• 22 255 95 55

Notesy Moleskine Journal

Notesy Moleskine Journey Passion to wyjątkowa kolekcja notesów, które zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu różnego rodzaju pasji. Moleskine Journals to kolekcja stworzona z myślą o pasjonatach gotowania, zdrowego trybu życia, podróżowania, czytania i wielu, wielu innych!

Wyniki filtrowania:

Producenci: MOLESKINE Seria: JOURNAL

Pokaż na stronie:

Notesy Moleskine Journale 

Notatnik Moleskine Journal

Notesy Moleskine Journey Passion to wyjątkowa kolekcja notesów, które zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu różnego rodzaju pasji. Moleskine Journals to kolekcja stworzona z myślą o pasjonatach gotowania, zdrowego trybu życia, podróżowania, czytania i wielu, wielu innych! Jest to również doskonały pomysł na prezent dla bliskich, ponieważ znając ich pasje, z łatwością możemy je wspomóc za pomocą personalizowanego notatnika Moleskine! 
 

Moleskine Journal - charakterystyka ogólna

Notatniki Journal Premium zostały zaprojektowane z dbałością o każdy najmniejszy detal. Zaczynając od okładek, a kończąc na starannym wykończeniu kartek z tematycznymi podpisami, które ułatwiają planowanie przypisów, czy prowadzenia zapisków z podróży - w zależności od tego na, który model notatnika Journal Passion się zdecydujemy.

Moleskine notes Journal - budowa:

  • Każdy notes Passion został zapakowany w tematyczne pudełko premium o zaokrąglonych rogach i elastycznym zamknięciu
  • Notesy Moleskine Passion zostały wyposażone w 2 kolorowe wstążki, za pomocą których możemy skutecznie oddzielać poszczególne strony z notatkami
  • Notes Moleskine Jornal Passion wzbogacono o podwójną rozpinaną kieszeń wewnętrzną, co umożliwia przechowywanie zakładek lub ważnych notatek, które chcielibyśmy oddzielić od pozostałych notatek
  • Notes Moleskine Passion Journal ma kartki wykonane z wysokiej jakości bezkwasowego papieru o gramaturze 70g/m². W zależności od tego, na zakup, którego modelu się zdecydujemy poszczególne kartki będą miały tematyczne napisy związane z konkretnym motywem przewodnim
  • Poszczególne sekcje w notesie Moleskine Journal Passion zostały od siebie oddzielone sekcjami z zakładkami do prowadzenia notatek
  • Notesy Moleskine Passion zostały wzbogacone o wstępne strony tematyczne, co ułatwia systematyczne i spójne prowadzenie notatek
  • Notesy Moleskine Journal mają aż 400 stron
  • Do każdego notatnika Moleskine z kolekcji Journal dołączono naklejki tematyczne do personalizacji zapisków

 

Moleskine Journal Passion - popularne modele

Kolekcja Journal jest szczególnie rozbudowana i z całą pewnością każdy, kto interesuje się sportem znajdzie produkt idealnie dostosowany do swoich zainteresowań. W związku z rozbudowaną ofertą postanowiliśmy przygotować zestawienie najchętniej wybieranych modeli z krótkim opisem, co jak mamy nadzieje pomoże nie jednej osobie w wyborze odpowiedniego notesu Moleskine. 

Model notatnika 

Opis modelu 

Moleskine Book Journal

The Book Journal powstał z myślą o kolekcjonowaniu wspomnień z każdej przeczytanej książki. Alfabetycznie uporządkowane strony dają przestrzeń do zapisania kluczowych informacji o każdej przeczytanej książce wraz z ogólnymi refleksjami, cytatami lub fragmentami, które wywarły na odbiorcy największe wrażenie. 

Moleskine Travel Journal 

Moleskine travellers journal daje możliwość uporządkowanego zapisywania planów podróży, wspomnień, czy adresów ciekawych odwiedzonych przez nas miejsc. Strony wprowadzające są wypełnione praktycznymi poradami i narzędziami - w tym ośmioletnim kalendarzem i linią czasową do planowania podróży,. Z kolei sekcja "Wspomnienia z podróży” i „Lista życzeń" zapewniają mnóstwo miejsca na planowanie i marzenia o przyszłych podróżach.  

 

Moleskine Recipe Journal

Notes do przepisów kulinarnych Moleskine został zaprojektowany z myślą o każdej osobie, która pasjonuje się gotowaniem. Strony wprowadzające do poszczególnych rozdziałów zostały uzupełnione o przydatne kucharskie wskazówki. Z kolei pięć głównych sekcji notesu Moleskine umożliwia nam zapisywanie najlepszych przepisów na pięć podstawowych dań. 

Moleskine Wine Journal 

Dziennik winiarski został zaprojektowany, z myślą o pasjonatach wina. Notes Wine Journal umożliwia zapisywanie wszystkich roczników win, których mieliście okazję skosztować oraz naszych przemyśleń z tym związanych. 

Notatnik Moleskine Journal

Oprócz wyżej wymienionych modeli, kolekcja Journal Passion jest znacznie bardziej rozbudowana niż mogłoby dla wielu się wydawać. Moleskine w swojej ofercie ma również notesy do planowania ślubu, czy notes Baby Journal, który umożliwia nam szczegółowe opisywanie poszczególnych etapów rozwoju dziecka, co z całą pewnością będzie doskonałą pamiątką w późniejszych etapach jego życia. 

 

Notes Moleskine Journal cena

Cena notesów Moleskine w dużym stopniu zależy od tego, na jaki konkretnie tematyczny model notatnika się zdecydujemy. Jesteśmy jednak w stanie podać cenę za jedną sztukę, wyciągając uśrednioną kwotę na podstawie cen z kilku losowych sklepów internetowych. Przykładowo cena za model - Passion Journal Recipe kosztuje średnio od 130 do 150 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Środek
więcej >
Kolor
więcej >
Wymiary [cm]
więcej >
Format
więcej >
Ilość stron
więcej >
Motyw i styl
więcej >
Przeznaczenie
więcej >
Okładka / Oprawa
więcej >
Z długopisem
więcej >
Z gumką
więcej >
Kieszonka na wizytówki
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Kolor kartek
więcej >
Wodoodporne kartki
więcej >
Seria
więcej >
Kieszonkowy
więcej >

Cena