• 22 255 95 55

Maty pod krzesło przezroczyste

Maty pod krzesła są praktycznym wyposażeniem każdego miejsca pracy. Mata ochronna pod krzesło przezroczysta idealnie spełnia swoje zadanie, dzięki czemu jest najczęściej wybierana spośród wielu rodzajów podkładek pod fotel.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Transparentny

Pokaż na stronie:

Mata pod krzesło przezroczysta

Maty pod krzesła są praktycznym wyposażeniem każdego miejsca pracy. Zapobiegają wytarciom i uszkodzeniom podłogi. Mata ochronna pod krzesło przezroczysta idealnie spełnia swoje zadanie, dzięki czemu jest najczęściej wybierana spośród wielu rodzajów podkładek pod fotel. Jej zadaniem nie jest tylko ochrona podłogi, ale mata pod fotel przezroczysta pozwala na swobodne poruszanie się w granicach jej powierzchni, dzięki czemu możemy zmienić ustawienie naszego ciała w zależności od potrzeb.

 

Do jakiego krzesła najlepiej sprawdzi się mata ochronna pod krzesło przezroczysta?

Tak naprawdę przezroczysta podkładka pod krzesło nadaje się do każdego rodzaju siedzeń. Możemy ja wykorzystywać do krzeseł biurowych, obrotowych i gejmingowych, które przesuwają się za pomocą kółek. Podkładka pod fotel przezroczysta może również być wykorzystywana przy zwykłym krześle jadalnym. 

 

Mata pod fotel przezroczysta – korzyści 

Przezroczysta mata pod fotel to zabezpieczenie podłogi nie tylko przed urazami mechanicznymi. Jest to również odpowiednia ochrona przed wszelkimi napojami lub jedzeniem, które mogą zabarwić lub ubrudzić podłogę. Podkładka pod krzesło przezroczysta jest gładka, więc wyczyszczenie jej nie wiąże się z żadnym trudem. Jednak najważniejszą cechą przezroczystej maty jest jej kolor, który umożliwia zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu. Mata bezbarwna pod krzesło jest prawie niezauważalna, dzięki czemu możemy wpasować ja do każdego otoczenia. Jest to najbardziej uniwersalny rodzaj ochrony podłoża.

 

Podkładka pod biurko przezroczysta – rodzaje

Na rynku można znaleźć dwa najpopularniejsze rodzaje mat, a każdy z nich dzieli się jeszcze na typ podkładki. Mata bezbarwna pod krzesło jest kategoryzowana pod względem kształtu. Można znaleźć różne rodzaje podkładek, ale najbardziej podstawowe są prostokątne i w kształcie litery „T”.

  • Mata pod biurko prostokątna chroni podłogę tylko w obszarze, który znajduje się przy biurku. Jest to uniwersalny kształt, który nada się do każdego rodzaju biurka i można go bez problemu znaleźć w wielu wariantach wielkości.
  • Podkładka pod biurko w kształcie litery „T” chroni podłogę w obszarze przy biurku i pod nim. Dzięki temu kształtowi można swobodnie zmieniać odległość krzesła od biurka. Chroni ona większą część podłogi, jednak trudniej jest dobrać jej wymiary do biurka.

Innym podziałem podkładek pod krzesło, jaki jest stosowany przez producentów, jest rodzaj powierzchni, na jaką kładzie się matę. Można je charakteryzować na maty do twardego podłoża i miękkiego. Twarde podłoże to podłoga w tym kafelki, panele i parkiet. Miękkie podłoże to dywany i wykładziny, do których stosuje się inny rodzaj podkładki. 

  • Podkładka do podłoża miękkiego charakteryzuje się specjalnymi profilowanymi kolcami, które uniemożliwiają przesuwanie się maty na materiale oraz dają większą stabilizację. Profilowane kolce nie zmieniają struktury dywanu lub wykładziny i pozostawiają ją bez uszkodzeń.
  • Mata do podłoża twardego jest całkowicie gładka na spodzie, jednak wciąż pozostaje stabilna i nie wysuwa się spod krzesła.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Zaokrąglone rogi
więcej >

Cena