• 22 255 95 55

Nożyczki biurowe

Przecinamy, nacinamy, wycinamy… w biurze wykonujemy różnego rodzaju cięcia, które są nam potrzebne, m.in. do dopasowania rozmiaru kartki papieru np. do koperty. Niekiedy konieczne jest wycięcie z kartki odpowiedniego kształtu, np. jeżeli wykonujemy jakiekolwiek dekoracje i czy prace plastyczne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Nożyczki biurowe stanowią więc nieodzowne wyposażenie każdej firmy, instytucji, szkoły czy domu. Mogą być małe lub większe, mieć proste lub zaokrąglone ostrza, a także mniej i bardziej wyprofilowaną rękojeść. Nożyczki biurowe mogą przy niektórych czynnościach zastąpić noże do cięcia papieru. To także akcesoria, które warto mieć w szufladzie. Wykonujemy dzięki nim szybkie, równe i precyzyjne cięcia. 

Noże co cięcia papieru i inne akcesoria 

Czym przeciąć lub naciąć papier? Możemy wykorzystać do tego kilka akcesoriów biurowych. Pierwszy z nich to nożyczki biurowe. Są najpopularniejszym i najczęściej używanym narzędziem do cięcia. Często stosuje się też do noże co cięcia papieru. Posiadają wysuwane kilkuczęściowe ostrze, przy których można usunąć stępione już części. Ponadto,  dla bezpieczeństwa wyposażone są w specjalną blokadę unieruchamiającą ostrze. Długość ostrza jest zależna od wybranego modelu, im jest ono dłuższe, tym noże do rozcinania papieru posłużą nam przez dłuższy czas. Ich obudowa wykonana jest najczęściej z plastiku. Są dzięki temu lekkie, ale też stosunkowo trwałe. 

Do czego wykorzystuje się nożyczki biurowe?

Nożyczki biurowe i noże do cięcia papieru wykorzystuje się najczęściej do przecinania i nacinania kartek w biurze. Jeżeli wybierasz nożyczki, zwróć uwagę na ich kształt. W ofercie DlaBiura24 dostępne są rozmaite ceny, wygląd,jak również kolorystyka. Wyprofilowane są praktyczniejsze, wygodniejsze w użytkowaniu. Rączka powinna ponadto być wytrzymała i odporna na uszkodzenia, natomiast ostrze odporne na przedwczesne stępienie. Nożyczki biurowe powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego stanowiska pracy. Zobacz również nożyki do papieru, które świetnie poradzą sobie np. z kopertami. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >
Ozdobne
więcej >
Rozmiar
więcej >
Bezpieczne
więcej >
Dla 2 latków
więcej >
Dla 3 latków
więcej >
Dla 4 latków
więcej >
Do nauki cięcia
więcej >
Do przedszkola
więcej >
Precyzyjne
więcej >
Z odbojnikiem
więcej >

Cena