• 22 255 95 55

Mleko i śmietanki

Miłośnicy kawy dzielą się na dwa obozy. Pierwszy nie wyobraża sobie swojego ulubionego napoju z mlekiem i cukrem, natomiast drugi, preferuje zróżnicowane wariacje kawy z mlekiem, śmietanką i słodzikami. Kto ma racje? Każdy ma swój gust i ma prawo jeść oraz pić, jak mu się tylko podoba.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zapewnij więc pracownikom i gościom mleko do biura i śmietanki do kawy. Gwarantujemy, że znikną one z szafek kuchennych tak szybko, że nim zdążysz się obejrzeć, będzie trzeba uzupełniać zapasy. Pamiętaj, że niewielkie gesty mogą zapoczątkować ogromne zmiany – oczywiście na lepsze.
 

Mleko w kartonie do biura – ile i jakie kupić?
 

Gdy chcesz wyposażyć lodówkę w mleko dla pracowników, warto wybrać klasyczne kartony o standardowej pojemności. Myśląc jednak o gościach i interesantach na spotkaniach lub szkoleniach, lepszym rozwiązaniem będą niewielkie śmietanki w opakowania o pojemności ok. 10 ml. Dzięki temu każdy będzie mieć higieniczny dostęp do komfortowego porcjowania ilości zabielacza kawy. Wybierając zestawy i duże opakowania, otrzymasz niższą cenę jednostkową. Warto zrobić zapas, gdy masz pewność, że zapotrzebowanie na mleko lub śmietankę do kawy jest duże.
 

Codzienne zaopatrzenie biura z dlabiura24.pl
 

Mleko i śmietanki do kawy to jedynie kropla w morzu naszych możliwości. Od lat współpracujemy zarówno z Polskimi oddziałami międzynarodowych korporacji, jak i niewielkimi lokalnymi działalnościami, dostarczając im niezbędny asortyment. Nie ograniczamy się do artykułów biurowych i piśmienniczych, dlatego znajdziesz u nas wszystko, czego możesz potrzebować. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów i przekonaj się o tym, że zakupy mogą być przyjemne. Postawiliśmy na jakość potwierdzoną przez miliony klientów i stworzyliśmy ofertę składającą się z najlepszych producentów. Przekonaj się o tym na własne oczy.

Filtry

Kolor
więcej >
Waga [g]
więcej >
Zgrzewka [szt]
więcej >
Zintegrowana ofertówka
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Zawartość tłuszczu [%]
więcej >

Cena