• 22 255 95 55

Myszy i klawiatury

Wydawać by się mogło, że na poziom zadowolenia z korzystania z danego komputera w głównej mierze wpływa jakość znajdujących się w jego wnętrzu podzespołów, ale nie tylko one są w stanie skutecznie zachęcić (lub odwrotnie – zniechęcić) do zasiadania przed monitorem.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Klawiatury i myszki komputerowe ułatwiające wykonywanie pracy przed monitorem

Myszki oraz klawiatury komputerowe również wymagają starannej selekcji, aby posługiwanie się z nimi mogło wyraźnie zwiększyć efektywność pod względem wykonywanych obowiązków przez pracowników biura, a jednocześnie maksymalnie skrócić czas oczekiwania na wykonanie powierzonych im obowiązków. Dlatego osoby odpowiedzialne za wyposażenie biura bądź urzędu powinny zwrócić uwagę na to, czy klawiatury oraz myszki komputerowe są jak najlepiej dostosowane do potrzeb osób, które każdego dnia korzystają z nich co najmniej kilka godzin. Ich nabycie atrakcyjnej cenie umożliwia natomiast sklep internetowy DlaBiura24.pl, oferując szeroki wybór artykułów elektronicznych od najlepszych producentów i różnorodnych pod względem ich wykonania.

Tradycyjne i bezprzewodowe myszki oraz klawiatury komputerowe do nabycia w naszym sklepie

Klawiatury oraz myszy komputerowe wykorzystywane w biurach muszą być przede wszystkim niezawodne oraz dostosowane do wielkości dłoni osób z nich korzystających. Wygląd w tym przypadku nie ma większego znaczenia, ponieważ on akurat przyciąga uwagę przede wszystkim miłośników wirtualnej rozrywki. Zdając sobie sprawę z tego, że w biurach i urzędach szczególnie liczy się praktyczność, oferujemy Państwu zakup myszek i klawiatur komputerowych tradycyjnych, czyli przewodowych, ale też i takich, które nie wymagają okablowania, by można było się nimi posługiwać. Ostatnimi czasy to zwłaszcza produkty z drugiej z wymienionych grup cieszą się szczególnym zainteresowaniem, ponieważ pozwalają uniknąć konieczności stosowania kolejnych przewodów, których na ogół w pomieszczeniach biurowych przecież nie brakuje. Tradycyjne rozwiązania jednak również posiadają szeroką grupę swoich zwolenników, dlatego każdy zdoła nabyć w naszym sklepie to, czego potrzebuje. Zobacz również inne akcesoria komputerowe

 

Filtry

Producenci
więcej >
Długość przewodu [m]
więcej >
Ilość akumulatorów/baterii
więcej >
Klawisz power (włączanie i wyłączanie)
więcej >
Klawisz sleep (tryb uśpienia)
więcej >
Klawisz wake-up (budzenie)
więcej >
Kolor
więcej >
Komunikacja z klawiaturą
więcej >
Liczba przycisków
więcej >
Liczba rolek
więcej >
Mechanizm
więcej >
Seria
więcej >
Typ odbiornika
więcej >
Zasięg [m]
więcej >
Złącze
więcej >
Ergonomiczny kształt
więcej >
Rodzaj akumulatorów
więcej >
Rozdzielczość CPI/DPI
więcej >
Sensor
więcej >
Skok klawiszy
więcej >
Systemy operacyjne
więcej >
Technologia
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena