• 22 255 95 55

Nożyczki do nauki cięcia

 Dobre nożyczki do nauki cięcia papieru, przede wszystkim powinny być dostosowane do wieku dziecka. Producenci nożyczek dla dzieci dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich produkty spełniały wszystkie obowiązkowe atesty bezpieczeństwa.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pokaż na stronie:

Nożyczki do nauki cięcia dla dzieci

Nożyczki szkolne Bambino

Nożyczki do nauki wycinania i cięcia papieru dla dzieci, to jeden z pierwszych artykułów biurowych, z którym będzie miało do czynienia nasze dziecko, dlatego warto zadbać o to, aby wybrane przez nas nożyczki do nauki cięcia papieru spełniały jak najwyższe standardy. W związku z tym, powinniśmy wiedzieć, jakimi cechami muszą charakteryzować się pierwsze nożyczki naszego dziecka. Nożyczki do nauki wycinania - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Nożyczki do nauki cięcia papieru - nasze propozycje

Dobre nożyczki do nauki cięcia papieru, przede wszystkim powinny być dostosowane do wieku dziecka. Producenci nożyczek dla dzieci dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich produkty spełniały wszystkie obowiązkowe atesty bezpieczeństwa. Wśród producentów którzy w swojej ofercie mogą pochwalić się dużym wyborem nożyczek do nauki cięcia papieru, z całą pewnością możemy wyróżnić takie marki jak: Maped, czy KeyRoad. Z  kolei modelami produktów, które cieszą się największą popularnością wśród rodziców są: nożyczki szkolne Scotch 1442P precyzyjne 12cm, nożyczki szkolne Scotch 1441B zaokrąglone 12cm, oraz nożyczki szkolne KEYROAD 15cm miękkie KR971552. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >

Cena