• 22 255 95 55

Naczynia jednorazowe

Naczynia jednorazowe idealnie nadają się do serwowania posiłków w warunkach polowych. W ofercie sklepu DlaBiura24 dostępne są jednorazowe naczynia takie jak np. kubki, miski, tacki, pudełka oraz inne równie ważne produkty do jednokrotnego wykorzystania.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Naczynia plastikowe w podróżny i podczas grilla

 

Gdy podróżujemy wówczas bardzo przydatne są naczynia jednorazowe. Mają tę zaletę, że nie trzeba ich zmywać, po użyciu można je wyrzucić.  Jednocześnie są bardzo tanie, a przy tym wytrzymałe, co sprawia, że z powodzeniem można stosować je np. podczas przyjęć. Można na nich np. kroić, bądź położyć coś co ma dużą zawartość wody, co nie sprawi, że talerz np. rozmięknie. Przez to, że plastik jest wytrzymały, można na nim kroić. 
 

Naczynia plastikowe wysokiej jakości

 
Może wydawać się, że podawanie posiłków na plastikowej zastawie nie jest zbyt estetyczne. Nic bardziej mylnego. W ofercie dostępne są naprawdę gustowne modele, które będą dobrze wyglądać np. podczas tzw. garden party. Co ważne są odporne na ciepło więc można z powodzeniem wlewać gorącą zupę. Oferowane naczynia z plastiku skierowane są do każdego działalności gospodarczej, restauracji jak również klientów indywidualnych. Każda osoba będzie zadowolona z dobrze wykonanego i estetycznego produktu. Naczynia plastikowe mają różne kształty i rozmiary, co sprawia, że przydadzą dla każdego. Zadowolą miłośników grillowania, restauracji oraz organizatorów imprez masowych. Oferta sklepu DlaBiura24 jest bardzo bogata i szeroka, więc wiele osób znajdzie coś dla siebie. Wśród nich dostępne są np. półki ścienne na dokumenty. Pozwolą one na utrzymanie porządku w biurze i nie tylko.  

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
Typ
więcej >

Cena