• 22 255 95 55

Maszyny do poduszek powietrznych

Maszyna do napełniania poduszek to innowacyjne rozwiązanie, które jest wykorzystywane na szeroką skalę w wielu branżach. Każdy przedsiębiorca i pracownik magazynu doskonale wie, jak ważne jest prawidłowe zabezpieczanie paczki, aby trafiła do klienta w nienaruszonym stanie

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Obsługa mat powietrznych: Tak Obsługa poduszek powietrznych: Tak

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Maszyny do poduszek powietrznych

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

Maszyna do napełniania poduszek to innowacyjne rozwiązanie, które jest wykorzystywane na szeroką skalę w wielu branżach. Każdy przedsiębiorca i pracownik magazynu doskonale wie, jak ważne jest prawidłowe zabezpieczanie paczki, aby trafiła do klienta w nienaruszonym stanie. Wykorzystanie maszyny do wypełniania poduszek jest doskonałym rozwiązaniem, które niesie za sobą wiele obustronnych korzyści. Jeśli do tej pory zastanawialiście się, czy istnieje lepsza alternatywa dla doskonale wszystkim znanych folii bąbelkowych lub papierów do wypełniania, z całą pewnością możemy jednogłośnie powiedzieć tak!  Maszyna do poduszek powietrznych - poznajmy rozwiązanie dostosowane na wymiar Waszych przesyłek!

 

Maszyna do produkcji poduszek powietrznych - nowoczesne rozwiązanie dla Twojej firmy

Maszyna do produkcji poduszek powietrznych jest stosunkowo nowym urządzeniem. Przystępna cena i kompaktowe wymiary, w znacznym stopniu przyczyniły się do spopularyzowania produktu zarówno wśród małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dlaczego maszyna do wypełniaczy z powietrzem, w tak krótkim czasie zyskała na swojej popularności? Poznajmy fakty, które umożliwią nam odpowiedź na to pytanie.

 

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

Maszyna do wypełniaczy poduszek powietrznych - korzyści: 

  1. Maszyna do wypełniaczy powietrznych charakteryzuje się niską wagą i kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu bez problemu możemy ustawić urządzenie w niewielkich przestrzeniach takich jak małe magazyny, czy mieszkania.
  2. Stosowanie maszyny do produkcji poduszek powietrznych jest w stanie zapewnić naszym przesyłkom, niemalże 100% ochronę. Odpowiednio zabezpieczona przesyłka to gwarancja niskiej liczby uszkodzeń i reklamacji, co zdecydowanie przełoży się na zadowolenie klientów.
  3. Artykuły zapakowane za pomocą maszyny do wypełniania powietrzem, wyglądają estetycznie, co budzi zaufanie klientów.
  4. Dodatkowo wykorzystanie foliowych poduszek zmniejsza wagę paczki, co przekłada się na niższy koszt transportu


 

 

Maszyna do produkcji poduszek powietrznych - aspekt ekologiczny

Korzystanie z maszyny do wypełniania powietrzem, oprócz tego, że niesie za sobą wiele praktycznych i funkcjonalnych korzyści, to w znacznym stopniu wpływa pozytywnie również na aspekt ekologiczny. 

 

W pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć na istotne pytanie, a mianowicie: z czego wykonana jest folia wykorzystywana przez maszyny do wypełniania powietrzem oraz jakie jest jej główne zastosowanie? 

Do produkcji folii wykorzystywana jest wysokiej jakości folia HDPE, która swoje zastosowanie znajduje w wielu branżach. Pakowane są w nią między innymi artykuły z przemysłu spożywczego oraz artykuły biurowe, dla dzieci i wiele, wiele więcej. 

 

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

 

Z czego właściwie jest wykonana folia HDPE?

Folia HDPE, wykorzystywana przez maszyny do produkcji poduszek powietrznych jest polietylenem, charakteryzującym się dużą gęstością, co przekłada się na powszechne stosowanie folii w wielu dziedzinach zawodowych. Nie moglibyśmy również nie wspomnieć o aspekcie ekologicznym, który jest cechą rozpoznawczą dla foli HDPE. Co ciekawe HDPE, jest tworzywem biodegradowalnym i nietoksycznym, co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa, podczas stosowania. Oprócz właściwości ekologicznych warto również wspomnieć o tych mechanicznych. Folia wykorzystywana przez maszyny do napełniania powietrzem jest wytrzymała na ściskanie i gniecenie, co zapewnia podwyższoną odporność na uszkodzenia. Dodatkowo HDPE, jest odporna na wpływ wody, soli, nie przepuszcza gazów oraz wilgoci. 

Nie bez przyczyny poświęciliśmy tak wiele uwagi dla tworzywa, z którego została wykonana folia, ponieważ jest to kwestia kluczowa, jeśli chodzi o zrozumienie pracy maszyny do wypełniania powietrzem.

 

 

 

Maszyna do wypełniaczy poduszek powietrznych - intuicyjna i funkcjonalna 

Maszyna do produkcji poduszek powietrznych jest urządzeniem wyjątkowo praktycznym, które daje nam wiele możliwości. Przed dokonaniem zakupu konkretnego modelu maszyny do wypełniania powietrzem, koniecznie powinniśmy zapoznać się z poszczególnymi parametrami, które umożliwią nam podjęcie najlepszej z możliwych decyzji. 

 

Maszyna do wypełniaczy powietrznych - cechy szczególne:

  • Maszyna do wypełniaczy powietrzem to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie, które jednocześnie napełnia powietrzem i zgrzewa foliowe torebki.
  • Intuicyjny panel sterowania jest kolejną z wielu zalet maszyny do produkcji poduszek powietrznych. Podświetlany ekran umożliwia nam łatwą obsługę urządzenia.
  • Regulowane ciśnienie powietrza to jedna z najważniejszych funkcji maszyny do poduszek powietrznych. Dzięki tej opcji z łatwością dostosujemy rozmiar poduszki w stosunku do wielkości paczki.


 

Folia do wypełniania powietrzem OPUS

Maszyna do produkcji poduszek powietrznych - cena

Stosowanie maszyny do produkcji poduszek powietrznych to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni magazynowej. W porównaniu do uniwersalnej folii bąbelkowej maszyna do wypełniania powietrzem umożliwia nam bieżącą pracę, co znaczy, że nie musimy przechowywać w magazynie ogromnych rolek z folią bąbelkową. Dodatkowo cena urządzenia w przeliczeniu na zapakowane paczki, wychodzi znacznie korzystniej niż przy użyciu tradycyjnych form zabezpieczenia. 

 

Maszyna do wypełniaczy powietrznych OPUS cena

Aktualnie, jesteśmy w stanie wyróżnić dwa najczęściej wybierane urządzenia do wypełniania powietrzem od marki OPUS. Maszynę AeroPouch zakupimy w dwóch cenach 1900 złotych i 4550 złotych. Różnica cen pomiędzy produktami uwarunkowana jest funkcjonalnością i prędkością pracy urządzenia.

 

OPUS - O producencie maszyn do poduszek powietrznych

OPUS LOGO

Firma OPUS rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Marka od tego czasu przeszła ogromny rozwój na arenie międzynarodowej. Już zaledwie dwa lata później OPUS pozyskał swoich dwóch pierwszych partnerów biznesowych IDEAL i IBICO, których w 1994 roku stał się wyłącznym dystrybutorem. Innowacyjne rozwiązanie, poparte niepodważalną funkcjonalnością to cechy, które bez dwóch zdań opisują artykuły biurowe marki OPUS. Niszczarki, bindownice, laminatory, oczyszczacze powietrza i znacznie więcej! Poznaj produkty marki OPUS stworzone z myślą o Twoim biurze!

 

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość folii [mic]
więcej >
Rodzaj folii
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wskaźnik ciśnienia powietrza
więcej >
Długość rolki (m)
więcej >
Ilość komór powietrznych na arkusz
więcej >
Obsługa mat powietrznych
więcej >
Obsługa poduszek powietrznych
więcej >
Moc [W]
więcej >
Prędkość w metrach na min.
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Regulacja ciśnienia powietrza
więcej >
Regulacja za pomocą pedału
więcej >
Wielkość maty (odrywki)(W x S)
więcej >
Wysokość rolki (mm)
więcej >

Cena