• 22 255 95 55

Niszczarki OPUS

Niszczarka Opus jest liderem wśród marek, zajmujących się dystrybucją urządzeń niszczących zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: OPUS

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Niszczarki Opus

Niszczarka Opus jest liderem wśród marek, zajmujących się dystrybucją urządzeń niszczących zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Te urządzenia powinny znaleźć swoje miejsce w każdym biurze zarówno małym, jak i dużym. Ochrona danych osobowych jest obowiązkiem każdego pracodawcy, a własnoręczne niszczenie dokumentacji nie byłoby wystarczające, jeśli chodzi o aktualnie obowiązujące normy prawne. W związku z tym niszczarka Opus stała się nieuniknionym zakupem dla każdego przedsiębiorstwa. Warto, abyśmy wiedzieli, że nie każda niszczarka Opus będzie charakteryzowała się taką samą ceną i parametrami technicznymi, dlatego jako przyszli posiadacze niszczarki biurowej, dokładnie powinniśmy zapoznać się z jej rodzajami. 

 

Opus niszczarki - firma istniejąca od pokoleń

Opus niszczarka, jest wyjątkowo cenionym i znanym produktem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firmowych. Bez dwóch zdań Opus jest największym producentem materiałów eksploatacyjnych i urządzeń do oprawy dokumentów w Polsce. Firma Opus od 1990 roku stale się rozwija i unowocześnia swoje produkty o coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Warto również wiedzieć, że Opus jest wyłącznym przedstawicielem renomowanych marek Ideal, czy Eba na terenie naszego kraju. Co sprawia, że produkty Opus są szczególnie chętnie wybierane przez klientów na całym świecie? Wspólnie odpowiemy na te i więcej pytań. Opus niszczarka - wszystko, co warto wiedzieć o produktach renomowanej marki Opus!


Niszczarka do papieru Opus - co wyróżnia urządzenie na tle innych?

Każda marka zawsze stara się obrać swoje motto przewodnie firmy, które będzie wyróżnikiem na tle konkurencji. Oprócz dbałości o aspekty wizerunkowe firmy, Opus nie mógł zapomnieć również o spersonalizowanej specyfikacji technicznej, która sprawia, że niszczarki Opus są niemalże bezkonkurencyjne.


Niszczarki Opus do biura - specjalne funkcje:

 • Niszczarki Opus to ekonomiczne urządzenia, które w trybie czuwania nie wykorzystują energii elektrycznej.
 • Niszczarki Opus są urządzeniem gwarantującym 100% gwarancję bezpieczeństwa w trakcie pracy. Niszczarki marki Opus zostały wzbogacone o funkcję automatycznego odcinania zasilania przy wysuwaniu kosza na ścinki, w przypadku przepełnienia kosza na ścinki oraz zacięcia się papieru.
 • Niszczarki Opus mają specjalne zabezpieczenia chroniące urządzenia przed przegrzaniem.
 • OPUS to producent i wyłączny przedstawiciel renomowanych na świecie marek oraz zdobywca wielu medali i wyróżnień takich jak: konsumencki lider jakości, czy laur konsumenta.


Niszczarka Opus - popularne urządzenie do małych i średnich biur! 

Nie ulega wątpliwościom, że niszczarki Opus są niezbędnym urządzeniem zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Liczne normy prawne RODO, przyczyniły się do rozwoju branży, ponieważ jak się okazuje różne firmy wymagają zakupu niejednakowych modeli niszczarek Opus. W związku z tym powstały normy DNI, które w kilku podstawowych punktach określają, jaką niszczarkę, powinniśmy zakupić w zależności od ilości niszczonych dokumentów oraz skali ważności dokumentacji. 

 

Niszczarki do papieru Opus - normy DIN: 

 • P-1 / P-2: dokumenty codziennego użytku, korespondencja wewnętrzna w małych firmach
 • P-3 / P-5: dokumenty poufne, zawierające istotne dane osobowe
 • P-6 / P-7: niszczarki Opus spełniające normy P-6 i P-7 przeznaczone są do niszczenia ściśle tajnych dokumentów


Niszczarki Opus - chętnie wybierane modele

Niszczarka do płyt CD OPUS

Niszczarki Opus są wyjątkowo często wybieranym produktem, jeśli chodzi o małe i średnie biura. Toteż oferta marki Opus, jest szczególnie skierowana i rozbudowana właśnie w tym kierunku. Dokładnie przeanalizowaliśmy produkty marki Opus i wyselekcjonowaliśmy modele urządzeń niszczących, które świetnie sprawdzą się w małych i średnich biurach. 


 Jakie modele niszczarki Opus wybierają nasi klienci? 

 • Niszczarka opus ts 2222 cd
 • Niszczarka opus ts 2215 cd
 • Niszczarka opus cs 2212 cd
 • Niszczarka opus vs 1202 cd
 • Niszczarka opus cs 2208
 • Niszczarka opus 1202 cd
 • Niszczarka opus 1202
 • Niszczarka opus cs 2205
 • Niszczarka opus os 2210 cd
 • Niszczarka opus cs 2418 cd
 • Niszczarka opus vs 2000 ca
 • Niszczarka opus vs 711 cd
 • Niszczarka opus cs 2208 af


 

Niszczarki Opus dostępne są w postaci wielu różnorodnych modeli, a każdy z nich charakteryzuje się zupełnie innymi cechami szczególnymi, co sprawia, że niszczarki Opus bez dwóch zdań są konkurencyjnym produktem. Nie moglibyśmy również nie wspomnieć o klasycznym wyglądzie niszczarek Opus, które bez najmniejszego problemu wkomponują się w wystrój panujący w każdym biurze. Uniwersalne odcienie bieli, szarości, czy czerni to doskonały i klasyczny wybór, który zawsze okaże się trafny.


Niszczarka Opus biurowa cena

Cena niszczarki biurowej Opus jest wysoce zróżnicowana i zależna od wielu parametrów technicznych. Warto jednak zauważyć, że niszczarki Opus są jedną z najtańszych alternatyw, ze wszystkich obecnie dostępnych na rynku. Nie zmienia to jednak faktu, że niszczarki Opus spełniają swoją funkcję. Możemy więc śmiało mówić o jakości popartej niską ceną. 

NISZCZARKI OPUS DO 500 ZŁOTYCH

NISZCZARKI OPUS DO 2000 ZŁOTYCH

Niszczarka Opus VS 1202 CD

Niszczarka Opus CS 2105

Niszczarka Opus CS 2208 CD

Niszczarka Opus CS 2205

Niszczarka Opus CS 2418 CD

Niszczarka Opus CS 2208 AF

Niszczarka Opus OS 2206 CD

Niszczarka Opus VS  2000 CA

 

Niszczarka biurowa Opus do papieru opinie

Niszczarki do papieru Opus cieszą się szczególnym zaufaniem wśród konsumentów. Wieloletnie doświadczenie marki Opus i pasja do wykonywanych obowiązków zawodowych przyczyniły się do sukcesu popartego wysoką sprzedażą. Co więcej, niszczarki Opus zostały wyróżnione zarówno laurem konsumenta, jak i odznaką konsumenckiego lidera jakości. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa P dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN karty
więcej >
Odpowiednia do formatu
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie kart plastikowych
więcej >
Niszczenie płyt CD/DVD
więcej >
SilentShred
więcej >
Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD
więcej >
Automatyczny podajnik papieru
więcej >
Podnoszona głowica
więcej >
Automatyczny start/stop
więcej >
Funkcja cofania
więcej >
Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy
więcej >
Zabezpieczenie termiczne
więcej >
Zabezpieczenie termiczne-dioda
więcej >
Gwarancja na noże tnące w latach
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Pełny kosz - dioda
więcej >
Automatyczne oliwienie noży
więcej >
Wymaga konserwacji olejem
więcej >

Cena