• 22 255 95 55
Logotypy

Niszczarki osobiste marki Wallner to niespotykane dotąd rozwiązanie, o tak akcyjnych parametrach użytkowych i niskiej cenie. Niszczarki Wallner swoją jakość zawdzięczają między innymi metalowym przekładniom i nożom wytopionym z wysokiego stopu stali. Ponadto niszczarki Wallner prezentują się doskonale w każdym wnętrzu biurowym, tak więc są nie tylko niezbędnym wyposażeniem każdego biura, ale również estetycznym wystrojem. Poznaj niszczarki marki Wallner - zaprojektowane z myślą o Twoim biurze!

WALLNER

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

WALLNER - informacje o marce

niszczarka do dokumentów Wallner

Marka WALLNER jest jednym z głównych producentów nowoczesnych rozwiązań, które są tworzone z myślą o funkcjonalności biura. Firma swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku i funkcjonowała, jako Biuro Handlu zagranicznego ARGO. Ówcześnie grupa ARGO specjalizowała się jedynie w laminatorach i foliach do laminacji, a zaledwie kilka lat później w pozostałych urządzeniach do oprawy dokumentów, niszczarkach biurowych (WALLNER) oraz w laminowaniu kart plastikowych w standardzie kart kredytowych. Już na wstępie, chcielibyśmy zaznaczyć, że ARGO S. A. jest głównym dystrybutorem niszczarek WALLNER, które są świetną propozycją dla małych firm. Stosunek ceny do jakości niszczarek jest naprawdę wyjątkowo atrakcyjny. W związku z tym każdy nie zważając na budżet, będzie w stanie wygospodarować określoną sumę na zakup wybranego produktu marki WALLNER. 
 

WALLNER - jakość, której zaufali pracownicy biurowi na całym świecie! 

Zastanawialiście się kiedyś, czy wysoka cena jest zawsze adekwatna do jakości produktu? Marka WALLNER postanowiła złamać te stereotypy i wprowadzić na rynek urządzenia biurowe o atrakcyjnych cenach. Niszczarki biurowe w przedziale cenowym od 200 złotych do 400 złotych? A może profesjonalne gilotyny do cięcia papieru, których ceny zaczynają się od 180 złotych? Marka WALLNER przewidziała wszystkie możliwe warianty i stworzyła urządzenia dostosowane nie tylko do wymagań jakościowych i estetycznych, ale również, co najważniejsze cenowych. Jednak WALLNER to zdecydowanie więcej niż urządzenia biurowe, to przede wszystkim jakość i pasja do branży biurowej, która została zamknięta w niewielkich produktach. Poznajmy najpopularniejsze kolekcje marki WALLNER, które pokochali pracownicy biurowi na całym świecie! 
 

WALLNER - najpopularniejsze kolekcje

Zapewne wiele osób zastanawia się, które z produktów marki WALLNER są najczęściej wybierane przez klientów. Za chwilę rozwiejemy Wasze wszystkie wątpliwości i pokrótce omówimy najpopularniejsze i naszym zdaniem najciekawsze kolekcje marki WALLNER. 
 

WALLNER - produkty warte uwagi:

  • Niszczarki WALLNER: nie bez przyczyny wymieniliśmy niszczarki WALLNERA na pierwszym miejscu. Osobiście uważamy ten produkt za wart szczególnej uwagi. Oprócz wcześniej wspomnianego aspektu stosunkowo niskiej ceny, do jakości niszczarek WALLNER, chcielibyśmy zatrzymać się chwilę dłużej na jakości, która z całą pewnością zaskoczy wiele osób. Niszczarki WALLNERA charakteryzują się czteroma poziomami utajnienia, które zostały ustanowione według norm DIN. Każda niszczarka WALLNERA jest zgodna z obowiązującymi przepisami RODO, co jest wyjątkowo istotną kwestią, jeśli chodzi o ochronę danych osobowych zarówno naszych, jak i naszych pracowników. Dodatkowo warto wiedzieć, że niszczarki biurowe WALLNER są łatwe w obsłudze oraz cicho pracują, dzięki czemu możemy swobodnie wykonywać swoje codzienne obowiązki bez konieczności ich przerywania. Co więcej, duża część niszczarek WALLNER została wzbogacona o podświetlany, intuicyjny panel sterowania, który w wysokim stopniu ułatwia sterowanie urządzeniem niszczącym. 
     

Niszczarki WALLNER - popularne modele: niszczarka WALLLNER S580, niszczarka WALLNER FXD85B, niszczarka WALLNER BCD 408, niszczarka WALLNER XD 1012 CD
 

gilotyna Wallner
  • Gilotyny WALLNER: gilotyna Wallner to artykuł biurowy, bez którego ciężko byłoby wyobrazić funkcjonowanie wielu miejsc pracy. Przy użyciu tego niewielkiego, precyzyjnego urządzenia jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjnie równą linię cięcia. Dodatkowym atutem wielu modeli gilotyn WALLNER, jest możliwość cięcia dokumentów o różnych formatach, a co najważniejsze również o zróżnicowanej grubości. Dlaczego gilotyna WALLNER do papieru jest produktem obowiązkowym, który powinien znaleźć się wszędzie tam, gdzie na co dzień cięte są duże ilości dokumentów? Z całą pewnością byłoby to ułatwienie dla każdego pracownika, który mógłby niemalże całkowicie zapomnieć o istnieniu nożyczek biurowych. 
     

Gilotyny WALLNER - popularne modele: gilotyna WALLNER GA 310, gilotyna WALLNER GT 320, gilotyna WALLNER GB 320, gilotyna WALLNER GB 460

 

  • Gilotyna z trymerem WALLNER: ten produkt jest naszym nieoficjalnym faworytem w każdym aspekcie. Zaczynając od pomysłu, a kończąc na wykonaniu i cenie. Połączenie trymera z gilotyną jest równoważne ze scaleniem dwóch całkowicie różnych mechanizmów - krążkowego i nożycowego. Takie rozwiązanie umożliwia nam zarówno cięcie dużej ilości dokumentów, jak i precyzyjne cięcie papieru (za pomocą trymera). 
     

 

Gilotyna z trymerem WALLNER

 

Gilotyna z trymerem WALLNER GT 320 - cechy szczególne:

1. Skala pomiarowa: oprócz ogranicznika formatu gilotyna z trymerem posiada również szablony oraz podziałkę milimetrową, które ułatwiają cięcie papieru

2. Kompaktowe urządzenie: gilotyna z trymerem WALLNER ma kompaktowe wymiary, co znacznie ułatwia jej przenoszenie oraz przechowywanie

3. Ergonomiczny uchwyt i antypoślizgowe nóżki: zapewniają podwyższony komfort pracy

 

Filtry

Cena