• 22 255 95 55

Maszyny do wypełniaczy

Urządzenie do produkcji wypełniaczy jest powszechnie wykorzystywane w wielu branżach zawodowych. Główną zaletą maszyny tego typu jest przede wszystkim oszczędność czasu, miejsca potrzebnego do magazynowania i pieniędzy.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

 

Maszyny do wypełniaczy 

Urządzenie do produkcji wypełniaczy jest powszechnie wykorzystywane w wielu branżach zawodowych. Główną zaletą maszyny tego typu jest przede wszystkim oszczędność czasu, miejsca potrzebnego do magazynowania i pieniędzy. Co miało znaczący wpływ na fakt, że maszyna do produkcji wypełniacza, stała się tak popularnym urządzeniem? Jakie maszyny wykorzystywane są do produkcji wypełniaczy? Poznajmy wszystkie zalety, które niesie za sobą stosowanie produktu, jakim jest maszyna do produkcji wypełniaczy. 
 

Maszyna do wypełniaczy - zalety i zastosowanie

Stosowanie urządzeń do produkcji wypełniaczy niesie za sobą wiele korzyści. Poznanie najważniejszych z nich umożliwi nam dokonanie trafnego i satysfakcjonującego wyboru

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

 

Maszyny do produkcji wypełniaczy - zalety:

  • Kompaktowe wymiary: pierwszą kwestią, którą warto poruszyć na wstępie, jest przede wszystkim ograniczenie do minimum przestrzeni, potrzebnej do przechowywania urządzeń do produkcji wypełniaczy. Każdy pracownik magazynu doskonale wie, jak uciążliwe potrafi być przechowywanie wielkich rolek z folią bąbelkową. Przy użyciu różnego rodzaju urządzeń do produkcji wypełniaczy, jesteśmy w stanie na bieżąco produkować tworzywo niezbędne do wypełniania zarówno małych, jak i dużych paczek.
  • Oszczędność finansowa: inwestycja w urządzenie do produkcji wypełniaczy jest jednorazowym wydatkiem, który długofalowo w znacznym stopniu odciąży nas finansowo. Dodatkową zaletą inwestycji w maszynę do wypełniania powietrzem zdecydowanie jest fakt, iż nie będziemy musieli martwić się o ciągłe uzupełnienie magazynu w gotowe produkty do wypełniania.
  • Aspekt ekologiczny: kupując maszynę do wypełniania, sami jesteśmy w stanie zadecydować, jakie ilości wypełnienia będziemy produkować oraz, jakie tworzywo wykorzystamy do jego produkcji. Warto mieć na uwadze fakt, że najpopularniejszymi tworzywami wykorzystywanymi, jako wypełnienia są folie HDPE oraz kartony. Oba te tworzywa są biodegradowalne i nietoksyczne, a ich wykorzystanie niesie wiele korzyści nie tylko ekologicznych. Każda przesyłka zabezpieczona w taki sposób, będzie pozytywnie odebrana i doceniona przez klienta.
  • Oszczędność czasu: wyprodukowanie wypełnienia do paczek nie zajmuje wiele czasu i jest zdecydowanie bardziej praktyczne i wygodne niż własnoręczne przecinanie długich folii.

 


 

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

Maszyna do wypełniaczy - produkty, które warto poznać

Maszyny do wypełniania paczek, stają się coraz popularniejszą alternatywą. Wiele firm decyduje się na zastąpienie dotychczasowych rozwiązań na bardziej innowacyjne, gdzie sami, jesteśmy w stanie zadecydować o tym, ile wypełnienia wyprodukujemy. Już w pierwszej chwili wielu z nas może nasunąć się na myśl pytanie: „jakie maszyny do wypełniania wyróżniamy?”. Na rynku znamy wiele urządzeń, które zostały przystosowane do produkcji  wypełnień. Jednymi z najpopularniejszych, z nich, zdecydowanie są maszyny do wypełniania powietrzem poduszek i mat. Tego tupu maszyna, jest wyjątkowo doceniania, ze względu na wiele aspektów. Dlaczego inwestycja w produkt tego typu jest opłacalna i co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na jej zakup? 

 

Napełniacze powietrzem - innowacyjne rozwiązanie dla Twojej firmy!

Maszyny do wypełniaczy worków i mat foliowych coraz częściej zyskują na swojej popularności. Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup, tego typu urządzenia ze względów ekonomicznych. Co wpłynęło na popularność produktu? - odpowiedzmy w kilku prostych punktach!

 

 

Urządzenia do wypełniaczy powietrznych od OPUS - cechy szczególne:

Funkcjonalność

Urządzenie do wypełnień to wyjątkowo funkcjonalna maszyna, która jednocześnie napełnia powietrzem i zgrzewa foliowe torebki i woreczki

Intuicyjny panel sterowania

Intuicyjny, podświetlany panel sterowania, umożliwia nam szybkie i sprawne wykonywanie woreczków powietrznych

Regulowane ciśnienie powietrza

Dzięki regulowanemu ciśnieniu z łatwością możemy dostosować objętość woreczka powietrznego w stosunku do wymiarów paczki

Perforowana folia

Urządzenia do produkcji wypełniaczy, wykorzystują specjalnie przystosowaną perforowaną folię, dzięki czemu możemy oderwać kawałek folii, o wymiarach, których potrzebujemy. 

 

Jeśli jednak maszyna do produkcji foliowych wypełniaczy nie spełnia naszych oczekiwań, to warto, abyśmy zastanowili się nad zakupem nacinarki do kartonów, która pełni funkcję maszyny do produkcji wypełniaczy. Nacinarka do kartonów jest doskonałym rozwiązaniem, dla każdego przedsiębiorcy, który przykuwa wiele uwagi do aspektu ekologicznego. 

 

nacinarka do kartonów


Maszyna do wypełniaczy - nacinarka do kartonów

Nacinarki do kartonów, inaczej określane niszczarkami, są doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy. Częstym problemem w wielu magazynach, jest duża ilość uszkodzonych kartonów z użytku wtórnego. Kartony te, nie nadają się do ponownej wysyłki dla klientów, dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie ich ponowne użycie!  

 

Maszyna do produkcji wypełniaczy - korzyści:

  • Niszczarki do tektury umożliwiają nam przetwarzanie opakowań kartonowych na wypełnienia, które są wstanie skutecznie zabezpieczyć delikatną zawartość przesyłek
  • Nacinanie kartonu i jego formatowanie odbywa się w jednym cyklu pracy, co zapewnia nam tworzywo najwyższej jakości
  • Nacinanie i perforacja są dokładnie zaplanowane ze względu na kształt geometryczny, co ma ogromny wpływ na aspekt estetyczny produktu

 

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

 

Maszyny do wypełniaczy cena

Ceny maszyn do wypełniaczy z wielu względów są zróżnicowane. Pierwszą istotną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, jest producent. W zależności od rozpoznawalności i popularności marki, ceny dwóch takich samych lub podobnych produktów mogą znacznie się różnić. Jeśli, chodzi o inne kwestie, istotny będzie również rodzaj tworzywa wykorzystywany do produkcji wypełnień. Ten aspekt ma znaczący wpływ, jeśli chodzi o cenę produktu. Dla porównania maszyna do produkcji wypełnień w postaci woreczków foliowych kosztuje średnio w granicach od 2000 tysięcy złotych do 4500 tysiąca złotych. Z kolei, jeśli chodzi maszyny do produkcji wypełniaczy kartonowych, cena ta będzie nieznacznie wyższa, ponieważ maszyny tego typu z reguły są większe i przeznaczone dla większych przedsiębiorstw.

 

 

Maszyna produkująca wypełnienie do paczek - producenci

Wśród kluczowych producentów, jeśli chodzi o firmy zajmujące się produkcją wypełnień do paczek, wyróżnienie należy się markom OPUS i HSM. Obie te firmy specjalizują się w dystrybucji maszyn do produkcji wypełnień, jednak z dwóch zupełnie odmiennych sektorów. Mianowicie w ofercie OPUSA znajdziemy maszyny do wypełniania powietrzem worków i poduszek, a z kolei firma HSM zaproponuje nam nacinarki produkujące wypełnienie z kartonów.

OPUS LOGO


OPUS - o producencie

Firma OPUS rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Marka od tego czasu przeszła ogromny rozwój na arenie międzynarodowej. Już zaledwie dwa lata później OPUS pozyskał swoich dwóch pierwszych partnerów biznesowych IDEAL i IBICO, których w 1994 roku stał się wyłącznym dystrybutorem. Innowacyjne rozwiązanie, poparte niepodważalną funkcjonalnością to cechy, które bez dwóch zdań opisują artykuły biurowe marki OPUS. Niszczarki, bindownice, laminatory, oczyszczacze powietrza, maszyny do wypełniania powietrzem i znacznie więcej! Poznaj produkty marki OPUS stworzone z myślą o Twojej firmie! 

 

HSM - o producencie

Firma rozpoczęła swoją działalność z początkiem 1971 roku. Zaledwie cztery lata później marka mogła pochwalić się swoim pierwszym zakładem przemysłowym, a już w 1981 roku HSM wypuściła na rynek pierwszą niszczarkę. Marka na przestrzeni lat przeżyła ogromny rozwój, co przyczyniło się do dystrybucji artykułów na skalę międzynarodową. 

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość folii [mic]
więcej >
Rodzaj folii
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wskaźnik ciśnienia powietrza
więcej >
Długość rolki (m)
więcej >
Ilość komór powietrznych na arkusz
więcej >
Obsługa mat powietrznych
więcej >
Obsługa poduszek powietrznych
więcej >
Moc [W]
więcej >
Prędkość w metrach na min.
więcej >
Regulacja ciśnienia powietrza
więcej >
Regulacja za pomocą pedału
więcej >
Wielkość maty (odrywki)(W x S)
więcej >
Wysokość rolki (mm)
więcej >

Cena