • Cienkopisy: w sytuacji, gdy marker ma za grubą linię pisania, a zakreślacz za płaską na ratunek przychodzi cienkopis. Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowo cienką i precyzyjną linią pisania. Przy jego użyciu jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjnie równą i cienką kreskę. Co więcej, każdy cienkopis Stabilo wyposażony został w tusz na bazie wody, co czyni go ekologicznym i odpornym na rozmycie. Jeśli chodzi o kolorystykę, Stabilo również może pochwalić się bogatą różnorodnością,

Filtry

Cena