• 22 255 95 55

Maty pod krzesło na dywan

Mata ochronna to ważne wyposażenie biurowe, które niebywale podnosi komfort pracy. Odpowiednie wyposażenie pozwala nam nie tylko zoptymalizować czas pracy, ale przede wszystkim zapobiegać negatywnym skutkom pracy siedzącej.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Na dywany

Pokaż na stronie:

Mata pod krzesło na dywan 

Mata pod krzesło na dywan

Mata ochronna to ważne wyposażenie biurowe, które niebywale podnosi komfort pracy. Odpowiednie wyposażenie pozwala nam nie tylko zoptymalizować czas pracy, ale przede wszystkim zapobiegać negatywnym skutkom pracy siedzącej. Swobodne regulowanie odległości od biurka jest jednym z wielu powodów, dlaczego mata pod krzesło na wykładzinę jest świetnym wyborem do każdego biura, firmy oraz gabinetu.

 

Mata pod krzesło na dywan - działanie 

Mata ochronna na dywan i wykładzinę jest częstym wyborem do wielu miejsc, w tym do biur i domów. Podkładki charakteryzuje się w zależności od przeznaczenia — na powierzchnie twarde i miękkie.

Maty na wykładziny lub dywany charakteryzują się specjalną budową spodu, która zapobiega przesuwaniu. Mata pod fotel z kolcami zaczepia się na materiale, dzięki czemu nie wysuwa się spod krzesła. Kolce nie niszczą struktury materiału, pozostaje on nienaruszony, ponieważ kolce są odpowiednio profilowane. Zapobiega ona przede wszystkim zniszczeniom dywanu i wykładziny oraz pozwala na swobodne poruszanie się po powierzchni maty.

 

Warianty maty ochronnej 

Mata ochronna na dywany jest kategoryzowana jako podkładka na powierzchnie miękkie. Dodatkowo te maty można podzielić jeszcze pod względem kształtu i wielkości.
Kształt litery „T”chroni powierzchnie wykładziny znajdującej się za biurkiem i pod nim. Dzięki temu nawet bliskie dosunięcie się do miejsca pracy nie zniszczy podłoża.
Mata prostokątna — jest to najbardziej uniwersalny kształt. Idealnie sprawdza się przy biurkach z dużą ilością miejsca na nogi, co pozwala na dowolne ułożenie maty przy miejscu pracy.

 

Mata ochronna na dywan lub wykładzinę pod krzesło - korzyści 

Mata pod krzesło na dywan przede wszystkim zapobiega wplątywaniu się elementów dywanów w kółka krzesła biurowego. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni do przedwczesnej wymiany kółek miękkich lub całego fotela. Co więcej, mata pod krzesło na wykładzinę, chroni materiał przed wytarciem i plamami.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Zaokrąglone rogi
więcej >

Cena