• 22 255 95 55

Mydła

Częste mycie rąk to podstawa, by zachować odpowiedni poziom higieny. Cały czas mamy kontakt z otaczającymi nas bakteriami, dlatego należy myć ręce przed i po każdym posiłku, skorzystaniu z toalety, czy nawet po powrocie do domu lub biura (np. ze sklepu lub papierosa). Mydła do biura dostępne w tej kategorii są więc obowiązkowym produktem, który musi znaleźć się w Twojej firmie.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dysponujemy wieloma wariantami, które zaspokoją potrzeby każdego. Sprawdź i w razie pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania, skompletować zamówienie i odpowiemy na wszystkie pytania. Zaufaj doświadczeniu zdobywanemu przez lata.
 

Mydła w płynie dla dużych firm lub obiektów publicznych
 

Kiedy zapotrzebowanie na dany produkt jest duże, warto inwestować w zestawy i powiększone opakowania. Kupując mydła w płynie do biura w kilku litrowych zbiornikach, otrzymamy wysokiej jakości produkt za ułamek ceny. Potrzebujesz jednak dozownika dopasowanego do Twoich potrzeb i stylu aranżacji łazienki. Inwestycja w takie urządzenie jednak szybko się zwróci.
 

Jakie mydło wybrać do biura?
 

Zatrudniasz zaledwie kilku pracowników? Nie musisz od razu kupować całego 5 litrowego opakowania (chociaż ze względu na cenę, warto rozważyć taką alternatywę). Oferujemy więc niewielkie mydła w płynie z dozownikiem, które rozwiązują Twój problem. Są one perfekcyjnym produktem dla niewielkich działalności i lokalnych przedsiębiorstw. Wszystkie produkty dostępne w ofercie DlaBiura24.pl to asortyment wysokiej klasy, który spełnia wszystkie standardy pod względem jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Posiadamy więc pewność, że dostępne mydła w płynie usatysfakcjonują wszystkich przedsiębiorców, pracowników i gości.

Filtry