• 22 255 95 55

Niszczarki HP

Niszczarki do papieru HP (Hewlett Packard) są jednym z najchętniej wybieranych produktów zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, ze szczególnie dużym naciskiem na Stany Zjednoczone, gdzie marka rozpoczęła swoją działalność.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: HP

Pokaż na stronie:

Niszczarki biurowe HP

Niszczarka biurowa HP

Niszczarki do papieru HP są jednym z najchętniej wybieranych produktów zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, ze szczególnie dużym naciskiem na Stany Zjednoczone, gdzie marka rozpoczęła swoją działalność. Firma HP i jej produkty w błyskawicznym tempie, stały się niepodważalnym liderem w produkcji nowych rozwiązań technologicznych. Niszczarki Hewlett Packard są jedną z wielu propozycji marki, która zdobyła zaufanie klientów zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Co sprawiło, że niszczarki biurowe HP wyróżniają się na tle konkurencji? Niepodważalnym faktem, o którym należy wspomnieć, jest atrakcyjna cena produktów w stosunku do wysokiej jakości niszczarek. HP niszczarki oprócz bardzo dobrych parametrów technicznych charakteryzuje również wyjątkowy, nowoczesny design, który bez problemu wkomponuje się w wystrój każdej przestrzeni biurowej i domowej. Niszczarki do dokumentów HP - technologia, której zaufali pracownicy biurowi na całym świecie!


Niszczarka HP - co warto wiedzieć przed dokonaniem zakupu?

Niszczarka dokumentów Hewlett Packard niewątpliwie jest niezbędnym urządzeniem, które powinno znaleźć się zarówno w małym, jak i dużym biurze. Zakup niszczarki powinien być przemyślany, dlatego też szczególnie ważne jest, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu oraz zadali sobie podstawowe pytania dotyczące zastosowania niszczarki HP. 

Niszczarki HP - czym kierować się przed dokonaniem zakupu? 

 • Ilość osób korzystających z niszczarki, częstotliwość używania, przeznaczenie
 • Rodzaj, rozmiar, gramatura i ilość niszczonego papieru
 • Zwróćmy uwagę czy wybrana przez nas niszczarka posiada dodatkowe funkcje takie jak niszczenie płyt CD, brak zacięć, niewytwarzanie głośnych odgłosów w trakcie pracy, energooszczędność i więcej
 • Sprawdźmy pojemność kosza na ścinki, ta informacja umożliwi nam dostosowanie modelu niszczarki HP, ze względu na nasze potrzeby dotyczące ilości niszczonych kartek

   
niszczarka biurowa HP

Niszczarki do papieru HP a RODO - co to?

RODO jest unijnym rozporządzeniem, które obowiązuje zarówno każdą firmę, jak i osobę prywatną. Szczególnie duża odpowiedzialność dotycząca ochrony danych osobowych, spoczywa na każdym pracodawcy, ponieważ jest on odpowiedzialny nie tylko za ochronę swoich danych, ale również informacji zarówno o swoich pracownikach, jak i kontrahentach i klientach. Wybór odpowiedniej niszczarki HP, ze względu na obowiązujące rozporządzenia RODO, będzie miał znaczący wpływ na całokształt naszej firmy. 
 

Który parametr jest odpowiedzialny za stopień utajnienia dokumentów?

Bez dwóch zdań powinniśmy pamiętać o sprawdzeniu poziomu bezpieczeństwa DIN, inaczej określanym poprzez literę „P”. Każda niszczarka HP charakteryzuje się innym poziomem tajności, co będzie miało kluczowy wpływ na wypór konkretnego modelu urządzenia niszczącego. 

 

Klasyfikacja DIN

Norma DIN jest znacząca, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej niszczarki. Najnowsza wersja DIN 66399 umożliwia nam przypisanie każdej niszczarce HP jednej z siedmiu klas niszczenia dokumentów papierowych.

 

KLASYFIKACJA 

POZIOM UTAJNIENIA 

P-1 i P-2

Dokumenty codziennego użytku, korespondencja wewnętrzna w małych firmach

Od P-3 do P-5

Norma przypisana do niszczenia dokumentów poufnych

P-6 i P-7

Niszczarki HP charakteryzujące się tą normą przystosowane są do pozbywania się ściśle tajnych dokumentów dużych firm, czy instytucji państwowych

 

Niszczarka HP - zastosowanie

Niszczarka HP

Nie każdy model niszczarki HP jest dokładnie taki sam. Oprócz tego, że poszczególne rodzaje różnią się od siebie ze względu na wielkość i ilość niszczonych kartek, to warto mieć na uwadze również fakt, że każda z niszczarek ma zupełnie inne możliwości, jeśli chodzi o niszczenie. Dla większości z nas niszczarki biurowe kojarzą się bezpośrednio z urządzeniami przystosowanymi do niszczenia papieru. Urządzenia niszczące HP charakteryzują się znacznie większymi możliwościami. 

 

Co możemy niszczyć za pomocą niszczarek dokumentów Hewlett Packard? 

Za pomocą niszczarki HP pozbędziemy się: 

 • Dokumentów papierowych
 • Dowodów tożsamości
 • Kart kredytowych
 • Zszywek
 • Spinaczy


Pamiętajmy, aby dokładnie zapoznać się z parametrami konkretnie wybranego przez nas modelu niszczarki HP, ponieważ nie każde urządzenie, będzie cechowało się dodatkowymi możliwościami niszczenia, niż te podstawowe (niszczenie dokumentów).

 


Niszczarki Hewlett Packard - małe czy średnie biuro? Który model wybrać?

Z uwagi na duże zainteresowanie niszczarkami do papieru HP, postanowiliśmy przygotować zestawienie najchętniej wybieranych modeli, ze szczególnym podziałem na zastosowanie, w zależności od wielkości biura. 

 

MAŁE BIURO (do 3 osób)

ŚREDNIE BIURO (do 5 osób)

Niszczarka HP OneShred 8CC

Niszczarka HP OneShred 12CC

Niszczarka HP OneShred 15CC

Niszczarka HP OneShred 10MC

Niszczarka HP OneShred 18CC

Niszczarka HP OneShred 12MC

Niszczarka HP OneShred 24CC

Niszczarka HP OneShred 16MC

Niszczarka HP Pro Shredder 15CC

Niszczarka HP Pro Shredder 10MC

Niszczarka HP Pro Shredder 18CC

Niszczarka HP Pro Shredder 12MC

Niszczarka HP Pro Shredder 16MC

Podział został przeprowadzony, w celu ułatwienia podjęcia decyzji, każdemu przyszłemu użytkownikowi niszczarki HP. 


Niszczarki HP - cechy szczególne

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej niszczarki HP, bez dwóch zdań wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów z branży. Postanowiliśmy przybliżyć Wam obraz cech szczególnych, które są charakterystyczne dla każdego modelu niszczarki HP.
 

Niszczarka HP - za co polubili ją przedsiębiorcy na całym świecie? 

 • Unikalny design: każda niszczarka HP charakteryzuje się unikalnym i nowoczesny wyglądem. Każdy z nas, z całą pewnością kojarzy monitory, czy drukarki marki HP, teraz mamy możliwość stworzenia idealnie skomponowanego, pod względem wizualnym zestawu.
 • Intuicyjny, prosty w obsłudze panel sterowania: niszczarki HP zostały wyposażone w łatwy do obsługi panel sterowania, za pomocą którego samodzielnie możemy decydować o pracy urządzenia.
 • Cicha praca: niszczarki HP posiadają specjalnie skonstruowany mechanizm, który jest gwarancją długiej i cichej pracy urządzenia
 • Kompaktowe wymiary: optymalne wymiary niszczarek HP, sprawiają, że bez najmniejszego problemu możemy umieścić je w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Dodatkowo obudowa na kółkach umożliwia nam przestawianie niszczarki w łatwy i komfortowy sposób.

 

Niszczarka biurowa HP

 

 

Niszczarki biurowe do dokumentów HP cena

Ceny niszczarek HP różnią się ze względu na model oraz ilość dodatkowych funkcji, takich jak niszczenie zszywek spinaczy, czy kart kredytowych. Warto mieć na uwadze fakt, że niszczarki HP do małego biura będą nieznacznie tańsze niż te przeznaczone do średniego. Mimo wszystko, największy wpływ na ostateczną cenę niszczarki HP, będzie miała ilość jednocześnie niszczonych dokumentów.

 

Marka Hewlett Packard - o producencie niszczarek 

Historia marki HP sięga początków 1939 roku, gdzie dwóch absolwentów prestiżowej uczelni Stanford w USA  - William Hewletta i Dave Packarda rozpoczęło pracę nad pierwszym innowacyjnym produktem marki HP (precyzyjny oscylator dźwiękowy, model 200A). Młodzi absolwenci początkowo rozwijali firmę w garażu, co stało się źródłem wielu interesujących historii. 


 

 

 

hp logo

 

Motto firmy

Założyciele marki HP opierali rozwój firmy na filozofii harmonijnego wzrostu, bezpośrednio powiązanego z najcenniejszym pierwiastkiem, jakim w każdym przedsiębiorstwie są ludzie. „The HP Way”, bo tak nazwali zbiór wartości, jakimi posługiwali się przy zarządzaniu przedsiębiorstwem, pokazywał inną, nowocześniejszą drogę budowania wartości firmy.

Filtry

Producenci
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Rodzaj cięcia
więcej >
Rozmiar cięcia
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa P dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN karty
więcej >
Odpowiednia do formatu
więcej >
Szerokość szczeliny wejściowej w mm
więcej >
Pojemność kosza w litrach - zakres
więcej >
Średnia prędkość niszczenia w metrach/min
więcej >
Cykl pracy w minutach
więcej >
Czas pracy od momentu włączenia
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie kart plastikowych
więcej >
Niszczenie płyt CD/DVD
więcej >
SilentShred
więcej >
Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD
więcej >
Automatyczny podajnik papieru
więcej >
Podnoszona głowica
więcej >
Automatyczny start/stop
więcej >
Funkcja cofania
więcej >
Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy
więcej >
Zabezpieczenie termiczne
więcej >
Zabezpieczenie termiczne-dioda
więcej >
Poziom hałasu [dB]
więcej >
Gwarancja na noże tnące w latach
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Pełny kosz - dioda
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Kolor
więcej >
Automatyczne oliwienie noży
więcej >
Wymaga konserwacji olejem
więcej >

Cena