• 22 255 95 55

Niszczarki do kartonów

Niszczarka tektury jest wyjątkowo praktycznym i stosunkowo często wykorzystywany urządzeniem niszczącym. Wszystko to ze względu na to, że w wielu miejscach pracy niszczone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również inne ważne zapiski, które znajdują się na nieco sztywniejszych tworzywach, jak tektura

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Niszczarka do kartonów

Nacinarka do kartonów KOBRA

Niszczarka tektury jest wyjątkowo praktycznym i stosunkowo często wykorzystywany urządzeniem niszczącym. Wszystko to ze względu na to, że w wielu miejscach pracy niszczone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również inne ważne zapiski, które znajdują się na nieco sztywniejszych tworzywach, jak tektura. Co ciekawe, po wyjęciu kartonu z urządzenia niszczącego, powstały, podziurawiony karton możemy wykorzystać, jako wypełnienie do paczek. Warto, abyśmy wiedzieli również, że nie każde urządzenie niszczące ma możliwość niszczenia tektury, w celu zweryfikowania takiej funkcji powinniśmy dokładnie zapoznać się z parametrami produktu. Niszczarka kartonów ma jednak znacznie więcej zalet niż tylko te wspomniane powyżej. Na które z cech powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Jak dokonać prawidłowego wyboru, jeśli chodzi o markę i cenę? Niszczarka tektury - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 
 

Niszczarki do kartonów - na co zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu niszczarki do kartonów, musimy dokładnie wiedzieć, z czym wiąże się zakup urządzenia niszczącego o tym usposobieniu. Pierwszą podstawową rzeczą, która zapewne zainteresuje każdą osobę, jest cena. Niszczarka kartonów przemysłowa, o dużym gabarycie kosztuje średnio około 19 tysięcy złotych. Koszty te są optymalne, zwarzywszy na korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie nacinarki do kartonów. 

Niszczarka do kartonów - korzyści:

  • Niszczarki do tektury umożliwiają nam przetwarzanie opakowań kartonowych na wypełnienia, które są w stanie zabezpieczyć delikatną zawartość przesyłek.
  • Nacinanie kartonu i jego formatowanie odbywa się w jednym cyklu pracy, co zapewnia materiał opakowaniowy wysokiej jakości
  • Nacinanie i perforacja są dokładnie zaplanowane ze względu na kształt geometryczny
  • Przy pomocy nacinarki do kartonów, na zawsze pożegnasz problem zalegającej na magazynie makulatury


 

Niszczarka tektury - chętnie wybierany model

Nacinarka do kartonów KOBRA

Jednym z najchętniej wybieranych modelów niszczarek do kartonów, nie wątpliwie jest nacinarka do kartonów KOBRA, która charakteryzuje się nie tylko wcześniej wspomnianymi cechami technicznymi, ale również innymi licznymi, zaskakująco dobrymi parametrami. Nacinarka do kartonów KOBRA została wyprodukowana z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu mamy pewność, że urządzenie będzie funkcjonalne przez długi okres. Co więcej, niszczarkę do kartonu KOBRA wzbogacono o specjalnie hartowane noże z utwardzanej stali węglowej, które są gwarancją precyzyjnej perforacji kartonów. Warto również wyróżnić niszczarkę do kartonów KOBRA za łatwość obsługi - bez problemu możemy nią sterować za pomocą dotykowego panelu sterującego z komunikatami LED. Funkcjonalność, trwałość i łatwa obsługa - te cechy zamknęli w urządzeniu KOBRA projektanci, aby każdy przedsiębiorca mógł zadbać o ekologiczną produkcję kartonowych wypełniaczy. Poznajcie szczegółowe cechy niszczarki KOBRA i zapoznajcie się z opisem produktu!

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Kolor
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Poziom hałasu [dB]
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Rodzaj cięcia
więcej >

Cena