• 22 255 95 55

Nożyczki dla dzieci do przedszkola

Dzięki odpowiedniej parze nożyczek dla dzieci w wieku przedszkolnym Twoje dziecko może zacząć odkrywać kreatywną stronę życia. Poznaj najpopularniejsze nożyczki przedszkolne i wybierz produkt, który spełni każde oczekiwanie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pokaż na stronie:

Nożyczki dla przedszkolaka

Nożyczki szkolne Keyroad

Znalezienie odpowiednich nożyczek dla przedszkolaka może być trudne, ale nie musi! Nożyczki stworzone specjalnie dla przedszkolaków zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, z zaokrąglonymi końcówkami, ergonomicznymi uchwytami i tępymi ostrzami. Nożyczki przedszkolne są idealne do wprowadzenia małych dzieci w świat cięcia i rękodzieła. Dostępne są w zabawnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu są łatwe i przyjemne w użyciu. Dzięki odpowiedniej parze nożyczek dla dzieci w wieku przedszkolnym Twoje dziecko może zacząć odkrywać kreatywną stronę życia. Poznaj najpopularniejsze nożyczki przedszkolne i wybierz produkt, który spełni każde oczekiwanie.
 

Nożyczki do przedszkola - charakterystyka ogólna

Wśród najpopularniejszych nożyczek do przedszkola z całą pewnością powinniśmy wyróżnić te całkowicie wykonane z plastiku - są one bezpieczne dla dzieci, nie tną skóry i tkanin, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko nie zrobi sobie ani innym dzieciom żadnej krzywdy. 

Nożyczki do przedszkola - popularne modele:

  • Nożyczki szkolne KEYROAD 12,5cm zaokrąglone KR970962
  • Nożyczki szkolne KEYROAD 13cm bezpieczne KR971406

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >

Cena