• 22 255 95 55

Nożyczki dla 4 latków

Nożyczki dla dzieci 4 latka powinny być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego, jeśli wybieramy pierwsze nożyczki dla naszego dziecka, to warto, abyśmy rozważyli zakup nożyczek plastikowych, ponieważ nożyczki tego typu nie tną skóry, ani tkanin.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pokaż na stronie:

Nożyczki dla 4 latka 

Wybór odpowiedniej pary nożyczek dla czterolatka może być trudnym zadaniem. Bezpieczeństwo i łatwość użycia powinny być priorytetem przy szukaniu nożyczek dla czterolatka. Ważne jest, aby wybrać parę, która jest zaprojektowana specjalnie dla małych rączek, a także taka, która nie będzie stwarzać żadnych problemów z bezpieczeństwem. Ponadto ważne jest, aby wybrać nożyczki wykonane z trwałych materiałów, aby były odporne na zużycie wynikające z codziennego użytkowania. Biorąc pod uwagę te czynniki, będziesz w stanie znaleźć idealną parę nożyczek dla swojego czterolatka!
 

Nożyczki dla czterolatka - charakterystyka ogólna

Nożyczki szkolne Mapped

Nożyczki dla dzieci 4 latka powinny być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego, jeśli wybieramy pierwsze nożyczki dla naszego dziecka, to warto, abyśmy rozważyli zakup nożyczek plastikowych, ponieważ nożyczki tego typu nie tną skóry, ani tkanin, dzięki czemu będą idealnym wyborem dla naszego czterolatka. Innym udogodnieniem, które może ułatwić czterolatkowi korzystanie z nożyczek jest odbojnik - jest to plastikowy klip, który redukuje wysiłek niezbędny do cięcia. Produkty tego typu znajdziemy w ofercie wielu sprawdzonych producentów, są to między innymi takie marki jak: Maped, czy KeyRoad. 

Nożyczki dla czterolatka - popularne modele:

  • Nożyczki Kidipulse  12 cm dla dzieci z odbojnikiem
  • Nożyczki Koopy 13cm
  • Nożyczki St.Majewski Bambino z odbojnikiem
  • Nożyczki Scotch szkolne 12cm zaokrąglone
     

Nożyczki dla 4 latka - cena

W zależności od tego na nożyczki, którego producenta się zdecydujemy możemy się spodziewać różnych cen. Należy jednak podkreślić, że nożyczki dla czterolatków nie mają wygórowanej ceny, dzięki czemu każdy rodzic będzie w stanie pozwolić sobie na ich zakup. Dobre nożyczki plastikowe dla czterolatka zakupimy w przedziale cenowym od 4 do 10 złotych.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >

Cena