• 22 255 95 55

Nakładki do pracy stojącej

Decydując się na zakup nakładka na biurko do stania, szczególną uwagę należy zwrócić na poszczególne parametry. Nakładka na biurko do to specjalny blat w formie platformy z regulacją wysokości. Poznaj wszystkie zalety stosowania stanowiska pracy sit - stand. 

Pokaż na stronie:

Nadstawka na biurko do pracy na stojąco 

Praca siedząca stwarza ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia, szczególnie jeżeli stanowisko pracy nie jest odpowiednio przystosowane. Osoby pracujące przy biurku często  skarżą się na bóle kręgosłupa, problemy z krążeniem, a także wady postawy. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się jeden artykuł ergonomiczny, jakim jest nakładka na biurko do pracy w pozycji stojącej. Nakładka na biurko stojące umożliwia pracownikowi komfortową pracę poprzez dostosowanie najdogodniejszej pozycji, co oznacza, że możemy pracować zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

sit - stand Fellowes


Nadstawka na biurko do pracy stojącej - zalety stosowania 

Według zaleceń, w trakcie pracy powinno zmieniać się regularnie pozycję z siedzącej na stojącą. Warto to robić już po 45 minutach siedzenia za biurkiem, pozwalając sobie na 15 -  minutową pracę w pozycji stojącej. W większości standardowych biur jest to niemożliwe. Wysokość biurka i monitora jest przystosowana jedynie do pozycji siedzącej. Kompletnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku nadstawka na biurko do pracy na stojąco. 

Praktykując taki model pracy, już po kilku dniach będziemy w stanie zauważyć znaczącą różnicę w naszym samopoczuciu. Nakładka na biurko stojące to praktyczny artykuł ergonomiczny, który wpłynie pozytywnie nie tylko na jakość naszej pracy, ale i również na funkcjonalność oraz design biura. 

 

Podstawka do pracy na stojąco - na co warto zwrócić uwagę? 

Decydując się na zakup nakładka na biurko do stania, szczególną uwagę należy zwrócić na poszczególne parametry. Nakładka na biurko do to specjalny blat w formie platformy z regulacją wysokości. Regulowana nadstawka przeznaczona jest do umieszczenia na niej monitora wraz z klawiaturą, co umożliwia nam dostosowanie wysokości nakładka do naszej aktualnej pozycji. Oprócz tego warto zwrócić uwagę, czy regulowana nadstawka na biurko posiada dodatkowe ramię, które umożliwi nam umieszczenie dwóch monitorów na odpowiedniej wysokości. Takie rozwiązanie jest niezbędne w niektórych biurach. Zapewnia komfort pracy oraz szerokie pole widzenia.

Spośród dodatkowych atutów koniecznie należy wyróżnić system organizacji okablowania, dzięki któremu możliwe jest zachowanie porządku na stanowisku pracy. Stolik do pracy na stojąco jest wyposażony w dwie płaszczyzny do pracy, a także łatwy w obsłudze, wcześniej wspomniany system do zmiany wysokości blatu. 
Kolejną ważną kwestią konieczną do omówienia jest rodzaj powłoki nakładka na biurko do pracy stojącej, ponieważ ten parametr w głównej mierze wpłynie na jakość produktu. 


Nakładka na biurko do pracy stojącej - tworzywo:

 • sit stand desks powierzchnie wykonane z gumy 
 • sit stand desktop powierzchnia wykonana z metalu 
 • półka stojąca na biurko: antybakteryjna powłoka Microban, zapobiegająca rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii i zarazków 


Regulowana nadstawka na biurko - o tym warto pamiętać: 

 • pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na wymiary, tak aby były odpowiednio dostosowane do przestrzeni blatu 
 • zwróćmy uwagę na maksymalną oraz minimalną możliwość regulacji wysokości
 • nadstawka na biurko do pracy na stojąco powinna mieć możliwość regulacji wysokości klawiatury 
 • system organizacji kabli jest dużym udogodnieniem, który zapewni porządek w miejscu pracy
 • sprawdźmy, czy producent zapewnia nam gwarancje jakości produktu - sit standing desk 
 • nakładka na biurko do pracy w pozycji stojącej powinna charakteryzować się możliwością regulacji kąta nachylenia
   

Nakładka na biurko stojące - Fellowes 

Fellowes sit - stand stanowisko pracy

Marka Fellowes od lat specjalizuje się w produkcji artykułów ergonomicznych o wysokim standardzie i jakości. Swoją pasją i wieloletnim doświadczeniem zdobywają zaufanie pracowników biurowych na całym świecie. Produkt - nakładka na biurko do stania Fellowes to innowacyjne podejście do pracy w biurze. 

Nakładka na biurko do stania - Fellowes najpopularniejsze modele: 

 1. Stolik do pracy na stojąco FELLOWES Sit-Stand Lotus™ RT - czarne na 2 monitory (przystosowane do pracy na dwa monitory)
 2. Stanowisko do pracy sit stand desk FELLOWESLotus™ - białe (przystosowane do pracy jednego monitora)

Warto również wspomnieć, że produkty marki Fellowes to nie tylko funkcjonalność i komfort, ale też design, który wpasuje się w każdy rodzaj biura. Wykończenia z imitacji drewna, biel, czerń, czy szarość to tylko namiastka tego, co Fellowes ma nam do zaoferowania. 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Maksymalna wysokość blatu na klawiaturę
więcej >
Materiał zewnętrzny
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Urządzenie
więcej >

Cena