• 22 255 95 55

Niszczarki KOBRA

Kto z nas nie zna tego wyjątkowo niezastąpionego urządzenia biurowego, jakim jest niszczarka Kobra? O ile, jesteśmy w stanie poradzić z organizacją dokumentów bez zszywek, zastępując je spinaczami, tak niszczarka biurowa nie ma żadnej równie sprawdzonej alternatywy.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:KOBRA

Pokaż na stronie:
niszczarka do dokumentów Kobra

 

 

Niszczarki Kobra

Kto z nas nie zna tego wyjątkowo niezastąpionego urządzenia biurowego, jakim jest niszczarka Kobra? O ile, jesteśmy w stanie poradzić z organizacją dokumentów bez zszywek, zastępując je spinaczami, tak niszczarka biurowa nie ma żadnej równie sprawdzonej alternatywy. Kobra niszczarka to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze z wielu względów. Pomijając całkowicie fakt, że Kobra niszczarki to urządzenia, które cechują się wyjątkowym designem, musimy wspomnieć również normach prawnych, z których jasno wynika, że ochrona danych osobowych RODO jest konieczna i każda osoba ma obowiązek ich przestrzegania. Wybór niszczarek jest wyjątkowo zróżnicowany i do niełatwych zadań należy podjęcie decyzji, dotyczącej zakupu konkretnego rodzaju. Aby, ułatwić Wam te zadanie postanowiliśmy dokonać analizy najchętniej wybieranych produktów wśród klientów, dzięki czemu bez najmniejszego zawahania się będziecie w stanie wybrać niszczarkę Kobra dostosowaną na miarę każdej potrzeby. 

 

 

 

Niszczarka do papieru Kobra - normy DIN

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu produktu, niszczarka do dokumentów Kobra, powinniśmy dokładnie przeanalizować, jaki rodzaj dokumentów będziemy niszczyć, ponieważ to właśnie ten aspekt wpłynie na naszą decyzję. Dzięki normom prawnym, możemy dowiedzieć się dokładnie, jak powinniśmy niszczyć dokumenty w zależności od ich skali ważności. Skala ta początkowo była określana, jako DIN, aktualnie ze względu na obostrzenia prawne, postanowiono ją poszerzyć i zamieniono DIN na literę P. Nowy podział jest bardziej precyzyjny, a co za tym idzie również większy. 
 

Niszczarki Kobra - normy DIN podział:

KLASYFIKACJA 

POZIOM UTAJNIENIA 

DIN1 i DIN2

Dokumenty codziennego użytku, korespondencja wewnętrzna w małych firmach

Od DIN3 do DIN5

Norma przypisana do niszczenia dokumentów poufnych

DIN6 i DIN7

Niszczarki Fellowes charakteryzujące się tą normą przystosowane są do pozbywania się ściśle tajnych dokumentów dużych firm, czy instytucji państwowych

 

Niszczarki biurowe Kobra - co je wyróżnia? 

niszczarka do dokumentów Kobra

Włoskie niszczarki Kobra od lat są wyznacznikiem trendów zarówno technologicznych, jak i designerskich. Potwierdzeniem niezawodności tych wyjątkowych urządzeń bez dwóch zdań jest 20-letnia gwarancja na noże tnące oraz dożywotnia gwarancja producenta na łańcuchowy system przeniesienia napędu SPPU. Co jeszcze przyczyniło się do ogromnego sukcesu niszczarki Kobra, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym? Zapewne fakt, że niszczarka Kobra, jako jedna z pierwszych została udoskonalona o wiele praktycznych, dodatkowych funkcji. 
 

Niszczarki do papieru Kobra - cechy szczególne:

 • System energy smart: niszczarki do papieru Kobra, charakteryzują się wysoką oszczędnością energii, dzięki zerowemu poborowi mocy w funkcji stand-by.
 • 20 lat gwarancji na noże tnące: niszczarki Kobra posiadają wysoce odporne na uszkodzenia noże tnące, których gwarancja wynosi aż 20 lat.
 • Super potential Power System: niszczarki do papieru Kobra posiadają wzmocniony, cichy system napędu, który jest oparty na pracy metalowych kół zębatych z dożywotnią gwarancją.
 • Touch screen: dotykowy panel sterowania, zapewni nam łatwość w kierowaniu pracą urządzenia niszczącego.
 • Nieporównywalna wydajność: silniki niszczarek Kobra są przystosowane do ciągłej i wydajnej pracy. Co więcej, niszczarki Kobra, które zostały wzbogacone w nowoczesny system throw and shred, są w stanie zniszczyć nawet zgniecione w kulkę kartki.
   


Niszczarka do dokumentów Kobra - popularne modele

Niszczarki do papieru Kobra charakteryzują się dużą różnorodnością, jeśli chodzi o modele. Jesteśmy w stanie wyróżnić zarówno niszczarki klasyczne, uniwersalne do papieru, jak i modele specjalistyczne, które są w stanie pozbyć się takich przedmiotów jak płyty CD i DVD oraz wszelkiego rodzaju innych nośników danych. Zanim zdecydujemy się na konkretny produkt niszczarki Kobra, powinniśmy dokładnie przeanalizować, jakie będzie jej główne zastosowanie oraz, ile osób będzie korzystało z jednego urządzenia jednocześnie? Te informacje są dla nas niezbędne, ponieważ właśnie wtedy będziemy świadomi, który model niszczarki Kobra spełni najlepiej swoją funkcję. Parametr, który znacząco wpłynie na naszą decyzję to pojemność kosza na ścinki. Im większą pojemnością będzie cechował się pojemnik na ścinki, tym dłuższy nieprzerwany czas pracy niszczarki, w związku z czym większa liczba osób będzie mogła korzystać z jednego urządzenia w tym samym czasie. 
 

Niszczarki Kobra - podział modeli ze względu na wielkość biura:

MAŁE BIURO 

ŚREDNIE BIURO

DUŻE BIURO

 • Niszczarka Kobra 240
 • Niszczarka Kobra 240 hs es
 • Niszczarka Kobra hybrid
 • Niszczarka Kobra 1 ss4 es
 • Niszczarka Kobra c1

 

 

 

 

 • Niszczarka Kobra+1
 • Niszczarka Kobra+1 cc4
 • Niszczarka Kobra af+1
 • Niszczarka Kobra 260
 • Niszczarka Kobra 1 cc4 es
 • Niszczarka Kobra cc4
 • Niszczarka Kobra hybrid-s
 • Niszczarka Kobra 1cc4 es
 • Niszczarka Kobra 3 cc4 es

 

 • Niszczarka Kobra cyclone
 • Niszczarka Kobra s-150
 • Niszczarka Kobra s-100


Niszczarka Kobra cena 

Jeśli już podejmiemy decyzję dotyczącą zakupu konkretnego modelu niszczarki Kobra, ze względu na zastosowanie i wielkość naszego biura to zapewne wielu z Was będzie zainteresowanych również przedziałem cenowym, w jakim oscylują poszczególne modele niszczarek Kobra. Podanie uśrednionej ceny nie należy do łatwych zadań, ponieważ uwarunkowana będzie ona wieloma czynnikami. Z pewnością jednak możemy stwierdzić, że jeśli planujemy zakup niszczarki do małego biura lub średniego, to przedział cenowy od 1000 złotych do 3000 tysięcy złotych z pewnością umożliwi nam zakup urządzenia o wysokiej jakości. Jeśli jednak zależy nam na modelach nowocześniejszych z większą ilością dodatkowych funkcji, śmiało możemy mówić o kwocie 5000 tysięcy złotych. 
 

Kobra logo

Niszczarki Kobra opinie:

Niszczarki do dokumentów Kobra, cieszą się dużym zaufaniem zarówno wśród klientów firmowych, jak i indywidualnych. Liczne, pozytywne opinie internautów mówią same za siebie. Zaufajmy marce, której zaufały setki biur na całym świecie!

Filtry

Producenci
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Rodzaj cięcia
więcej >
Rozmiar cięcia
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa P dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN karty
więcej >
Odpowiednia do formatu
więcej >
Szerokość szczeliny wejściowej w mm
więcej >
Pojemność kosza w litrach - zakres
więcej >
Średnia prędkość niszczenia w metrach/min
więcej >
Cykl pracy w minutach
więcej >
Czas pracy od momentu włączenia
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie kart plastikowych
więcej >
Niszczenie płyt CD/DVD
więcej >
SilentShred
więcej >
Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD
więcej >
Automatyczny podajnik papieru
więcej >
Podnoszona głowica
więcej >
Automatyczny start/stop
więcej >
Funkcja cofania
więcej >
Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy
więcej >
Zabezpieczenie termiczne
więcej >
Zabezpieczenie termiczne-dioda
więcej >
Poziom hałasu [dB]
więcej >
Gwarancja na noże tnące w latach
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Pełny kosz - dioda
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Kolor
więcej >
Automatyczne oliwienie noży
więcej >
Wymaga konserwacji olejem
więcej >

Cena