• 22 255 95 55

Notesy i kalendarze

Notatniki to jedne z najchętniej wybieranych artykułów biurowych, jeśli chodzi o planowanie, zapisywanie notatek oraz sporządzanie planów dnia, tygodnia, czy miesiąca. Notesy i kalendarze dają nam możliwość posiadania najważniejszych informacji zawsze pod ręką, dzięki czemu już nigdy niczego nie zapomnimy. Jednak notesy to nie tylko sposób na zapamiętywanie najważniejszych informacji, ale również doskonały pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku. Notes do pisania, rysowania, a może do szkicowania? - to wszystko i znacznie więcej mają do zaoferowania nam notatniki i kalendarze. Notes - wszystko, co warto wiedzieć o producie, zapraszamy!

Pokaż na stronie:
Notatniki Moleskine czarne

Notesy i kalendarze

Notatniki to jedne z najchętniej wybieranych artykułów biurowych, jeśli chodzi o planowanie, zapisywanie notatek oraz sporządzanie planów dnia, tygodnia, czy miesiąca. Notesy i kalendarze dają nam możliwość posiadania najważniejszych informacji zawsze pod ręką, dzięki czemu już nigdy niczego nie zapomnimy. Jednak notesy to nie tylko sposób na zapamiętywanie najważniejszych informacji, ale również doskonały pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku. Notes do pisania, rysowania, a może do szkicowania? - to wszystko i znacznie więcej mają do zaoferowania nam notatniki i kalendarze. Notes - wszystko, co warto wiedzieć o producie, zapraszamy!
 

Notes na prezent - ogólna charakterystyka

Notatnik charakteryzuje się prostą i nieskomplikowaną budową i to właśnie detale w jego wyglądzie odgrywają najważniejszą rolę. Precyzja wykonania, wysoka jakość papieru, dodatkowe udogodnienia w postaci wstążek pełniących funkcję zakładek, elastyczne gumki zamykające, kieszenie wewnętrzne oraz wiele innych.

Notatnik papierowy - ogólne parametry: 

  • Okładka: w podstawowym podziale okładki notatników możemy podzielić na notes z okładką twardą lub miękką. Każdy z produktów występuje w wielu wariantach, jeśli chodzi o kolor. Oprócz tego producenci zadbali również o taki aspekt, jak faktura okładki - wśród najpopularniejszych znajdziemy okładki skórzane o chropowatej powierzchni oraz uniwersalne wykonane z domieszką lnu i inne.
  • Kartki: z reguły kartki w notesach są wykonane z wysokiej jakości certyfikowanego papieru FSC, do którego produkcji wykorzystuje się drzewa ze sprawdzonych i legalnych rezerwatów. W podstawowym podziale wyróżniamy następujące rodzaje kartek: notesy w linie, w kratkę, gładkie oraz w kropki. Tak ogromny wybór daje użytkownikom duże możliwości twórcze. Warto również dodać, że kartki każdego z notatników zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu. Przykładowo notatnik do pisania piórem będzie znacząco się różnił od notatnika zaprojektowanego z myślą o szkicowaniu.
  • Dodatki: notatnik na prezent to doskonały pomysł, aby obdarować bliską nam osobę. Warto również dodać, że niektóre modele notatników zostały zapakowane w eleganckie opakowania, co z całą pewnością wywrze pozytywne wrażenie na naszym odbiorcy. Oprócz zewnętrznych cech budowy notatnika przyjrzyjmy się bliżej budowie wewnętrznej, która dla wielu użytkowników odgrywa jedną z najważniejszych funkcji. Zdecydowana większość notatników została wyposażona w elastyczną gumkę, która ułatwia otwieranie i zamykanie notatnika. Innym dodatkiem, o którym należy wspomnieć są kolorowe wstążki, za pomocą których możemy skutecznie oddzielać poszczególne strony. Nie moglibyśmy również zapomnieć o kieszeniach wewnętrznych, które umożliwiają przechowywanie zakładek lub ważnych zapisków.


 Piękne notatniki - doskonały pomysł na prezent

Notes Moleskine

Piękne notatniki są chętnie wybieranym artykułem biurowym na prezent. Notatnik na prezent powinien być odpowiednio dostosowany do zainteresowań i poczucia estetyki naszego odbiorcy. Doskonałym pomysłem na prezent są notesy, które zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych pasjach. Jedną z firm, która w swojej ofercie ma notesy dedykowane zainteresowaniom, jest Moleskine. Seria notesów Moleskine Passion Journal stworzyła notatniki rozwijające pasje i zainteresowania, wśród notatników z serii Passion znajdziemy  między innymi notesy zaprojektowane z myślą o podróżnikach, pisarzach, dziennikarzach, artystach, kucharzach i wielu innych. Notesy na prezent - poznaj serię notesów Moleskine Passion i wybierz najlepszy z możliwych prezentów! 

 

Notesy notatniki - rodzaje

Notes na zapiski, a może notes do malowania, czy rysowania? - notes, to produkt, który występuje w wielu wariantach, nie tylko, jeśli chodzi o kolorystykę i rodzaje okładek, ale przede wszystkim, jeśli chodzi o zastosowanie. Postanowiliśmy przygotować zestawienie rodzajów notatników, aby umożliwić Wam wybór produktu, który najlepiej spełni Wasze oczekiwania. 

 

RODZAJ NOTATNIKA

ZASTOSOWANIE

Notes do pisania

Notes do prowadzenia notatek został zaprojektowany z myślą o pracownikach biurowych, uczniach i studentach, dla których posiadanie najważniejszych informacji na wyciągnięciu ręki jest wartością pierwszorzędną 

Notes reportera 

Notes reportera otwierany od góry to produkt stworzony z myślą o dziennikarzach i reporterach, aby ułatwić im szybkie zapisywanie najważniejszych informacji. Notesy reporterskie są małe i poręczne, dzięki czemu bez problemu mieszczą się w kieszeni. 

Sketchbook 

Sketchbook inaczej określany szkicownikiem został zaprojektowany z myślą o każdej osobie, która pasjonuje się malowaniem lub rysowaniem. Szkicowniki występują zarówno w dużych, jak i małych formatach, dzięki czemu z łatwością możemy znaleźć produkt, który będzie idealnie dostosowany do tworzonych przez nas prac plastycznych

Adresownik 

Notes typu adresownik, to produkt, który został zaprojektowany z myślą o chronologicznym zapisywaniu kontaktów, co z całą pewnością w przyszłości ułatwi nam odnalezienie poszukiwanego przez nas kontaktu. 

Notes dla muzyków

Notes dla muzyków został zaprojektowany z myślą o osobach pasjonujących się muzyką. Notatnik muzyka charakteryzuje się szczególną budową - każda z kartek ma pięciolinie ułatwiającą zapisywanie nut. 

Notatnik do pisania - popularne marki 

Notes Moleskine

Na rynku wyróżniamy wiele firm, które w swojej ofercie mają szeroki wybór notatników o różnym zastosowaniu. Jedną z firm Premium, która cieszy się szczególnie dużą popularnością, jest włoska marka Moleskine.  Firma Moleskine rozpoczęła działalność jako Modo&Modo. Marka została założona przez Francesca Franceschi’ego, małego mediolańskiego wydawcę, który postanowił wskrzesić i skorzystać z renomy notatników produkowanych przez włoskie manufaktury. Aktualnie firma zatrudnia około 500 pracowników na całym świecie i stale się rozwija. Notatnik Moleskine to spadkobierca i następcą legendarnego notatnika używanego przez artystów i myślicieli, a wśród nich znajdują się takie osobistości, jak Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway, czy Bruce’a Chatwin. Z notatnikami Moleskine spotkamy się niemalże w każdym sklepie papierniczym zarówno stacjonarnym, jak i online. Poznaj różnorodność produktów marki Moleskine i stwórz swój ulubiony zestaw premium! 

 

Notesy cena

Notesy Moleskine są produktami Premium, których cena jest stosunkowo wyższa niż tradycyjnego notesu. Włoska jakość i precyzja wykonania mają ogromne przełożenie na ceny poszczególnych modeli. Podanie jednej uśrednionej ceny za produkt jest niemożliwe ze względu na rozbudowana ofertę. Jednak przedziały cenowe notesów mieszczą się w przedziałach od 90 do 200 złotych. 

Notatnik sklep - gdzie kupić? 

Notes papierowy jest produktem powszechnie dostępnym zarówno stacjonarnie, jak i online. Z produktem tego typu spotkamy się zarówno w sklepach stacjonarnych takich jak Empik, jak i w sklepach z artykułami biurowymi online. Mimo iż notes do zapisywania notatek z łatwością znajdziemy w sklepie stacjonarnym, to oferta sklepów internetowych jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Dlatego, jeśli zależy nam na zakupie konkretnego modelu i koloru notatnika, to sprawdzonym wyborem będzie dokonanie zakupu internetowego. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Środek
więcej >
Kolor
więcej >
Wymiary [cm]
więcej >
Format
więcej >
Ilość stron
więcej >
Motyw i styl
więcej >
Przeznaczenie
więcej >
Okładka / Oprawa
więcej >
Z długopisem
więcej >
Z gumką
więcej >
Kieszonka na wizytówki
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Kolor kartek
więcej >
Wodoodporne kartki
więcej >
Seria
więcej >
Kieszonkowy
więcej >

Cena