• 22 255 95 55

Niszczarki do kartonów

Niszczarka tektury jest wyjątkowo praktycznym i stosunkowo często wykorzystywany urządzeniem niszczącym. Wszystko to ze względu na to, że w wielu miejscach pracy niszczone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również inne ważne zapiski, które znajdują się na nieco sztywniejszych tworzywach, jak tektura

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Niszczarka do kartonu HSM ProfiPack C400 uchwyty

Niszczarka do kartonów

 

Niszczarka tektury jest wyjątkowo praktycznym i stosunkowo często wykorzystywany urządzeniem niszczącym. Wszystko to ze względu na to, że w wielu miejscach pracy niszczone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również inne ważne zapiski, które znajdują się na nieco sztywniejszych tworzywach, jak tektura. Co ciekawe, po wyjęciu kartonu z urządzenia niszczącego, powstały, podziurawiony karton możemy wykorzystać, jako wypełnienie do paczek. Warto, abyśmy wiedzieli również, że nie każde urządzenie niszczące ma możliwość niszczenia tektury, w celu zweryfikowania takiej funkcji powinniśmy dokładnie zapoznać się z parametrami produktu. Niszczarka kartonów ma jednak znacznie więcej zalet niż tylko te wspomniane powyżej. Na które z cech powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Jak dokonać prawidłowego wyboru, jeśli chodzi o markę i cenę? Niszczarka tektury - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 

 

HSM ProfiPack C400 niszczenie

 

Niszczarki do kartonów - na co zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu niszczarki do kartonów, musimy dokładnie wiedzieć, z czym wiąże się zakup urządzenia niszczącego o tym usposobieniu. Pierwsza podstawowa rzecz, która zapewne zainteresuje każdą osobę to cena, która jest stosunkowo niska, jeśli porównamy ją do innych małych, nowoczesnych niszczarek biurowych. Niszczarka kartonów przemysłowa, o dużym gabarycie kosztuje średnio około 6 tysięcy złotych. Porównując tą cenę z niszczarkami biurowymi, wypada ona szczególnie korzystnie. Czy tylko koszt niszczarki tektury, powinien skłonić nas do przemyślenia zakupu?
 

Niszczarka do kartonów - specyfikacja techniczna:

  • Niszczarki do tektury umożliwiają nam przetwarzanie opakowań kartonowych na wypełnienia, które są wstanie zabezpieczyć delikatną zawartość przesyłek.
  • Nacinanie kartonu i jego formatowanie odbywa się w jednym cyklu pracy, co zapewnia materiał opakowaniowy wysokiej jakości
  • Nacinanie i perforacja są dokładnie zaplanowane ze względu na kształt geometryczny 

Niszczarka tektury - chętnie wybierany model

HSM logo

Jednym z najchętniej wybieranych modelów niszczarek do kartonów, nie wątpliwie jest nacinarka do kartonów HSM ProfiPack C400, która charakteryzuje się nie tylko wcześniej wspomnianymi cechami technicznymi, ale również innymi licznymi, zaskakująco dobrymi parametrami. Nacinarka do kartonu HSM została wyprodukowana w Niemczech, co jest gwarancją wysokiej jakości materiałów, które zostały wykonane do produkcji urządzenia. Co więcej, niszczarkę do kartonu ProfiPack wzbogacono o specjalnie hartowane jednoelementowe wałki tnące, które są gwarancją precyzyjnej pracy urządzenia. Niszczarka do kartonu jest łatwa w obsłudze, bez problemu możemy nią sterować za pomocą panelu sterującego z komunikatami LED. Jednak każdy przedsiębiorca nade wszystko ceni długoletnią funkcjonalność urządzenia. W związku, z czym producenci niszczarki do kartonów HSM z całą pewnością udzielają nam do 2 lat gwarancji na urządzenie oraz zapewniają stałą opiekę serwisową. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości dotyczące zakupu niszczarki do kartonów? 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Kolor
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >

Cena