• 22 255 95 55

Niszczarki EBA

Niszczarki biurowe Eba są niezbędnikiem w każdym miejscu pracy. Każdy z nas doskonale zdaje sprawę z istotnie ważnego aspektu, jakim jest dbałość o ochronę danych osobowych zarówno naszych własnych, jak i pracowników, czy kontrahentów.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: EBA

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Niszczarki Eba

Niszczarka do papieru i płyt CD EBA

Niszczarki biurowe Eba są niezbędnikiem w każdym miejscu pracy. Każdy z nas doskonale zdaje sprawę z istotnie ważnego aspektu, jakim jest dbałość o ochronę danych osobowych zarówno naszych własnych, jak i pracowników, czy kontrahentów. Nowe rozporządzenia RODO nieodwracalnie wpłynęły na jakość ochrony danych, w związku z czym każdy szanujący się przedsiębiorca zobowiązany jest zaopatrzyć się w urządzenie do niszczenia. W zależności od wielkości firmy i ilości niszczonych dokumentów, ceny niszczarki Eba będą znacznie się od siebie różniły. Tym bardziej, jeśli chcemy, aby koszt niszczarki Eba był adekwatny do jej możliwości, koniecznie powinniśmy zapoznać się z poszczególnymi danymi technicznymi, które w wysokim stopniu ułatwią nam podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. Podpowiemy, co warto wiedzieć o produkcie - niszczarka Eba, dzięki czemu wybrane urządzenie będzie w stu procentach satysfakcjonujące. 
 

Niszczarka Eba - zacznijmy od początku 

Niszczarki Eba należą do firmy Krug&Priester. To właśnie założyciel tego światowego koncernu już 1935 roku zaprezentował pierwszą na świecie niszczarkę do papieru. Marka Eba oficjalnie przynależy do Krug&Priester od 1996 roku, od tego czasu niszczarki Eba przeszły ogromny rozwój technologiczny i po dzisiaj są jednymi z najchętniej wybieranych urządzeń niszczących. 


Niszczarki Eba a ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych jest obowiązkiem prawnym, który obowiązuje zarówno każdą osobę publiczną, jak i prywatną. W zależności od skali ważności dokumentów powstał podział, który jasno mówi nam o tym, jak powinniśmy pozbywać się dokumentów o konkretnych rangach. Każda z niszczarek Eba jest klasyfikowana ze względu na poziom utajnienia i bezpieczeństwa, który określany jest współczynnikiem P. 

 

Niszczarki Eba - poziom utajnienia dokumentów, wyrażany współczynnikiem P:

 • P-2: niszczenie dokumentów podstawowych, codziennego użytku. Ilość ścinek z jednej kartki wynosi średnio 40.
 • P-3: niszczenie dokumentów codziennego użytku, które zawierają poufne dane takie jak: adresy, imiona i nazwiska. Ilość ścinek z jednej kartki wynosi średnio 200.
 • P-4: poziom ten idealnie sprawdzi się w niszczeniu wyciągów bankowych i innych poufnych dokumentów. Ilość ścinek z jednej kartki wynosi średnio 400.
 • P-5: niszczenie dokumentów poufnych i osobistych. Ilość ścinek z jednej kartki wynosi średnio 2000 tysiące.
 • P-6: niszczenie dokumentów poufnych ważnych instytucji państwowych (wojsko, sąd, policja).
 • P-7: najwyższy standard pozbywania się dokumentów. Ilość ścinek z jednej kartki wynosi średnio 12500 tysiąca.


 

Eba niszczarka biurowa - na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu?

Niszczarka do papieru EBA

 

Zanim dokonamy zakupu, konkretnego modelu niszczarki Eba, obowiązkowo powinniśmy poznać poszczególne parametry techniczne urządzenia, ponieważ to właśnie one wpłyną na jakość i cenę. W pierwszej kolejności musimy dokładnie rozważyć, jakie będzie główne zastosowanie naszej niszczarki Eba. Czy będziemy niszczyć jedynie dokumenty papierowe? Lub może jednak będziemy potrzebować również urządzenia, które pozbędzie się dysków twardych i płyt CD/DVD.


Eba niszczarki - ważne parametry techniczne:

 • Jednorazowa ilość niszczonych kartek 
 • Pojemność kosza na ścinki
 • Odporność na uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby spowodować spinacze, czy zszywki biurowe
 • Sposób włączania i wyłączania niszczarki Eba
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Poziom bezpieczeństwa niszczonych dokumentów
 • Głośność pracy niszczarki Eba


 

Oprócz zapoznania się z podstawowymi parametrami technicznymi niszczarki Eba nie możemy również zapomnieć o walorach estetycznych, które są równie ważne. Każda niszczarka Eba została zaprojektowana ze szczególną dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu mamy pewność, że design niszczarki Eba doskonale wkomponuje się do wnętrza każdej przestrzeni biurowej. Uniwersalne kolory i dbałość o detale - poznaj niszczarki Eba!

 

Niszczarki Eba - specjalne funkcje

Niszczarki Eba oprócz uniwersalnych parametrów technicznych, charakteryzują się również specjalnymi funkcjami, które przypisane są jedynie niszczarkom Eba, co sprawia, że są one liczącym się konkurentem na tle innych niszczarek biurowych. 


Niszczarki Eba - dodatkowe funkcje specjalne: 

 • Niszczarki Eba wzbogacono o wyjątkowo wytrzymałe i precyzyjne noże tnące, które zostały wykonane z jednego kawałka stali, dzięki czemu są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. 
 • Niszczarki Eba mają zmodernizowane przełączniki intuicyjne z optyczną sygnalizacją komunikatów.
 • Niszczarki Eba mają możliwość automatycznego odcinania zasilania w sytuacjach, gdy: drzwiczki niszczarki są otwarte, kosz na ścinki jest przepełniony lub dojdzie do zacięcia papieru.


 

Niszczarki Eba cena i opinie klientów

Ceny niszczarek Eba są szczególnie zróżnicowane i zależne od ilości dodatkowych funkcji oraz ogólnego designu. Starsze modele niszczarki Eba, jesteśmy w stanie zakupić już w granicach 500 złotych, z kolei urządzenia bardziej zmodernizowane, które charakteryzują się wysokim stopnie utajnienia i wieloma dodatkowymi funkcjami, zakupimy w przedziale cenowym od 2 tysięcy do 10 tysięcy złotych. 


Niszczarka Eba opinie:

Niszczarki Eba cieszą się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firmowych. Urządzenia niszczące Eba cechują się nie tylko wyjątkowym wyglądem i precyzją cięcia, ale również dożywotnią gwarancją na noże tnące, co jest szczególnym wyróżnikiem na rynku w branży niszczarek. 

Filtry

Producenci
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Rodzaj cięcia
więcej >
Rozmiar cięcia
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa P dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN karty
więcej >
Odpowiednia do formatu
więcej >
Szerokość szczeliny wejściowej w mm
więcej >
Pojemność kosza w litrach - zakres
więcej >
Średnia prędkość niszczenia w metrach/min
więcej >
Cykl pracy w minutach
więcej >
Czas pracy od momentu włączenia
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie kart plastikowych
więcej >
Niszczenie płyt CD/DVD
więcej >
SilentShred
więcej >
Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD
więcej >
Automatyczny podajnik papieru
więcej >
Podnoszona głowica
więcej >
Automatyczny start/stop
więcej >
Funkcja cofania
więcej >
Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy
więcej >
Zabezpieczenie termiczne
więcej >
Zabezpieczenie termiczne-dioda
więcej >
Poziom hałasu [dB]
więcej >
Gwarancja na noże tnące w latach
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Pełny kosz - dioda
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Kolor
więcej >
Automatyczne oliwienie noży
więcej >
Wymaga konserwacji olejem
więcej >

Cena