• 22 255 95 55

Niszczarki DIN 7

Niszczarki DIN 7 oferują najwyższy możliwy poziom ochrony dokumentów zawierających różnego rodzaju dane, nawet te ściśle tajne. Dzięki urządzeniom marki Ideal oraz Eba ich niszczenie przebiega w sposób wyjątkowo bezpieczny i sprawny. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Poziom bezpieczeństwa P dokumenty: P-7

Pokaż na stronie:

Niszczarki DIN 7

Jednym z niezbędnych w biurze urządzeń jest niszczarka, której zadaniem jest niszczenie dokumentów zawierających dane poufne, wrażliwe i takie, które po prostu nie powinny wpaść w niepowołane ręce. Niszczarki coraz częściej wykorzystywane są nie tylko w biurach i urzędach, ale również w domu, gdzie występuje np. potrzeba niszczenia odczytanej już korespondencji, starych rachunków oraz niepotrzebnych już prywatnych notatek. Warto wspomnieć, że każda niszczarka wyróżnia się określonym sposobem cięcia papieru na ścinki, które określają poziom bezpieczeństwa oferowany przez urządzenie. Obowiązująca obecnie norma DIN 66399 przewiduje 7 takich poziomów bezpieczeństwa. Niszczarki DIN 7 to zatem takie urządzenia, które oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa w przypadku wszelkich dokumentów czy nośników danych. 

 

Niszczarka P7 – standard niszczenia

Niszczarki do papieru, które spełniają poziom DIN 7, tną dokumenty na ścinki o szerokości nie większej niż 1 mm oraz o powierzchni nieprzekraczającej 10 mm2. Dzięki takiemu sposobowi cięcia zalecane są dla dokumentów, które zawierają ściśle tajne informacje. Niszczarka DIN 7 określana jest jako urządzenie o klasie ochrony 3. Mogą one bez problemu niszczyć dokumenty, na których zawarto dane wojskowe czy policyjne, gwarantując im najwyższy poziom ochrony. 

 

Niszczarki DIN 7 – charakterystyka

Niszczarka DIN 7 Ideal

Wśród niszczarek spełniających 7. poziom wg normy DIN 66399 wyróżnić można kilka solidnych urządzeń, których jakość gwarantowana jest przez marki IDEAL oraz EBA. Są to stosunkowo podobne niszczarki, które jednak różnią się wydajnością, pojemnością kosza na ścinki oraz rodzajem i formatem niszczonych materiałów. Niszczarki IDEAL dostępne są w jasnej wersji kolorystycznej, natomiast niszczarki EBA w ciemnej. Wszystkie posiadają jednak kilka cech wspólnych, które wpływają na fakt, że są to godne zaufania urządzenia. Oto najważniejsze z nich:

  • Porządna konstrukcja na kółkach – każda niszczarka P-7 to duże, wytrzymałe urządzenie o solidnej konstrukcji. Ich użytkowanie jest znacznie ułatwione poprzez zastosowanie wygodnych kółek, umożliwiających łatwe przenoszenie niszczarki
  • Solidne noże tnące – wszystkie niszczarki P-7 wyposażone są w jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące, które zapewniają tak wysoki poziom bezpieczeństwa oraz bezawaryjne użytkowanie. Dzięki nim niszczenie papieru przebiega szybko i bezproblemowo
  • Intuicyjna obsługa – wygodny panel umożliwiający łatwą i sprawną obsługę niszczarki to element, który z pewnością zostanie doceniony w każdej instytucji. Dzięki niemu każda osoba będzie w stanie zniszczyć dokumenty w szybki sposób

 

Niszczarki DIN 7 – producenci

Zaufanymi producentami niszczarek P-7 są dwie niemieckie marki: IDEAL oraz EBA. Firma IDEAL swoje początki działalności szacuje na około 1951 rok. Marka w zaskakująco szybkim tempie zaczęła się rozwijać i odnosić sukcesy. Zaledwie 8 lat od rozpoczęcia działalności, IDEAL premierowo ukazał swój pierwszy model niszczarki. Niszczarki marki IDEAL cechuje niepodważalna jakość, która została ukryta pod elegancką i nowoczesną obudową. Firma EBA to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania i niemieckie materiały najwyższej klasy, które stanowią definicję marki. EBA o swoich produktach mówi: „nie możesz zobaczyć naszej inteligentnej technologii, ale możesz to poczuć: produkty EBA są szczególnie łatwe i wygodne w użyciu oraz gwarantują oszczędność czasu pracy każdego dnia”. Poznajmy innowacyjne niszczarki IDEAL oraz EBA, które zostały stworzone z myślą o ochronie Twoich poufnych danych osobowych!

Filtry

Producenci
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość kartek niszczonych jednorazowo - zakres [A4/70g]
więcej >
Rodzaj cięcia
więcej >
Rozmiar cięcia
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa P dokumenty
więcej >
Poziom bezpieczeństwa DIN karty
więcej >
Odpowiednia do formatu
więcej >
Szerokość szczeliny wejściowej w mm
więcej >
Pojemność kosza w litrach - zakres
więcej >
Średnia prędkość niszczenia w metrach/min
więcej >
Cykl pracy w minutach
więcej >
Czas pracy od momentu włączenia
więcej >
Niszczenie zszywek
więcej >
Niszczenie spinaczy
więcej >
Niszczenie kart plastikowych
więcej >
Niszczenie płyt CD/DVD
więcej >
SilentShred
więcej >
Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD
więcej >
Automatyczny podajnik papieru
więcej >
Podnoszona głowica
więcej >
Automatyczny start/stop
więcej >
Funkcja cofania
więcej >
Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy
więcej >
Zabezpieczenie termiczne
więcej >
Zabezpieczenie termiczne-dioda
więcej >
Poziom hałasu [dB]
więcej >
Gwarancja na noże tnące w latach
więcej >
Obudowa na kółkach
więcej >
Podgląd zapełnienia kosza
więcej >
Pełny kosz - dioda
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Kolor
więcej >
Automatyczne oliwienie noży
więcej >
Wymaga konserwacji olejem
więcej >

Cena