• 22 255 95 55
Logotypy

Istniejąca od ponad 130 lat marka UNI zajmuje się produkcją wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do pisania, zakreślania i rysowania. Jej historia rozpoczęła się w 1887 roku, kiedy jej założyciel, Niroku Masaki stworzył w Shinjuku w Tokio niewielkie przedsiębiorstwo wytwarzające wysokiej jakości stylowe ołówki. Firma odnotowała szybki rozwój i następnie przekształciła się w UNI Mitsubishi Pencil Company – markę, która niezmiennie angażuje się w kreowanie wspaniałej jakości oraz innowacji w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów podczas pisania. 

UNI

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

UNI - rewelacyjne artykuły piśmiennicze

Marka UNi została założona w 1887 roku w Japonii. Od tego czasu zajmuje się produkcją wysokiej jakości artykułów do pisania. Firma UNI zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest czynność pisania, dlatego tak bardzo angażuje się w tworzenie produktów, które pozwalają nanosić tusz na kartkę w precyzyjny sposób. Składa również klientom obietnicę produkowania artykułów, którym można zaufać i które pozwalają na uchwycenie ważnych koncepcji, uczuć i pomysłów.

Kolejną kwestią istotną dla marki UNI jest ekologia i świat, w którym żyjemy. Działaniami, w których wyraża swoją dbałość w tym zakresie, są m.in. ograniczanie opakowań plastikowych jednorazowego użytku, projektowanie produktów wykonywanych z ekologicznych materiałów, a także przekazywanie części uzyskiwanych ze sprzedaży środków na cele charytatywne. 

Oferta marki UNI obejmuje wysokiej klasy artykuły piśmiennicze, na które składają się wspaniałe cienkopisy UNI, zakreślacze UNI, markery UNI i wiele innych produktów. Wszystkie dostępne są w wielu różnych wariantach, dzięki którym wybór narzędzia idealnie dopasowanego do preferencji klienta nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Cienkopisy UNI

Cienkopisy UNI PIN 2000

 

Seria cienkopisów UNI PIN 200 to przede wszystkim zróżnicowane pod względem grubości końcówki produkty w idealnie czarnym kolorze. Pozwalają one na precyzyjne wykonywanie rysunków technicznych, kreatywnych grafik, a także codziennego pisania i oznaczania. Cienkopisy UNI są doceniane na rynku przez użytkowników, ponieważ podczas korzystania z nich od razu wyczuwalna jest wysoka jakość, która sprawia, że tworzenie pomysłowych prac i przelewanie myśli na papier staje się samą przyjemnością. Każdy detal stanowiący element konstrukcji cienkopisu UNI został zaprojektowany z myślą o jak najbardziej komfortowej i wydajnej pracy. Wymienić można tutaj m.in. ergonomiczną, wygodną obudowę oraz końcówkę, która nie ulega rozwarstwianiu 

 

 

Zakreślacze UNI

Zakreślacze UNI Propus

 

Podczas tworzenia notatek ważną rolę pełni odpowiednie narzędzie, które pozwala na czytelne oznaczanie najważniejszych treści. Doskonale wie o tym marka UNI, która stworzyła wspaniałe zakreślacze UNI w neonowych kolorach. Dzięki nim najistotniejsze słowa znajdujące się w tekście mogą być w odpowiedni sposób zakreślone – bez obaw o rozmazujący się pod wpływem zakreślacza tusz. Aby zapewnić jeszcze lepsze rezultaty podczas sporządzania perfekcyjnych notatek, marka UNI wyposażyła swoje zakreślacze nie w jedną, lecz w dwie końcówki. Dzięki temu za pomocą jednego produktu możliwe jest zarówno tworzenie grubych, jak i cienkich linii. Zakreślacz UNI to doskonały artykuł, który zdecydowanie powinien znaleźć się w piórniku każdego ucznia oraz studenta. 

Filtry

Cena