• 22 255 95 55

Niszczarki z podajnikiem papieru

Niszczarka z podajnikiem to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które powinno znaleźć się zarówno w każdej małej, jak i dużej firmie. Posiadanie urządzenia niszczącego jest obowiązkiem dla każdego pracodawcy, co warunkują liczne normy prawne o ochronie danych osobowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Automatyczny podajnik papieru:Tak

Pokaż na stronie:

Niszczarki z podajnikiem

Niszczarka biurowa Fellowes

Niszczarka z podajnikiem to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które powinno znaleźć się zarówno w każdej małej, jak i dużej firmie. Posiadanie urządzenia niszczącego jest obowiązkiem dla każdego pracodawcy, co warunkują liczne normy prawne o ochronie danych osobowych. Wybór odpowiedniej niszczarki wcale nie jest aż tak prosty, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ceny produktu są bardzo zróżnicowane i jak możemy się łatwo domyśleć ta rozbieżność, jest zdecydowanie uzasadniona. Które z parametrów znacząco wpływają na jakość i cenę niszczarki? Jaki typ urządzenia wybrać - niszczarka do papieru z podajnikiem, a może niszczarka bez podajnika? Wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedź na te i więcej pytań.

 

Niszczarka z podajnikiem - dlaczego warto?

Niszczarki z automatycznym podajnikiem to zdecydowanie duży przełom w branży z niszczarkami. W firmach, gdzie niszczenie dokumentacji jest czynnością odbywająca się na porządku dziennym, nie lada wyzwaniem byłoby nieustanne przemieszanie się w kierunku urządzenia niszczącego. W celu uniknięcia, nasilania się takich sytuacji, producenci niszczarek, postanowili rozbudować funkcjonalność, tego wyjątkowo istotnego urządzenia biurowego, o automatyczny podajnik. 

 

Niszczarki z podajnikiem - funkcja o wielu korzyściach:

Niszczarka biurowa z podajnikiem

 

 

 

Automatyczne podajniki w niszczarkach biurowych to niezwykle praktyczna i funkcjonalna opcja, która umożliwia nam umieszczenie określonej przez producenta ilości kartek w podajniku, który automatycznie i w odpowiednim tempie umieści dokumenty w urządzeniu niszczącym. Dzięki rozwiązaniu tego typu, możemy zniszczyć nawet do kilkuset kartek bez konieczności umieszczania ich pojedynczo w niszczarce. 


Niszczarki do dokumentów z podajnikiem - wybrane przez nas modele:

  • Niszczarka z podajnikiem OPUS 2208 AF
  • Niszczarka z podajnikiem SHREDCAT 8280 CC
  • Niszczarka z podajnikiem REXEL 130M EU


 

 

 

Pamiętajmy, że niszczarki z podajnikiem charakteryzują się również szeregiem innych dodatkowych parametrów technicznych, o których sprawdzenie również powinniśmy zadbać. Wśród istotnych właściwości niewątpliwie należy wyróżnić takie cechy, jak: pojemność kosza na ścinki, ilość niszczonych dokumentów za jednym razem, gwarancję producenta, poziom tajności niszczonych dokumentów i wiele, więcej. Jeśli już dokładnie zapoznamy się z parametrami modelu niszczarki z podajnikiem, który wybraliśmy, to śmiało możemy przejść do zapoznania się z cenami, jakie oferują nam producenci najpopularniejszych urządzeń niszczących. 

 

Niszczarka do papieru z podajnikiem cena

Ceny niszczarek z podajnikiem są niezwykle zróżnicowane i w wysokim stopniu zależne od producenta i parametrów technicznych urządzenia. Mimo iż wybór niszczarek z podajnikiem nie jest aż tak duży jak niszczarek klasycznych to zdecydowanie odpowiednia wiedza dotycząca poszczególnych modeli produktu, umożliwi nam trafny i udany zakup. 
 

  • Niszczarka z podajnikiem cena: koszt niszczarki biurowej z podajnikiem mieści się w granicach 2000 tysięcy złotych, za urządzenia tak sprawdzonych marek jak: REXEL, IDELA, czy OPUS.

Filtry

Producenci
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Rodzaj cięcia
więcej >
Rozmiar cięcia
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa P dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN karty
więcej >
Odpowiednia do formatu
więcej >
Szerokość szczeliny wejściowej w mm
więcej >
Pojemność kosza w litrach - zakres
więcej >
Średnia prędkość niszczenia w metrach/min
więcej >
Cykl pracy w minutach
więcej >
Czas pracy od momentu włączenia
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie kart plastikowych
więcej >
Niszczenie płyt CD/DVD
więcej >
SilentShred
więcej >
Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD
więcej >
Automatyczny podajnik papieru
więcej >
Podnoszona głowica
więcej >
Automatyczny start/stop
więcej >
Funkcja cofania
więcej >
Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy
więcej >
Zabezpieczenie termiczne
więcej >
Zabezpieczenie termiczne-dioda
więcej >
Poziom hałasu [dB]
więcej >
Gwarancja na noże tnące w latach
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Pełny kosz - dioda
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Kolor
więcej >
Automatyczne oliwienie noży
więcej >
Wymaga konserwacji olejem
więcej >

Cena