• 22 255 95 55

Nożyczki dla dzieci plastikowe

Dzięki plastikowym nożyczkom przeznaczonym dla dzieci możemy mieć pewność, że dziecko z łatwością nauczy się odpowiednich technik cięcia. Zebraliśmy wybór plastikowych nożyczek, które są idealne dla dzieci, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł znaleźć produkt idealnie dostosowany do potrzeb swojego dziecka!
 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Materiał:Tworzywo sztuczne

Pokaż na stronie:

Nożyczki dla dzieci plastikowe

Nożyczki szkolne GRAND

Jako rodzic ważne jest, aby mieć odpowiednie narzędzia, jeśli chodzi o pomoc dziecku w nauce cięcia. Plastikowe nożyczki są idealnym artykułem biurowym dla dzieci, ponieważ są bezpieczne i łatwe w użyciu. Dzięki plastikowym nożyczkom przeznaczonym dla dzieci możemy mieć pewność, że dziecko z łatwością nauczy się odpowiednich technik cięcia. Zebraliśmy wybór plastikowych nożyczek, które są idealne dla dzieci, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł znaleźć produkt idealnie dostosowany do potrzeb swojego dziecka!
 

Plastikowe nożyczki dla dzieci - nasze propozycje!

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnych nożyczek plastikowych warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie udanego i przemyślanego zakupu. 

Plastikowe nożyczki dla dzieci - popularne modele:

  • Nożyczki szkolne KEYROAD 12,5cm zaokrąglone KR970962
  • Nożyczki szkolne KEYROAD 13cm bezpieczne KR971406

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >

Cena