• 22 255 95 55

Maty podłogowe i wycieraczki

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Ściany w modnej tonacji, piękne funkcjonalne meble i powycierane podłogi bądź wykładziny podłogowe - niestety jeszcze w wielu miejscach możemy spotkać taki obraz. Być może ktoś chciał zaoszczędzić na kupnie maty pod krzesło, ale czy zaoszczędził? Wymiana podłogi czy kupno nowej wykładziny z pewnością wygeneruje wyższe koszty niż zakup mat podłogowych.

Maty podłogowe - skuteczny sposób na ochronę powierzchni podłogowych

Estetyka pomieszczeń, w których pracujemy wpływa nie tylko na wizualną ocenę, ale przekłada się także na efektywność pracy. Zdecydowanie chętniej wykonujemy swoje obowiązki w miejscach, gdzie nic nie psuje porządku. Nie tylko kontrahenci czy potencjalni klienci, ale pracownicy lepiej też oceniają pracę biura, które dobrze wygląda. Cóż, że fotel biurowy jest nowoczesny, kiedy pod nim zieje dziura w dywanie. Niestety każde krzesło i fotel wielokrotnie przesuwane niszczy powierzchnię, na której stoi. Są jednak skuteczne sposoby, żeby temu zapobiec – maty ochronne pod krzesło/fotel.

Podkładki pod krzesło - ochrona podłogi przed przetarciem, uszkodzeniem, zalaniem. Mata pod krzesło/fotel przeznaczona do ochrony wykładzin oraz maty do powierzchni twardych (płytek, drewnianych podłóg, paneli) skutecznie zabezpieczają powierzchnię podłogi przed uszkodzeniami nie psując przy tym jej estetyki. Mogą mieć kształt prostokąta lub litery T - (te drugie z łatwością dopasujesz pod biurko), tym bardziej, że możesz wybrać rozmiar maty, która Cię interesuje.

Zabezpiecz podłogę w strefie wejścia

Wycieraczki biurowe w strefie wejścia zabezpieczają podłogę przed brudem i wilgocią, które wędrują na naszym obuwiu. Dość, że brudna podłoga wygląda nieestetycznie, to stwarza zagrożenie poślizgnięcia i dokłada pracy osobom sprzątającym. Wycieraczki chronią podłogę i niwelują zagrożenia skutkujące nawet złamaniem nogi.

W naszym sklepie kupisz maty podłogowe i wycieraczki, dzięki którym zadbasz o podłogi w biurze. Oprócz tego sprawdź również podkładkę żelową pod mysz Fellowes. 

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Zaokrąglone rogi
więcej >
Certyfikat
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena