• 22 255 95 55

Maty antyzmęczeniowe

Mata do pracy stojącej jest praktycznym artykułem biurowym, który sprawi, że każdy dzień w pracy będzie wydawał się krótszy i przyjemniejszy. 

 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Mata

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Maty antyzmęczeniowe 

mata antyzmęczeniowa

Długie godziny spędzane przed ekranem monitora w pozycji siedzącej w wysokim stopniu obciążają nasz kręgosłup, stawy kolanowe, czy wzrok. W związku z tym powstało wiele artykułów ergonomicznych, których głównym zadaniem jest zapewnienie nam komfortu pracy na długie godziny. Przystosowanie biura pod względem ergonomicznym to przemyślana organizacja biura. Z biegiem czasu na swojej popularności zyskała innowacyjna metoda pracy siedząco - stojącej. Liczne badania udowodniły, że zmiana pozycji co jakiś czas, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz powoduje, że w wolniejszym tempie ulegamy przepracowaniu. W celu umożliwienia nam zmiany pozycji powstały ekonomiczne stanowiska pracy sit - stand. Zmiana formy pracy na stojącą jest ratunkiem dla naszego kręgosłupa po wielu godzinach siedzenia. Większość biur niestety w dalszym ciągu nie jest przystosowana do tego rodzaju rozwiązań. Mianowicie mowa o podłożu, które w wielu miejscach pracy jest wykonane z chłodnej glazury. W celu umożliwienia pracownikom swobodnej pracy w pozycji stojącej powstał produkt, jakim jest mata antyzmęczeniowa. Mata do pracy stojącej jest praktycznym artykułem biurowym, który sprawi, że każdy dzień w pracy będzie wydawał się krótszy i przyjemniejszy. 

 

Maty przeciwzmęczeniowe - praktyczne zastosowanie / popularny model 

Mata do stania szczególna popularnością cieszy się wśród pracowników biurowych, którzy swoje stanowisko pracy wzbogacili o nakładkę na biurko do pracy stojącej. Mata przeciwzmęczeniowa zapewni wygodną pracę stojącą na długie godziny oraz spełni funkcję ochronną, zapobiegającą przed potknięciami. 


Mata do pracy na stojąco - Fellowes, jako producent

Maty przeciwzmęczeniowe marki Fellowes cieszą się szczególną popularnością. Marka Fellowes od lat dba o zapewnienie  jak najwyższej jakości pracy wśród pracowników biurowych.  


Mata do pracy stojącej - najważniejsze parametry: 

 • miękka podstawa piankowa o grubości 1,5 cm
 • ze wzmocnioną strukturą zewnętrzną zapewniającą wygodniejszą pracę stojącą, a fazowane ukośnie krawędzie zapobiegają przypadkowemu potknięciu
 • łatwa do czyszczenia powierzchnia
 • duża powierzchnia i antypoślizgowy spód zapewniają komfort użytkowania
 • strefa ergonomiczna: STREFA 4 - czyste i zorganizowane miejsce pracy
 • urządzenie: monitor LCD/TFT, laptop, tablet, komputer stacjonarny
 • zastosowanie: stanowisko stacjonarne
 • materiał zewnętrzny: guma
   

Filtry

Producenci
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Maksymalna wysokość blatu na klawiaturę
więcej >
Materiał zewnętrzny
więcej >

Cena