• 22 255 95 55

Nożyczki biurowe

Precyzyjne ostrza tnące, są gwarancją łatwej i przyjemniej pracy, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie zakupić nożyczki biurowe, które spełnią każde najmniejsze oczekiwanie. Inną ważną kwestią, jeśli chodzi o nożyczki do biura, jest uchwyt nożyczek.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Biurowe

Pokaż na stronie:

Nożyczki biurowe

 

Nożyczki biurowe Scotch

Nożyczki biurowe to niezbędne narzędzie w każdym biurze. Niezależnie od tego, czy tniemy papier, tkaniny, czy inne materiały, to posiadanie dobrej pary uniwersalnych nożyczek jest niezbędne do wykonania każdego z tych zadań! Dzięki odpowiednio dobranym nożycom biurowym możemy zaoszczędzić czas i wysiłek podczas wykonywania zadań związanych z cięciem. Jednak znalezienie idealnego zestawu nożyczek biurowych może być trudne, ponieważ gama oferowanych produktów jest naprawdę duża. W związku z tym stworzyliśmy listę najchętniej wybieranych uniwersalnych nożyczek biurowych dostępnych na rynku. Dowiedzmy się więcej o różnych typach i markach, które oferują doskonały stosunek jakości do ceny, zapraszamy!

Dobre nożyczki uniwersalne - charakterystyka ogólna

Uniwersalne nożyczki biurowe powinny być przede wszystkim skuteczne i komfortowe w użyciu. Precyzyjne ostrza tnące, są gwarancją łatwej i przyjemniej pracy, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie zakupić nożyczki biurowe, które spełnią każde najmniejsze oczekiwanie. Inną ważną kwestią, jeśli chodzi o nożyczki do biura, jest uchwyt nożyczek. Ważne, aby wybrany przez nas produkt był wyposażony w ergonomiczny uchwyt, co znacznie odciąży nasze dłonie. Warto również podkreślić, że niektóre modele ergonomicznych nożyczek do biura, zostały dodatkowo wzbogacone o gumowe uchwyty, co ma bezpośrednie przełożenie na jeszcze większy komfort użytkowania nożyczek biurowych. W związku z wieloma zapytaniami o najlepsze nożyczki do biura postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie produktów, które naszym zdaniem cieszą się największym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych. 

Nożyczki biurowe - chętnie wybierane modele:

  • Nożyczki biurowe DURABLE STANDARD 22cm
  • Nożyczki biurowe DONAU czarne 20,5cm
  • Nożyczki biurowe Scotch ergonomiczne 18cm
  • Nożyczki biurowe MAPED Start Soft symetryczne 17cm
  • Nożyczki biurowe GRAND bursztynowe 15,5cm
  • Nożyczki biurowe OFFICE PRODUCTS 21cm

Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem produktów nożyczek biurowych!

 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >

Cena